Kızlar içim yanıyor bebeğimi kaybettim :'(

Başlatan CAN TANEM, 06 Ekim , 2012, 10:00:15

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Alıntı yapılan: elfo - 07 Mart , 2013, 12:46:32
çok duygulandım aynurum  :y25: :y25: :y25: ne denir nasıl teselli edilir bilmem. bu acını dindirebilecek tek varlık Yüce Mevla  :y25:

Rabbim inşallah biz bekleyenlerinde acılarını sevince dönderir elifim dualarınızı eksik etmeyin :amin: :amin:

RuHGuZeLi

Canım başın sağolsun aynı üzüntüyü bende yaşadım ve yaşıyorumda  :y25: Bende bebeğimi 9 haftalıkken yitirdim. Bebeğim kendiliğinden düştü. Daha öncesinde kalp atışı yok,kesende yamukluk var sağlıklı bir gebelik değil dedi doktorum  :y25: Ama içimde hep bir umut oldu. 9. haftamda bebeğim kendiliğinde düştü gitti  :y25: :y25:

CAN TANEM

Canım yaaa seni takip ediyordum ama sonucun böyle olduğunu görmemistim Rabbim sabır versin canım çok zor helede zor bulunmussa daha bi zor sanki... :y25: Bende 9 haftalıkken kaybettim Rabbim sabrınıda veriyor canım merak etme Allah yar ve yardımcımız olsun  :amin: :amin:

RuHGuZeLi

Canım benim yarabbim sabrını veriyor evet ama benim hala gözümün önünden gitmiyor kayıp gidişi... :y25: Zamanla buna da alışacağız inş. Sana da çok çok geçmiş olsun canım. Bir daha aynı acıyı yaşamayız umarım sağlıkla bebeklerimizi kollarımıza alırız.

CAN TANEM

Bebeğim beni bırakıp gitmeseydin bugun dogum günündü suan içimdeki acının yerine kollarımda senin olmanı cok isterdim :y25: :y25: ama kısmet değilmiş annem... seni kaybettiğim günden beri bugün hiç aklımdan cıkmamıstı cünkü belkide babanla aynı gün dogmus olacaktın ve buruk da olsa babanın dogum gününü sensiz gecirdik annem  :crybaby2: :crybaby2: seni kaybettikten sonra dogum zamanım gelmeden yeniden gelmeni cok istedim ama olmadı kuzum bugun yine yalnızım yine sensizim ve yine buruk  :y25: :y25: neden bilmiyorum ama içim daha bi çok yanıyor annem ne olur kuzum gel artık daha cok istiyorum seni annem :crybaby2: :crybaby2:

muhribe

aynurum  :y25: :y25:
içim dağlandı, ne diyeceğimi bilemiyorum..
tek duam Rabbim daha fazla bekletmesin  :amin: :amin: :sad1:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım benim meleğinin kardeşi inşallah kısa zamanda gelir...

umudunu hep taze tut, bu papatyalar gibi

Papatya Çayı Nasıl Yapılır?

CAN TANEM

Betülüm çok zor canım inan öyle içim yanıyorki artık kendimi başka şeylere vereyim diyorum sürekli dışarı cıkıyoruz pikniklerdeyiz ama bakıyorum 3 kadının ikisi hamile etraf o minik meleklerle dolu ama benim yanımda kucagımda karnımda boş  :crybaby2: :crybaby2: o kadar içim acıyorki içimdeki bebek özlemimi etraftaki çocuklarla bastırmaya çalışıyorum ama olmuyor Rabbim bu yoldaki herkesin yar ve yardımcısı olsun dualarınızı eksik etmeyin bizlerden :amin: :amin:

CAN TANEM

Ayşem canım benim sağol ama insan bazen umutsuzluga kapılabiliyor Rabbim korktuklarımıza uğratmasın inşallah :amin: :amin:

muhribe

aynurum Rabbim acını dindirecek olan küçük meleği tez vakitte göndersin daha fazla bekletip aratmasın  :amin: :opucuk: dualarımız her daim sizinle. acını anlıyorum, benzer yollardan geçtik. benim şu an yaşadıklarımı Rabbim misliyle sana yaşatsın eski hatıralar güzel günlerden hatrına gelecek fırsat bulamasın  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben de aynı durumdayım...  ben de umutsuzluğa kapılıyorum, üzülüyorum... Tabi benim çok şükür bir oğlum var ama onun da bir kardeşi olmasını çok istiyorum.... inşallah hepimiz o güzel duyguyu yaşayacağız.

destina06

Aynurum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  :opucuk: kuzum inşallah biz de unutacaz bu sıkıntılarımızı sabır düşmüş bizim payımıza da sınavdan.Napalım sabretcez başka çaremiz yok  :opucuk:

makaron

kızlar hele ben.. iki kez yaşadım o kotu günleri. hala içim yanıyor. üstelik bir kere hadi neyse diyodu dr. iki kere olunca tekrarlayan durumuna düştüm. sonum ne olacak bilmiyorum ama zaman geçtikçe umutsuzluğa düşüyorum. Allahım hakkımızda hayırlısını yazsın.

CAN TANEM

Alıntı yapılan: destina06 - 07 Mayıs , 2013, 16:02:33
Aynurum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  :opucuk: kuzum inşallah biz de unutacaz bu sıkıntılarımızı sabır düşmüş bizim payımıza da sınavdan.Napalım sabretcez başka çaremiz yok  :opucuk:

Şulemmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: öyleymiş kuzum bizim payımıza sabretmek düşmüş Rabbim başka kaldıramayacagımız yükler vermesin ne yapalaım sabredip bekliycez :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: makaron - 07 Mayıs , 2013, 16:04:02
kızlar hele ben.. iki kez yaşadım o kotu günleri. hala içim yanıyor. üstelik bir kere hadi neyse diyodu dr. iki kere olunca tekrarlayan durumuna düştüm. sonum ne olacak bilmiyorum ama zaman geçtikçe umutsuzluğa düşüyorum. Allahım hakkımızda hayırlısını yazsın.

Canım bulup kaybetmekte cok zor gercekten heleki zor bulunmussa ve ilk bebekse  :y25: daha zor Rabbim bizleride görüyor Aslıcım insallah bi gün bizlerinde yüzü güler  :amin: :amin: