kızlar xxcansuxx arkadaşımızın annesi için (41 Yasin)

Başlatan ayy, 21 Ekim , 2012, 21:35:13

« önceki - sonraki »

ayy

CANIM ANNEN NASIL OLDU NASIL GEÇMİŞ ANLATTIMI HERŞEYİ :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

canım görevlerini yapmışlar şeytan taşlama için babama vekalet verdirmişler babam taşlamış hasta olduğu  için... güzelmş çok heyecanlılardı birde bu sene bayram cumaya denk gelmiş ya hac-ı ekber deniliyormuş hocaları      şanslı olduklarını söylemiş 2 bayramda hacı olmuşlar yani...

geçen gün tavafa çıkarken merdivenden düşmüş beli boynu acımış ama iyiymiş Allah korumuş belki ettiğimiz dualar korudu  :amin: :amin:
cuma günü dönüyorlar bende gideceğim memlekete...

ayy

ÇOK SEVİNDİM HEYCANLA OKUDUM  GERÇEKTEN ŞANSLILAR ÖYLEYSE  NE MUTLU OLMUŞLARDIR :opucuk: :opucuk:
RABBİM KORUMUŞ CANIM ÇOK ŞÜKÜR GÖRVİNİ TAMAMLADI SAĞLICAKLA GELMELERİNİDE NASİP ETSİN İNŞALLAH RABBİM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
HASRET GİDERİN ANNENLERLE KOKUSU SİNMİŞTİR ŞİMDİ ONLARA KUTSAL YERLERİN.HEM ZEMZEM VE HURMADA GETİRMİŞLER DUALARLA AFİYETLE YE CANIM :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

nönü-2626

ne güzel bi duygudur kesin allah isteyen herkese oralara gidip görmeyi nasip etsin inşallah :amin: :amin: iyi hadi sağlıcakla annenler görevini tamamlayıp dönüyorlar gözünaydın canım allah kavuştursun  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ayy - 29 Ekim , 2012, 21:58:51
ÇOK SEVİNDİM HEYCANLA OKUDUM  GERÇEKTEN ŞANSLILAR ÖYLEYSE  NE MUTLU OLMUŞLARDIR :opucuk: :opucuk:
RABBİM KORUMUŞ CANIM ÇOK ŞÜKÜR GÖRVİNİ TAMAMLADI SAĞLICAKLA GELMELERİNİDE NASİP ETSİN İNŞALLAH RABBİM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
HASRET GİDERİN ANNENLERLE KOKUSU SİNMİŞTİR ŞİMDİ ONLARA KUTSAL YERLERİN.HEM ZEMZEM VE HURMADA GETİRMİŞLER DUALARLA AFİYETLE YE CANIM :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
çok şükür ayşem tmamladılar Allah kabul etsin  :amin: :amin:  cumaya dönüyorlar evt bol bol hurma getirirlerse bende mutlusu  olamaz çok severim  :hungry: :hungry: :hungry: birde oraları anlatırlar  dinleriz  :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nönü-2626 - 30 Ekim , 2012, 12:34:38
ne güzel bi duygudur kesin allah isteyen herkese oralara gidip görmeyi nasip etsin inşallah :amin: :amin: iyi hadi sağlıcakla annenler görevini tamamlayıp dönüyorlar gözünaydın canım allah kavuştursun  :opucuk:
amin arkdaşım herkese nasip olsun  :amin: :amin: :amin:
sağol geliyorlar sağlıcakla dönsunlerde :amin: :amin:  ben gurbetteyim zaten 4yıldır alışmışım hiç uzağa gtmiş gibi değiiiller hergün konuştum faturam kabarık geldi ya neyse  :suclu: :suclu: memlekette 2 kardeşime çok zor geçmiş onlarsız bayramın  tadı tuzu yokmuş birde 45 gün oldu hasret kaldılar  :k06: :k06: