HASRETİMSANA (canan) bebekleri için (41 fetih)

Başlatan KasrıCinan, 17 Ekim , 2012, 11:58:08

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

KIZLAR başında sadece niyet edip sonra okuma bittikten sonrada ne için niyet ettiysek öyle dua ediyoruz,,herhangi birsey yapmaya gerek yok...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

zeynepcim bende dua bölümü diye doğum bölümüne yazmışım,,vakıa suresine baslayalım diye,iyiki yazmıssın cevap sen...sağol canım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ZéynéP.SimAy

--elif--

banada 1 tane yazın kızlar şimdilik okuyabilirsem yine yazarım buraya pek vaaktim olmuyor çocuklardan
RABBİM acil şifalar versin cananın bebişlerine  :amin:

ayy

41 VAKIA LİSTEMİZ  :amin: :amin: :amin:

AYŞE 10
ZEYNEP 2
SÜMEYRA 1
MEDCEZİR 1

burcum

ayy

41 VAKIA LİSTEMİZ :amin: :amin: :amin: 

AYŞE 10
ZEYNEP 2
SÜMEYRA 1
MEDCEZİR 1
BURCU 3

ayy

41 VAKIA LİSTEMİZ   :amin: :amin: :amin:

AYŞE 10
ZEYNEP 2
SÜMEYRA 1
MEDCEZİR 1
BURCU 3

serserim

bende bugün 5 yasini bititrdim Allah kabul etsin şükürler olsunki bebişler iyilermiş daha iyi olucaklar inşallahhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: bende 2 vakia okurum kızlar :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

41 VAKIA LİSTEMİZ   :amin: :amin: :amin: 

AYŞE 10
ZEYNEP 2
SÜMEYRA 1
MEDCEZİR 1
BURCU 3
BUSE 2

burcum

çok şükür :amin:
ALLAH ın izniyle sağsalim evlerine çıktıklarını da duyarız inşallahhhhhhh :amin: :nazar: :nazar:

aydinays

Canım 3 tanede bana yazın. Yarına okurum rabbim kabul etsin inaşşalh. İnşalalh yarında daha güzel haberler alacağız.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ayy

Alıntı yapılan: aydinays - 18 Ekim , 2012, 20:23:12
Canım 3 tanede bana yazın. Yarına okurum rabbim kabul etsin inaşşalh. İnşalalh yarında daha güzel haberler alacağız.  :amin: :amin: :amin:
tamma yazayım canım ismin seninde ayşe değilmi yanlışsa düzelt canım :opucuk:

ayy

41 VAKIA LİSTEMİZ  :amin: :amin: :amin:     

AYŞE 10
ZEYNEP 2
SÜMEYRA 1
MEDCEZİR 1
BURCU 3
BUSE 2
AYŞE 3

aydinays

Alıntı yapılan: ayy - 18 Ekim , 2012, 20:47:16
Alıntı yapılan: aydinays - 18 Ekim , 2012, 20:23:12
tamma yazayım canım ismin seninde ayşe değilmi yanlışsa düzelt canım :opucuk:

evet canım adım ayşe. Bu akşam gider gitmez okurum. Bu gece mubarek cuma gecesi. Birde  bugünler edilen dualar çok kıymetli. Rabbim dularımız kabul etsin inşalalh.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.