HASRET!M S@N@ (CANAN) IN İKİZLERİ DÜNYAYA GELDİ... DUA BEKLİYORLAR

Başlatan doruk38, 12 Ekim , 2012, 18:31:07

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

sağlıkla sıhhatle çıksınlar inşallah yavrularrr  :amin: :amin: dualarımzı siznle canancımm  :amin: :amin:

_inci_tanem_

krıtik 3 gün atlatılmış şükürler olsun ALLAH'A  :amin:  :amin: :amin:

İnşallah bundan sonra ALLAH'ın  iziniyle gün be gün daha iyi olacaklar  :amin: :amin: :amin:

RABBİM hayırlsııyla sağlıkla evinize dönmeyi nasip etsin inşallah  canım :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 16 Ekim , 2012, 20:17:54
Kızlar ŞİMDİ canan söylememi istedi.BEBEKLERİ DAHA MAKİNEDE OLDUĞU VE CİĞERLERİ DAHA GELİSMEDİĞİ İÇİN SÜTÜNÜ SAĞIP SAĞIP DAMLA DAMLA VERİYORLARMIS.BEBEKLERDE İYİLERMİŞ.KRİTİK 3 GÜNÜ ATLATMIŞLAR ÇOK SÜKÜR.BEN TELDEN GİRİP YAZAMIYORUM TAM YAZACAĞIM BİRSEY OLUYOR UNUTUYORUM DEDİ.RABBİM BİR AN ÖNCE KURTARSIN O MAKİNEDEN VE ŞİFALARINA KUVUSSUNLAR İNSALLAH :amin:

ÇOK ŞÜKÜR.İNŞ DAHA İYİ OLACAKLAR.GÖRÜŞÜRSEN SELAMIMIZI SÖYLERSİN  :opucuk:

esracım

İnşallah evlerinede gelirler minik yavrular.Allah ım şifa sıhat versin yavrulara  :amin: 3 günü atlattıkları için ayrıca sevindim.

KasrıCinan

KIZLAR ÇOK KÖTÜYÜM :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: CANAN BUGÜN HASTANEYİ ARAMIŞ SONUÇLAR ÇIKMIŞ NE OLUR DUA ET 3 4 GÜN GEÇMESİ GEREK DOKTORLAR ŞEKERLERİ ÇIKMIŞ ÇOK İDRAR YAPIYORLARMIŞ O YÜZDEN ZAYIFLAMIŞ KUZULARIM BOL BOL SERUM  VERİYORLARMIS BİRİ DE SOLUNUM ZORLUĞU ÇEKİYORMUŞ,,ÇOK KÖTÜYÜM NE OLUR DUA EDİN DEDİ  :'( :'(
SİZDEN RİCAM 41 FETİH OKUYALIM İYİ OLMALARI İÇİN BUGÜN FETİH BİTİRELİM YARIN YASİN OKURUZ OLMAZMI NE OLUR KIZLAR.RABBİM EVLAT ACISI İLE SINAMASIN CANANIMA BAĞISLASIN MİNİCİK DAHA KUCAĞINA BİLE ALAMADI ONLARI.[/color]

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ZéynéP.SimAy

Allahım yardımcıları olsun Rabim acılarını yaşatmasın  :amin: ben bu akşam bir adet fetih suresi okurum cnm olurmuu  :icon_thumright:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: zynpesra - 17 Ekim , 2012, 11:52:26
Allahım yardımcıları olsun Rabim acılarını yaşatmasın  :amin: ben bu akşam bir adet fetih suresi okurum cnm olurmuu  :icon_thumright:
TAMAM CANIM AKSAM BEN BAĞISLARIM EĞERKİ BİTERSE.DUA BÖLÜMÜNE DE YAZDIM.ORAYA İSMİNLE BERABER YAZARMISIN OKUYACAĞIN ADEDİ.YADA BEN YAZAYIM.BİDAHAKİ OKUYACAKLAR ORAYA YAZSIN DİREK.OKUYABİLECEKLERE DE DAĞITALIM İNSALLAH

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

_inci_tanem_

:y25: :y25: :y25:

RABBİM cananıma bağışlasın yavrularını  :amin: acılarını göstermesin  :amin:  :amin:
ALLAH'ın iziniyle iyi olacaklar inşallah  :amin: :amin: :amin:
okuyalım tabi yavrucaklara şifa vesilesi olsun  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

Rabbim onları korusun acılarını gostermesinnn dualarımız onlarla
Bende okutdum ama kırkım çıkmadı hala
Ama hep dualarimdalar :amin: :amin:

]

nazlıyarim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Ekim , 2012, 22:31:32
kızlar ne olur dua edin çok güzeller ya aklım hep onlarda
canancım ben bebişlerinin dünyaya geldiğini şimdi okudum şaşırdım ve çok mutlu oldum  :) cennet kokulu meleklerine rabbim sağlık dolu uzun ömürler nasip eylesin   :nazar:  :amin: .gözünüz aydın allahım sizlere bağışlasın. :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

fıstık

AAAA hiç haberim olmadı benim yaaa ne zaman doğdular

Tesadüfen görmesem hala var diye bekliyorum

Allah analı babalı büyütsün canancım üzülme o 3-4 günüde atlatırsınız inşallah Allahın izniyle :amin:  :nazar:

Benim görümceminde ikizleri erken doğdu 2 ay küvezde kaldılar maşallah çok iiler şimdi  :nazar:

ZAHİR

rabbim şifalarını verir de arkadaşımıza bağışlar meleklerini inşş  :amin: :amin: yarın yasin okuyabilirim
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

...ŞehzadEfe...

canım ben de yeni gördüm allah ım bir an önce evinize gecmeyi nasip etsin bizimde komşumuzun kızı da erken doğurmuştu onun bebişleride 2 ay kaldılar yeni çıktılar hastaneden inşallah senin meleklerinde seninle olacaklar inşallah  :amin: :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

banu_fth

Allah sana bağışlasın canancım .. kucağına alıp eve gitmek nasip etsin sağlıklıca inşallah ikisinide ..  :amin: :amin: zorlu bir süreç ama sen güçlüsün .. bebişlerinde güçlü inanıyorum ben .. güzel olmazlar mı canım yaa  :love9: :love9: mis kokularını çekmeni diliyorum sağlıkla huzurla evinde  :amin: :amin: Allaha emanet olsunlar  :amin: :amin: :nazar:

dualarımızı yazarım dua bölümüne akşam

esracım

Allah bebeklerinin yardımcısı olsun inşallah.Güzel haberlerini bekliyoruz ikizlerinin.