ovitrelle kasık ve bel agrısı yapar mı??

Başlatan hatich, 19 Ekim , 2012, 10:12:38

« önceki - sonraki »

hatich

2 gün önce 250mg lık iki adet ovitrelle kolumdan vuruldu. dün  ve bugün siddetli kasık agrım var. aynı durumu yasayanlar varsa bilgi almak isterim.

_inci_tanem_

bende vurulduğumda iki gün müthiş ağrı çektim canım  :opucuk:

Bu iyiye işaretmiş yumurtanın çatladığını göstergesiymiş zamanı iyi değerlendirin  :icon_thumright:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

masal12

canım bende kullandım bende hiç agrı olmamıştı.. neden oldugunu anlamıyorum valla bu ılaçlar beni hiç etkilemiyor bı gariplik var ne agrım oluyor ne sızım oluyor iyi bişey mi kötü bişey mi bilmiyorum...

ยรlคภ๓คz göภlüm

BEN DE YAPTIRDIĞIMDA 24 SAAT İÇİNDE KARIN VE KASIK AĞRISI YAPIYOR BİRKAÇ GÜN İÇİNDE BEN DE YAPTIRACAĞIM... AĞRI OLMASI YUMURTANIN ÇATLADIĞINI GÖSTERİYORMUŞ AMA İLLA Kİ AĞRI OLMASINA GEREK YOKMUŞ... DOKTOR ÖYLE DEMİŞTİ HAFİF BİR KARIN AĞRISI BİLE OLABİLİRMİŞ

hatich

cok tesekkür ederim. hafif agrı beklıyordum ama siddetli olunca fikir almak istedim. Malum bu dönemlerde kendimizi dinliyoruz... hepimiz bebişlerimizi alırız inşş iyi sonuçlanır umarım..

ayy

ben 3 kez aynı iğneyi vuruldum canım her seferinde kask bel ağrım oldu korkulacak bişey değil aksine yumoşlarının çatladıgını gösterir.inşallah meleğin gelir buay :amin: :amin:

hatich

Alıntı yapılan: ayy - 19 Ekim , 2012, 13:28:37
ben 3 kez aynı iğneyi vuruldum canım her seferinde kask bel ağrım oldu korkulacak bişey değil aksine yumoşlarının çatladıgını gösterir.inşallah meleğin gelir buay :amin: :amin:

ay inş cnmm catlasında olsun bebişimm :love9:

gksgrsy

canım bende 11 ekimde oldum iğne,ilk gün biraz sancı yaptı sonra kesildi 2-3 gün sonra tekrarladı,,doktorumu aradım gayet güzel dedi hala sol tarafımda batmalar oluyo bakalım hayırlısı hepimiz için

hatich

gün asırı bir program yazdı dr ona göre ilişkiye giriyoruz her gün deil.. bakalım dualarınızı istiyorum..

EYLÜL...

Bende yaptıracağım yarın korkumda yok sayılmaz bi oğlum var bi tane de kızım olsa daha ne isterim tabi sağlıklı sıhhatli dua ile :honk: :wave:

bulut37

Alıntı yapılan: EYLÜL... - 15 Nisan , 2014, 19:39:43
Bende yaptıracağım yarın korkumda yok sayılmaz bi oğlum var bi tane de kızım olsa daha ne isterim tabi sağlıklı sıhhatli dua ile :honk: :wave:

İnşallah herşey istediğin gibi olur. Tekrar hamile kalırsın ve inşallah bu seferde kızın olur :) bende cumartesi günü yaptırdım çatlatma ignesini kasık ağrılarımda üç gün oldu halen bazen batmalar oluyo ara ara. İnşallah meleğim tutunur annesine :) Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah... :occasion14:

EYLÜL...

Saat 1 gibi vurdu eşim iğneyi şimdilik bi ağrım yok sizin ki hemen başlamışmıydı? Bakalım bekleyeceğiz adeti rabbim hayrlı sonuçlar nasip etsin herkese... sizin adetinize kaç gün var

ayışığı

ahh bu iğne. bende 3 kez kullandım. son yumurtlama tedavimde 16 yumurtam vardı bu iğneyi vurduktan bikaç saat sonra kasıklarımda felaket ağrılar olmuştu. adım atamıyodum bazen bıçak saplanıyo gibiydi. hatta karşı komşum yazık bana acıyıp çay falan getirmişti  ::) normal canım panik yapma bence dua et

EYLÜL...

17 Nisan , 2014, 20:43:55 #13 Son düzenlenme: 18 Nisan , 2014, 21:10:10 EYLÜL...
AĞRIM YOK ŞİMDİLİK İYİ Mİ KÖTÜ MÜ BİLEMEDİM HAFİFTEN BEL AĞRIM OLUYOR AMA SIKINTI YOK BAKALIM 30 NİSANI BEKLEYECEĞİM MECBUREN PEKİ İĞNENİN FAYDASINI GÖRDÜNÜZ MÜ :flowers: