HASRET!M S@N@ (CANAN) IN İKİZLERİ DÜNYAYA GELDİ... DUA BEKLİYORLAR

Başlatan doruk38, 12 Ekim , 2012, 18:31:07

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

canım çok şükür her geçen gün daha iyiye gidiyoruz şükür üç gündur göremedim kuzularimi gidince ağlayıp üzülüyorum diye eşim arada gidelim farkı gör hergün gidiyorsun değişimlerini göremediğin için üzülüyorsun dedi akşam gideceğiz inş en son doktor iyiye gidiyorlar şükür dedi hep geçen gün daha iyi oluyorlar dedi sadece kafalarında fanus var ikisinin de bir de serum ve beslenmeleri için ağızlarında hortum kaldı çok şükür ışte alanı genişletiyorlar sürekli doktor kızdan korkuyorduk ama o daha inatçı çıktı daha iyiye gidiyor dedi oğlum da iyiymişte nabzı yükseliyormuş arada ne olur dualarınızi eksik etmeyin çok zor bir süreç gittikçe de daha zor oluyor 18 gün oldu bugün rabbim onlari bana bağışlar inş acılarini göstermez eşime de doktoru ara dedim oda konuşunca haber veririm ben arayamıyorum korkuyorum konuşmaya bir kere Aradım kötü haber aldım o yüzden başkalarına aratıyorum       

burcum

canancım herşey çok güzel olacak ALLAH ın izniyle :amin:
bebişlerini alıcaksın evde başının etini yiyecekler :k06: bi biri bi biri :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

canan inş. çok daha iyi olcaklar   :amin: :amin: :amin: çok şükür iyiye gidiyorlarmış hazala kocaman maşaallah kız dediğin dirençli olur zaten annesi sende güçlü ol sağlıkla evinize 4 kişi döneceksiniz başbaşa kalcaksın göremediğin günlerin acısını çıkaracaksın

๑ஐtek tabancaஐ๑

çok yakında gelecekler evlerine kuzular çığlıkları ile yeri göğü inletecekler gör bak o günler gelene kadar dualarım seninle ve yavrularınla Rabbim korusun minik melekleri  :amin:

mutluluk

cananım üzülme inş herşey güzel olcak.rabbim yavrulaını bağışlasın inş. :amin:

HASRET!M S@N@

amin kızlar allah razı olsun dualarinizı eksik etmeyin kuzularimdan bugün evde yanlızim ve çok kötü oluyorum yanlızken onlardan başka birşey düşünmüyorum ama çok şükür rabbim'e inş yavrularımı sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım     

HASRET!M S@N@

kızlar size güzel haberlerle geldim kuzularimin durumu çok iyiye gidiyormuş oğlumu kaç gündur beslemiyorlarmiş bugün başlamışlar biraz bağırsaklarında sorun olmuş ama düzelmiş şükür iki gün sonra makinadan çıkaracaklarmiş o zaman tamamen risk geçiyormuş inş şu iki gün de çabuk geçer kilo da almış kuzularim çok şükür şimdi mutluluktan aglıyorum   

muhribe

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

maşallah kuzulara binbir kere  :nazar: :nazar:

daha da iyi olacaklar canım inş  :amin: onlarca kişi dua ediyor onlara  :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

maşallah canancım çok sevindim allahım size bağışlasın tek sağlık sorunları bu olsun ve koca adam ve kadın olana kadar bir daha hiç hastane yüzü görmesinler inşallah sağlık dolu yılları olsun
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ツgöçmen_54 ツ

MAŞALLAH CANAN İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA EVİNİZEDE DÖNERSİNİZ  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

allah razı olsun canım hepinizden inş makinadan çıktıklarında da sorun olmaz da benı çağırırlar kucağıma alır dokunur kokularini içime çekerim kızlar destekleriniz için hepinize teşekkür ederim inş noksansiz sağlıkla evlerine geldiklerinin de müjdesini veririm   

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
CANANCIM DAHA İYİ OLACAK KUZULARIN SEN ONLARA HAMİŞ KALMAK İÇİN İNATLA DEVAM ETTİN UMUDUNU YİTİRMEDİN ONLARDA SENİN KUZULARIN ANNESİ GİBİ İNATLA SENİN KOLLARINA GELMEK İÇİN ÇABALIYORLAR.HİÇ YIPRATMA KENDİNİ ÜZME  GÖREMEDİĞİN İÇİN ÇÜNKÜ ÖNÜNÜZDE KOCAMAN GÜNLER VAR BİRBİRİNİZE DOYACAĞINIZ DULARIM KUZULARINLA TATLIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH nazarlardan saklasın canancımmmmm daha güzel haberlerini alıcaz nasipse :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canan canım gözlerim doldu okurken mutluluğunu.allahım sağlık sıhhat versin yavrularına.az kaldı kavuşmanıza  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah ikisinede inşallah canım sorunsuz bir şekilde evinize getirmeyide nasip etsin rabbim en kısa zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin: