29 Mart , 2024, 03:53:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar annem için dua istiyorum esirgemeyin lütfen...

Başlatan xxcansuxx, 21 Ekim , 2012, 18:42:27

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

kızlar belki biliyorsunuz annemler hacıdalar. annem çok rahatsızdı zaten 4 kere bel fıtığından ameliyat oldu falan  neyse şimdi beli yine tutulmuş hiç kalkamıyormuş kortizon falan vurmuşlar ama nafile

şimdi hac vazifesini nasıl yapacağını düşünüyor nolur dua edinde ayağa kalksın :amin: :amin: :amin:  annemi tanırım kötü olmazsa kötüyüm demez çok dayanıklıdır  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  moralim çok bozuk  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ayy

canıııım çok üzüldüm rabbim acil şifalar versin inşallah :amin: :amin: :amin:anneler dayanıklıdır iyileşecektir tez vakite ve inşallah görevinide sağlıklı bişekilde yerine getirecektir rabbim yardım edecektir duarım anenle canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

"Allahümme Rabbenâ Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen"

"Allah'ım, sen bütün insanların Rabbisin Bu hastanın ızdırabını gider Şifa ver Şifayı veren sensin Senden başka şifa yaratan yoktur Ancak senin şifan vardır Bu kuluna da hastalıktan eser bırakmayacak şekilde şifalar ihsan eyle"

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

"Allahümme Rabbenâ Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen"

:amin: :amin: :amin: :amin:
inş. ayşem ya inş. hemen toparlanır ayağa kalkar  :amin: :amin:

--elif--

oyy canımsınn anne deyince akan sular duruyor RABBİM acil şifalar versin ŞAFİİ ismi şerifiyle  :amin:  :amin: bi konu başlat cnm 41 yasin okuyalım istersen şu mübarek günlerin hürmetine iyileşir inş.  :amin:  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allah yardımcısı olsun inşallah kısa zamanda iyileşir

laracroftt

cnm cok gecmıs olsun annene
allah sıfa versın.
Insallah ıyı olup vazıfesını yerıne getırebılır ve gonul rahatlıgıyla doner memleketıne  :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:inşallah canım benim bayramıda gönül rahatlıgıyla orda sağlıcakla yapıp döner inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Ekim , 2012, 18:42:27
kızlar belki biliyorsunuz annemler hacıdalar. annem çok rahatsızdı zaten 4 kere bel fıtığından ameliyat oldu falan  neyse şimdi beli yine tutulmuş hiç kalkamıyormuş kortizon falan vurmuşlar ama nafile

şimdi hac vazifesini nasıl yapacağını düşünüyor nolur dua edinde ayağa kalksın :amin: :amin: :amin:  annemi tanırım kötü olmazsa kötüyüm demez çok dayanıklıdır  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  moralim çok bozuk  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Canım rabbim acil şifalar versin. İnşallah annen hac görevini yerine getirir. Canım annen için ben  bu akşam yada yarın  3 yasin okuyacağım şifa olsun. Allahım kabul etsin inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Allah razı olsun kızlar hepinizden iyiki varsınız  :amin: :amin: kimseye anlatamadım sizle eşimle paylaştım girip çıkıp inş. iyileşir diyorum  :amin: :amin: abine söyleme üzülür diyor annem ona göre ben çok güçlüyüm oysa bilmiyor içimde büyüyor sıkıntısı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ayy

CANIM BİZ KADINLAR DAHA GÜÇLÜYÜZ ERKEKLER GÜÇLÜ GÖRÜNÜR AMA DAHA ÇABUK ÇÖKÜYORLAR MALESEF :dontknow:İNŞALLAH TEZ VAKİTTE ŞİFA VERİR RABBİM ANNECİNE  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
CANIM MEDCEZİR ARKADAŞIMIZ YASİN OKUYALIM YAZMIŞTI BENDE SAYFA AÇTIM ALLAH RAZI OLSUN BENDE İYİKİ BU SAYFAYI BULDUM TANIDIM SİZLERİ BURADKİ HEKESİN SAMİMİYETİNE İNANIYORUM :love9: :love9:

Balböceği

Canan yeni gördüm canım  :sad1: Allah şifa versin inşallah hemencecik ayağa kalkar  :amin:

Rabb'imin hikmeti büyük  :amin: gecmis olsun  :sad1:

suzannn

Cananim konuna korkarak girdim allah beterinden saklasin

annenin oraya gitmesini kabeyi gormesini nasip eden rabbim insallah sifasinida verip hac gorevini yerine getirm
eyide nasip eder insallah

cok gecmis olsun acil sifalar versin rabbim

xxcansuxx

Alıntı yapılan: βαhαƦıʍ - 22 Ekim , 2012, 00:29:02
Cananim konuna korkarak girdim allah beterinden saklasin

annenin oraya gitmesini kabeyi gormesini nasip eden rabbim insallah sifasinida verip hac gorevini yerine getirm
eyide nasip eder insallah

cok gecmis olsun acil sifalar versin rabbim
canım arkadaşım hoşgeldin ayy Allah korusun her şey bizler için ama...
aminnn inş. canım ya çok üzüldüm akşam şimdi daha iyiyim sizlerin sayesinde dualarınızla içim rahatladı inş. annemde daha iyi olur görevinilayıkıyla yapmayı nasip etsin Allah  :amin: :amin:

sen nasılsın neler  yaptın gördüğüme çok sevindim seni  :opucuk:

suzannn

İnsallah vazifelerini yapmak nasip olur insallah