HASRET!M S@N@ (CANAN) IN İKİZLERİ DÜNYAYA GELDİ... DUA BEKLİYORLAR

Başlatan doruk38, 12 Ekim , 2012, 18:31:07

« önceki - sonraki »

serserim

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kuzucuklara  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canım herşey güzel olucak ve bütün bu yaşadıklarını unutucaksın bebişlerinle evine geldiğinde :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

cananım çok güzel haberler bunlar  :occasion5: :occasion5:  :nazar: :nazar: :nazar:  inş makineden çıkıncaada daha güzel haberlerini alcaksın  :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

oyyy masallahhhh kuzularına Canan cok sevindim canimmm :nazar: :muzz:
Az kaldı kucaginada Alcan kokularinida icine çekcen az daha sabır canım cok sukur iyi haberlerle geliyosunya
Eve geldiğinide paylasirsin kısa sürede ins :amin: :amin:

]

beynâ

cananımm gözün aydın,inş eve gelmeleriyle mutluluğun kat kat katlanacak..sen ne aşamalardan geçtin az daha sabır kuzum..canlarının iyiliği için iyi bak kendi canına.. 

ZéynéP.SimAy

:nazar: :nazar: :nazar: kuzularına canım.. inşallah daha güzel haberler ver bize  :amin: :amin:

banu_fth

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:
maşşallah kuzularınada sanada ..  :nazar: :nazar: :amin: :amin: çok şükür atlatıyorsunuz az kaldı ..
eve geçtiğinizde bu anların hiçbir dakikasını bile hatırlamamanı diliyorum ..  :amin:  :love9: :love9: :love9:
herşey harika olacak , iki yavruyla birlikte .. koklaya koklaya geçirceksin günlerini .. çıkacak buhasretin acsı ..  :amin: :amin:
sağlık ve güzel haberlerle gelmen dileğiyle öpüyorum hepinizi  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

tesekkürler kızlar inş hepsi gececek inş kuzularıma bende kavusacagım

ayy

KAVUŞACAKSINIZ TABİ CANANCIM SEN HEP GÜÇLÜ OL ...ARTIK İKİ BEBEĞİN VAR ANNELER DAHA GÜÇLÜDÜR HERZAMAN.DUALRIM KUZULARINLA TATLIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tulayysl

HASRET!M S@N@

CNM DÜN DOKTORU İKİ GÜN SONRA MAKİNLARDAN TAMEMEN KURTULACAKLAR RİSK HİÇ KALMAYACAK DEDİ DURUMLARIDA GAYET İYİ HERGÜN DAHA İYİ OLUYORLAR DEDİ KİLODA ALMISLAR KUZULARIM BİRKAÇ GÜN OĞLUM SIKINTI VERMİŞ BAGIRSAKLARINDA SORUN OLMUS BESLEMEYİ KESMİŞLERDE DÜN BASLADILAR TEKRARDAN KIZIM KÜÇÜKTÜ YA O DAHA İYİ DEDİ HİÇ SORUN CIKARMADI BUGÜNE KADAR ASIL ONDAN KORKMUSTUK DEDİ OGLUNDA İYİDE KIZIN DURUMU DAHA İYİ DEDİ DUR BAKALIM MAKİNADAN CIKINCA İNŞ KENDİ KENDİLERİNE NEFES ALIRLAR SUANDA BAS BÖLGELERİNDE FANUS VAR AGIZLARINDA HORTUM VE KOLLARINDA SERUM VAR CNM

HASRET!M S@N@

BUNDAN SONRAKİ SÜREC NASIL GİDER BENİ CAGIRIRLAR MI ACABA EMZİRMEK İÇİN

fıstık

Canancım ben demiştim demi sana iyi olacaklar  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin:

Sonra sen o fıstıkların yaramazlıklarından yakınıcan burda  :opucuk:

Dualarımız sizinle canım benim en kısa zamanda sağ salim kavuşucaksınız inşallah  :amin:

HASRET!M S@N@

inş caım arkadasım inş sizin dualarınız sayesinde iyiki varsınız

tulayysl

Kizlar cananla konustum arkasindan hastaneyi aradum hemsirelerle arkasindan da doktorlarini aradim bilgi aldim. Canan solunum cihazinda diyor ya hep. Aslinda diiller. Kendileri nefes alip veriolar sadece oksijen aliyorlarlar. Ve az az besleniyorlar. Bunlar iyi olduklarini gosterirler.
Sen de canan canini slklp durma. İyiler iyiiiiik. Ben yine gorusucem dr la. Surecten haber veririm size de

aydinays

Canımm çok şükür maşallah meleklere :) Rabbim annesine babasına bir an önce kavuştursun inşallah. Cananımda kuzucuklarına dokunsun kokularını içine çeksin. Allahım bu süreçte Cananıma güç kuvvet versin inşallah. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.