HASRET!M S@N@ (CANAN) IN İKİZLERİ DÜNYAYA GELDİ... DUA BEKLİYORLAR

Başlatan doruk38, 12 Ekim , 2012, 18:31:07

« önceki - sonraki »

๑ஐtek tabancaஐ๑

inş. dahada iyiye gider ve bian önce evinize dönersiniz.  :amin:

mavişim80

tulayysl

Balböceği

Canım, sen neler gördün neler geçirdin allahım izni ile bu da geçecek  :amin:

Sabret yakında tamamen iyileşip evinize gideceksiniz  :amin: Rabbim sabr versin  :amin:

Sen güçlü ol ki bebeklerinde güçlü olsun  :love9:

fıstık

Ben inanıyorum ii olup eve döneceklerine  :amin: :nazar:

sonrada canancım resim eklicek bize  :opucuk:

nescafe

canım rabbim tez vakitte sağlıkla hep  beraber eve dönmeyi nasip etsin size inşallahhh. :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
CANIM BENİM ÇOK SEVİNDİM KUZULARININ İYİ OLDUKLARINA DAHA İYİ OLACAKLAR İNŞALLAH BU GÜNLERİ UNUTACAKSIN 4 KİŞİLİK KOCAMAN BİR AİLE OLDUNUZ :nazar: :nazar:EN GÜÇLÜ SEN OLMALISIN ÜZME HERŞEY YOLUNA GİRECEK SENDE KUCAĞINA ALACAKSIN SENDE EMZİRECEKSİN YAVRULARINI DUALRIM SİZNLE CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 21 Ekim , 2012, 15:24:41
kızlar giremedim haber veremedim iyiye gidiyor şükür bebeklerim oğlum epey yol katetti kızım da ilerledi inş tez vakitte kucağıma alırım dün görmeye gittim emziren anneler vardı ben de onlara dönüp Baktım içim nasıl yandı gözlerim doldu bebekleri muayene eden doktor farketti üzülme annesi onlar da iyi olacak dedi çok zor kızlar dokunamamak bir camın arkasından bakmak yüce rabbim hiçbirimizi sınamasin bununla ama kuzularim iyi olacak bu rabbim'in sınavı elbet geçecek canları sağ olsun da ben razıyım beklemeye inş sizin dualarınız sayesinde daha da iyi olacak meleklerim
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
inş.daha da iyi olcaklar annesi kucağında hangisine baksam diye mutluluktan deliye döneceksin sende doyasıya öpüp koklayacaksın Allahın izniyle  :amin: :amin: :amin:  üzülme sen sütünü sağ hep dolsun göğüslerin

suzannn

Canim hayirlisiyla sagliklica kucaginda hastaneden cikip evinize donersiniz rabbim onlara uzun omur versin insallah saglikla mutlulukla uzun omurler sizin olsun insallah

_inci_tanem_

cananım gelişmeler çok güzel maşallah yavrularına  :nazar: :nazar:

RABBİM korusun onları sana bağışlasın sağlıkla hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin:

Ben inanıyorum yavrularında anneleri gibi çok güçlü tutundular hayata daha bırakırlarmı maşallah RABBİM acılarını göstermesi hayırlısıyla evinize çıkmayı nasip etsin iki yavrunla  :amin: :amin: :amin:

Bugünleride atlatacaksınız ALLAH'ın iziniyle  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Gelişmlerin böyle güzel gitmesine çok sevindim Canancım.Allah evinize geldiğinz onları bol bol emzirdiğin günleri hayırlısıyla göstersin inşallah :amin: Daha iyi haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

ZéynéP.SimAy

Canancım canım inşallah dahada iyiye gidecek yavruların ve sen çok kısa süre sonra onlara doya doya sarılıp koklayacaksınnn  :amin: :amin: :amin:

ayy

canancım nasılsınız canım kuzuların nasıl haber ver merak ta bırakma teyzelerini :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

burcum