HASRETİMSANA (canan) bebekleri için (41 fetih)

Başlatan KasrıCinan, 17 Ekim , 2012, 11:58:08

« önceki - sonraki »

ayy

41 VAKIA LİSTEMİZ  :amin: :amin: :amin:                       

AYŞE 23
ZEYNEP 2
SÜMEYRA 1
MEDCEZİR 1
BURCU 5
BUSE 2
AYŞE 3
AYŞE 2
CANAN 2

41 VAKI SÜREMİZ TAMAMLANDI RABBİM KABUL ETSİN CANANIN  BEBİŞLERİNE SAĞLIK VERSİN VE EN KISA ZAMANDA EVLERİNE DÖNMELERİNİ NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:FAKAT KIZLAR DUASI TOPLANIYORMU BEN BİLMİYORUM  :dontknow: VE TOPLANIYORSA BİLEN VARSA TOPLAYABİLİRMİ

aydinays

Kızlar Canandan haberi olan var mı? Bebekleri nasıl?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ayy

CANIM ÇOK ŞÜKÜR İYİLER KUZULAR DAHA DA İYİ OLACAKLAR İNŞALLAH İKİ GÜN SONRA MAKİNADAN TAMEME ÇIKIYORLARMIŞ BEBİŞLER :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:SAYFASINA BAK CANIM KENDİSİDE YAZDI ORDA :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: ayy - 31 Ekim , 2012, 20:31:22
CANIM ÇOK ŞÜKÜR İYİLER KUZULAR DAHA DA İYİ OLACAKLAR İNŞALLAH İKİ GÜN SONRA MAKİNADAN TAMEME ÇIKIYORLARMIŞ BEBİŞLER :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:SAYFASINA BAK CANIM KENDİSİDE YAZDI ORDA :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

okudum ayşecim çok saol.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

ızlar kuzularımadua edin ne olur beyin kanaması geciriyorlar fakülteye sevkedildiler simdi hastaneden geliyorum kızımı yogun bakıma aldılar ne olur du edin  :crybaby2: :crybaby2:

_inci_tanem_

:y25: :y25: :y25:

canım ne oldu bir anda  :crybaby2: iyi olacaklar ALLAH'ın iziniyle  :amin: :amin: :amin:

İkisidemi sadece kızın mı dr.'lar birşey dedimi peki  :y25:

RABBİM acil şifalar versin tez vakitte düzelsin kuzucukların şu zor günleri hayırlsııyla atlatın inşallah :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

ikizide cnm ama kızım yogun bakımda aksam beyin cerrahları bakacakmıs  ona göre belli olacakmıs

burcum

:y25: :y25: :y25: :y25: ALLAH ım hayırlı haberler almak nasip etsin :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 02 Kasım , 2012, 15:28:22
ikizide cnm ama kızım yogun bakımda aksam beyin cerrahları bakacakmıs  ona göre belli olacakmıs

RABBİM şifalarınıda tez vakitte versin inşallah canımm  :y25: :y25:

anneciğine babacığına bağışlasın kuzularını  :amin: :amin: :amin:

acılarını göstermesin YÜCE MEVLAM  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

canancım yeni gördüm konuyu Allah ım yardım etsin kuzucuklarına :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: dualarımız onlarla bak gör dualarla düzelicekler inşallah gönlünü ferah tut ne olur inşallah iyi haberlerini yazıcaksın canım gönülden inanıyorum :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

canancım allah evlatlarnı sana ve eşine bağışlasın bugün mevlide gittim orda okunan bütün dualar evlatlarınada ulaşsın inşallah allahım bütün şifa bekleyenlerin yardımcısı olsun inşallah bugünlerde geçicek  :amin: :amin: :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.