23 Nisan , 2024, 23:43:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HASRETİMSANA (canan) bebekleri için (41 fetih)

Başlatan KasrıCinan, 17 Ekim , 2012, 11:58:08

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

kızlar doğum sayfasına da yazdım bebeklerin durumu iyi değilmiş bu 3 4 günü geçirmeleri gerekmiş,doktor şekerlerinin çıktığını söylemis çok idrar yapıyorlarmıs bu yüzden çok zayıflıyorlarmıs.bi bebeği de solunum zorluğu çekiyormus,çok acı çekiyorum ne olur dua edin dedi.
ona yapabileceğimiz tek şey duamız.....
burda çoğumuz anneyiz bir biz anlarız onun halinden kimimizde evlat hasreti cekiyoruz bütün duaMız onunla olacak eminim...bugün 41 fetih bitirelim istedim yarında 41 yasin bitirir acısına öyle destek oluruz.ben şimdiden 5 tane aldım ALLAH KABUL ETSİN....
SÜMEYRA _ 5 TANE

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ZéynéP.SimAy

KasrıCinan

41 FETİH LİSTEMİZ

SÜMEYRA 5 ADET
zynpesra  5 ADET

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

ZéynéP.SimAy

ne demek cnm inşalalh kabul olur dualarımız  :amin: :amin:

KasrıCinan

ARKADASLAR OKUYACAK OLANLAR KAÇ ADET ALDIKLARINI LİSTEYE EKLESİNLER

melek100lü

bende 5  defa okurum  :amin: allah kabul etsin inşallah yavrularını şifa olur  :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

KasrıCinan

HASRET!M S@N@

kızlar allah hepinizden razı olsun ve hiç Birinize yaşatmasin zamanında sağlıcakla kucağıniza alın mimikleri bana da dua edin çünkü çok zor çok 

ZéynéP.SimAy

Amin cnm aminnn Allhım senide en ksıa sürede kavuştursun yavrularınaa  :amin: :amin:

Balböceği

Rabbim saglık sıhhat hayırlı uzun ömürler nasip etsin bebislere  :amin: :amin:

Cananım Allah sanada sabr versin, inşallah iyi olacaklar  :amin:  :y25:

Bankada 3 tane yaz okuyunca yazarım..

ZéynéP.SimAy

41 FETİH LİSTEMİZ

SÜMEYRA 5 ADET
zynpesra  5 ADET
melek100lü 5 adet
balböceği 3 adet

...ŞehzadEfe...

5 tane de ben okurum akşam yalnız allah acil şifa versin  :amin: