bebek dinleme telsizi arıyorum

Başlatan serra_emine, 16 Ekim , 2012, 10:31:18

« önceki - sonraki »

serra_emine

arkadaşlar bebegım dunyaya geleli 20 gun oldu hayırlısı ıle.annem ıle altlı ustlu oturdugum ıcın asagı yukarı in çık yapmak zorunda kalıyorum ve bebek telsizi almak ıstıyorum elınızde az kullanılmıs yada hıc kullanılmamıs yenı gıbı temız bebek telsizi varsa lutfen paylaşımlarınızı beklıyorum almak ıstıyorum.

hee bu arada dogumdan once cogu arkadaslardan bebegıme ısım konusunda fıkır almısdım.kararsızdık bayaaaa bi :) adımız HALE ZEHRA OLDU KIZLAR.. :director: :binkybaby: :binkybaby:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serserim

CANIM HAYIRLI UĞURLU OLSUN BEBİŞİN ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSİN ACISINI GÖSTERMESİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: İSMİDE ÇOK GÜZELMİŞ  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
BENDE BU KONUYU AÇMIŞTIM AMA YARDIM ALAMAMIŞTIM BENDE SENİN GİBİ BİLGİ İSTİYORUM ARKADASLARDAN HANGİ TELSİZİ KULLANDINIZ MEMNUNMUSUNUZ :dontknow: :dontknow: :dontknow:

serra_emine

sagol canım cok tesekkur ederım.
evet ya cok ıyı olacak.kullananlardan bılgı almak ıstıyorum bende.bısekılde alıp kullanamamış olan vardır dıye dusundum.temız saglam elınd eolan varsa almak ıstıyorum uygun fıyata.evet hangı marka tavsıye eder ki kullanan arkadaslar acabaa  :icon_scratch:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..