HASRET!M S@N@ (CANAN) IN İKİZLERİ DÜNYAYA GELDİ... DUA BEKLİYORLAR

Başlatan doruk38, 12 Ekim , 2012, 18:31:07

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm bebislerin kilolari kac merak ettim ins cok hastanede kalmadan cikarsiniz  :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Balböceği

İnşallah düzelecekler tamamen sağlıklarına kavuşacaklar canım  :amin:

Güle güle evinize gideçeksiniz  :amin:

melek100lü

:-ooo çok şaşırdım yaa inşallah çabucak çıkarlar hastanedende sıcak yuvalarına kavuşurlar  :amin:

Rabbim acılarını göstermesin yavrularımızın inşallah  :amin: :amin:

:love9: :love9: :love9: CANIM RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :love9: :love9: :love9:

burcum

canancım o kuzucuklar senin gibi güçlü bir annenin kuzuları emin ol çarçabuk toparlanıp taburcu olacaklar ALLAH ın izniyle :amin: :amin: güzel haberlerinizin devamı bekliyoruz :amin: :amin: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:
RABBİME emanet olsun kuzuların :amin: :amin:

aydinays

Canım arkadaşım güzel yerekli arkadaşım. Rabbim üçünüzü sağlıklı bir şekilde eve çıkarsın. Senin yaşadıklarını az çok tahmin edebiliyorum. Kayram'da küvezde kalmıştı. Sakın üzülme Cananım bol bol sütünü sağ. Fırsat buldukça sağ süt üretimini artırda kuzucukların annenelerin sütlerini alsınlar. Şifa olsun onlara. Sağdığın süte hep dua oku. Ben sütümü sağarken kuzuma vermeden önce hep ayetel kürsü okudum. Şifa olsun yavruma diye. En kısa zamanda toparlanırsınız inşallah. Allahıma emanet olun güzel yürekli arkadaşım benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Bluegirl

:-ooo amanın geldimi ikizler  :nazar:  :nazar:
rabbim hayırlısıyla bian önce evlerine dönmeyi nasip etsin inşallah  :amin:  :amin:
geçmiş olsun canancım  :flowers:
hayırlı haberlerinizi almak dileğiyle inşallah  :amin:

ツgöçmen_54 ツ

hayırlı olsun canan'cım güle güle büyütmek nasip olsun.allah size bağışlasın.dualarımdasınız  :amin:

esracım

Canancım şimdi haberim oldu inan.İnşallah bebeklerin sağlıcakla büyürler.Maşallah onlara.Dualarım seninle ve minik bebeklerinle...

esracım

KasrıCinan

Kızlar ŞİMDİ canan söylememi istedi.BEBEKLERİ DAHA MAKİNEDE OLDUĞU VE CİĞERLERİ DAHA GELİSMEDİĞİ İÇİN SÜTÜNÜ SAĞIP SAĞIP DAMLA DAMLA VERİYORLARMIS.BEBEKLERDE İYİLERMİŞ.KRİTİK 3 GÜNÜ ATLATMIŞLAR ÇOK SÜKÜR.BEN TELDEN GİRİP YAZAMIYORUM TAM YAZACAĞIM BİRSEY OLUYOR UNUTUYORUM DEDİ.RABBİM BİR AN ÖNCE KURTARSIN O MAKİNEDEN VE ŞİFALARINA KUVUSSUNLAR İNSALLAH :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

@Melek Yüzlüm@

amin inşallah canım tez zamanda sağlıcakla evlerine dönerler üçü birlikte  :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

ALLAH ım tez vakitte şifa versin kuzularına cananım şifa olsun sütlerin bebişlerine :amin: :amin:
meleklerin RABBİM e emanet olsun :amin: :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım en kısa zamanda evinize dönersiniz üçünüz birlikte inşallah dualarım mucizelerinle :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

inşallah tez vakitte çıksınlar o makinadan da cananımız alsın kucağına yavrularını.

canan online. ama yazamıyo sanırım  :-\

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah çok sevindim yavruların iyi olmasına  :opucuk: :opucuk:

rabbim sağsalim evlerine dönmeyi nasip etsin inşallah  :amin: :nazar: :nazar:

kritik 3 günü atlatmışlar ya okadar mutlu oldumki anlatamam  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: