devam sütü???

Başlatan Dilara Ebrar, 09 Ekim , 2012, 08:46:45

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

asya yaptın mı yoğurt  :dontknow: :dontknow:

asya81

GECE ÜŞENDİM TOTOM YEMEDİ SABAH 10DA MAYALADIM HALA BAKMADIM KORKUOM :y25: :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 14 Ekim , 2012, 16:34:35
GECE ÜŞENDİM TOTOM YEMEDİ SABAH 10DA MAYALADIM HALA BAKMADIM KORKUOM :y25: :toothy10:
olmuştur o olmuştur ha cesaret kalk bir bak merak ettim...
yoksa üşenmeden gelip ben mayalıcam  :ehi: :ehi: :ehi:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2012, 16:38:41
:toothy10: :toothy10: :toothy10:GAZA GELDİM :toothy10: OLMAMIŞSA BEKLİOM :toothy10:

asya81

ÇILDIRICAM YAAAAAA :cildir: :cildir: :cildir:EKŞİ OLMUŞ YAAAAAAAAAAAAAA :cildir: :cildir: BACIM SEN GEL Bİ MAYALA :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 14 Ekim , 2012, 16:40:04
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2012, 16:38:41
:toothy10: :toothy10: :toothy10:GAZA GELDİM :toothy10: OLMAMIŞSA BEKLİOM :toothy10:
haydi gaza gelmişken sabh sıf senin için girdim  :suclu: :suclu: tutmuş mu diye  :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 14 Ekim , 2012, 16:42:01
ÇILDIRICAM YAAAAAA :cildir: :cildir: :cildir:EKŞİ OLMUŞ YAAAAAAAAAAAAAA :cildir: :cildir: BACIM SEN GEL Bİ MAYALA :toothy10: :toothy10:
tutmuşsa sorun yok maya ekşidir  :ehi: :ehi: :ehi:
cicibebeyle, muzla daya doğaya  :hungry: :hungry:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2012, 16:43:59
BİZİMKİ SADE SEVİO :y25:NEYSE ARTIK NAPİM :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 14 Ekim , 2012, 16:46:17
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2012, 16:43:59
BİZİMKİ SADE SEVİO :y25:NEYSE ARTIK NAPİM :toothy10: :toothy10:
benimkide sade yiyorda neyse bu sefer tutmuş en azından bir dahaki sfr tatlıolur inş. :opucuk:

Dilara Ebrar

BEN OĞLUMA her gün öğle çorbasından sonra saat 3-4 gibi makarna,bulgur,sarma,dolma,arpa şehriye pilavı tarzında şeyler yaparım.ya yoğurtlarım yada yanına ayran yaparım.öle sade sade vermiyorum artık.yemeğin yanında bişiler yemeği öğrensin diye düşünüyorum.

en güzeli evde yapmak doğal tabi ama olmuyosada zorlamıcaksın. ;D ben artık hazır yoğurt kullanıyorum.sıpamda 1 yaşında artık  :nazar: :nazar: sadece içtiği sütte sütaşın günlük sütünü kullanıyorum. :love9: :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

xxcansuxx

bende dilara 2-3 seferdir yemeğinin yanına yoğurt koyuyorum benim sıpamda az yiyor sonra öğğğlüyor 1 kaşık daha versem yediklerini çıkaıyor... çorbada öğünce hemen yoğurt veriyorum yoğurttanda 4-5 tatlı kaşığı yiyor yine aynı yemeğe 1 kaşık tahammülü yokken yoğurt bastırıyor sanırım

ya ben napcam bu kızla 3-4 tatlı kaşığından sonra ağzını istekle açmıyor midesi mi küçük ne  zorlasam ne yerse çıkarıyor hep vermeyeceğim diyorum veriyorumda  :BangHead: :BangHead: :BangHead: sonuç  :igrenc: :igrenc: emerkende  2 dk fazla emmezdi hemen doyardı  :dontknow: :dontknow:

susanna

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ekim , 2012, 13:27:28
bende dilara 2-3 seferdir yemeğinin yanına yoğurt koyuyorum benim sıpamda az yiyor sonra öğğğlüyor 1 kaşık daha versem yediklerini çıkaıyor... çorbada öğünce hemen yoğurt veriyorum yoğurttanda 4-5 tatlı kaşığı yiyor yine aynı yemeğe 1 kaşık tahammülü yokken yoğurt bastırıyor sanırım

ya ben napcam bu kızla 3-4 tatlı kaşığından sonra ağzını istekle açmıyor midesi mi küçük ne  zorlasam ne yerse çıkarıyor hep vermeyeceğim diyorum veriyorumda  :BangHead: :BangHead: :BangHead: sonuç  :igrenc: :igrenc: emerkende  2 dk fazla emmezdi hemen doyardı  :dontknow: :dontknow:
cansucum zeynep aselde her disinin oatlamasina yakin 5-6 kasiktan sonrasini kavga dovus yediriyorum agzini bi kontrol et belki dis geliyodur

xxcansuxx

Alıntı yapılan: susanna - 18 Ekim , 2012, 13:34:10
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ekim , 2012, 13:27:28

cansucum zeynep aselde her disinin oatlamasina yakin 5-6 kasiktan sonrasini kavga dovus yediriyorum agzini bi kontrol et belki dis geliyodur
canım dişler 1 aydır şiş beyazlamış ama gelmiyor bir türlü diş üstten 4 tane kabarık  :dontknow: :dontknow:

asya81

BENİM KIZDA SEBZE ÇORBASINDAN YİYOR BİKAÇ KAŞIK ÖĞÜRÜYOR HEMEN YOĞURT VERİYORUM ONU YİYOR YOĞURT TUTAN BİŞE DEĞİLKİ SONRASINDA YİNE PEŞİNDEYİM YESİN DİYE ACIKMIYORDA YAHU

laracroftt

asyacım tam tersı yogurt tok tutar cnm. Bı kase yogurt yesın bı kac saat goturur onu acıkmaz.