24 Nisan , 2024, 16:33:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HASRETİMSANA (canan) bebekleri için (41 fetih)

Başlatan KasrıCinan, 17 Ekim , 2012, 11:58:08

« önceki - sonraki »

burcum

o zaman bana 7 tane yaz zeynepcim yarın yasin okurum :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

walla cnm o zmn nüketler 7 tane okusun bunu burda bitirelim yarın içinde yasin okuyalım  :dontknow:

ZéynéP.SimAy

41 FETİH LİSTEMİZ
SÜMEYRA 5 ADET
zynpesra  5 ADET
melek100lü 5 adet
balböceği 3 adet
NAGİHAN 5 ADET
YASEMİN 1 ADET
yeliz         2 adet
ayşe         5 adet
güzgüneşim 3 ADET

BURCUM      7 ADET

ZéynéP.SimAy

busecim biz seni yarınki yasin listesine yazalım o zmn olurmu  :opucuk:

serserim

tabiki olur canım Allah tüm dualarımızı kabul etsin inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

burcum

°•.ℓανιηуα.•°

reglimin 3. günü. kızlar ben de çok istiyorum okumayı ama malum  :sad1:

cananım için sürekli dua edicem. inşallah bebekleri sapasağlam çıkar o makineden  :amin:

KasrıCinan

ARKADAŞLAR HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN. :amin: :amin: 41 FETİH TAMAMLANDI O ZAMAN.İNSALLAH AKSAM BEN ONUN DUASINI YAPARIM.RABBİM EKSİKLERİYLE YANLISLARIYLA OKUDUKLARIMIZI DUAMIZI KABUL ETSİN. :amin: İNSALLAH OKUDUKLARIMIZ BEBEKLERİNE ŞİFA OLUR :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

KIZLAR CANAN BENDEN VAKIA SURESİNİ OKUMAMI İSTEDİ.BENDE DEDİM Kİ BUGÜN BEN 41 FETİH DAĞITTIM ARKADAŞLARA MADEM YARINDA 41 VAKIA OKURUZ DEDİM.VAKIA SURESİ BANA UĞURLU GELDİ İNANIYORUM ONUN OKUTUYORUM KENDİM DEDİ.İNSALLAH YARINDA BÖYLE ALIRIZDA 41 VAKIA SUREMİZİ DE OKUMUŞ OLURUZ..EN AZINDAN CANANIMIN İÇİ RAHAT EDER. :love9: RABBİM BÖYLE DARDA SIKINTIDA BIRAKMASIN HİÇ BİRİMİZİ İNSALLAH :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: zynpesra - 17 Ekim , 2012, 16:08:21

41 FETİH LİSTEMİZ
SÜMEYRA 5 ADET
zynpesra  5 ADET
melek100lü 5 adet
balböceği 3 adet
NAGİHAN 5 ADET
YASEMİN 1 ADET
yeliz         2 adet
ayşe         5 adet
güzgüneşim 3 ADET
BURCUM      7 ADET

41 FETİH TAMAMLANDI ÇOK ŞÜKÜR,,,

ZéynéP.SimAy

amin cnm  :amin: :amin:
o nasıl isitiyosa öyle yapalım cnm içide rahat edecekse yarında onu okuruz inşallahh  :amin: :amin:

ayy

yarın inşallah vakıa süresinide tamamlarız canım rabbim kabul etsin inşallah dualarımızı  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:kuzular sağlıcakla annelerinin kollarına gelsin tez zamanda :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

17 Ekim , 2012, 17:13:32 #43 Son düzenlenme: 18 Ekim , 2012, 17:27:08 burcum
yarın vakıa suresini okuruz ondan sonraki gün yasin okuruz ALLAH ın izniyle :amin:

_inci_tanem_

RABBİM dualarımızı kabul etsin inşallah kuzucukları tez vakitte sağlıklarına kavuşsunlar  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: