HASRETİMSANA (canan) bebekleri için (41 fetih)

Başlatan KasrıCinan, 17 Ekim , 2012, 11:58:08

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

:muzz: :muzz: :muzz: KIZLAAAR cananım dediki;;;;teyzesi okuduğunuz dualar kabul oldu,kuzularımın şekeri düşmüş solunumları normale dönmüş,kendi kendilerine nefes alabiliyormuş şükür..yarın tekrar beslemeye başlayacaklarmıs dedi.hepiniz hakkınızı helal edin dedi.ohhhhh yaa çok güzel bi haber öyle rahatladımkiii :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:   

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ayy

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ayy çok sevindim inşallah evlerine döndüklerindede böyle seviniriz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bugün güzel bir habr çok şükür :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

ay Allaha şükürler olsun çok sevindim inşallah düzelicekler Rabbimin izni ileeee :amin:

melek100lü

Rabbim okadar büyükki  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

yer gök duayla demişler çok şükür çok sevindim  :amin: :love9: :nazar: :nazar:

inşallah kucaklarına alıp evlerine dittiklerindede böyle mutluluktan ağlarız  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

doğangüneş

maşallah kuzulara rabbim sağlıklarını daim etsin inşallah.. :amin:

xxcansuxx

kızlar ben müsait değilim maalesef okuyamıcam ama dualarım onlarla  :amin: :amin: :amin:

ayy

KIZLAR VAKIA SÜRESİNE DE BEN BAŞLIYIRUM CANANIMIZIN MUCİZELERİ TEZ ZAMANDA ANNALERİNİN KOLLARINA SAĞLICAKLA GELSİN DİYE :amin: :amin: :amin:

ayy

ZéynéP.SimAy

cnm bana 2 tane yaz bugün işlerim var çünkü  :icon_thumright:

ayy

TAMAM CANIM İŞLERİNE ALLAH KOLAYLIK GETİRSİN :amin: :amin: :amin: :amin:
BİRDE BİŞEY SORUCAM VAKIA SÜRESİNİ OKUMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE NİYETİN DIŞINDA BİŞEY YAPMAMIZ GEREKİYORMU.VE BİTTİKTEN SONRA DUASINI NASIL YAPIYORUZ BEN BİLMİYORUM :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ayy

ZéynéP.SimAy

walla cnm bende tam bilmiyorum dün akşmaki okuduklarımızın duasını kasricinan arkadaş ben yaparım demişti ben bitince kendimce dua ettim ama  :dontknow: :dontknow:

ayy

NİYET ÖNEMLİ ZATEN HEM BİTENE KADAR BİLEN BİRİSİ GELİR ZEYNEPCİM YARDIM EDER BU KONUDA :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ