29 Mart , 2024, 05:00:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar içim yanıyor bebeğimi kaybettim :'(

Başlatan CAN TANEM, 06 Ekim , 2012, 10:00:15

« önceki - sonraki »

kuzucuk

:y25:  :y25:  :y25:  çok geçmiş olsun canım Rabbim tez vakitte sağlıcakla gönderir inşallah meleğini  :amin:  :amin:  :amin:

CAN TANEM

07 Mart , 2013, 10:21:56 #76 Son düzenlenme: 07 Mart , 2013, 10:23:44 CAN TANEM
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 12 Ekim , 2012, 18:33:05
Annem yoklugun soguk bir kış gününde dışarda kalmış bir kedinin çaresizliği kadar acı :y25: :y25:

Daha varlığına inanamazken seni kaybetmek ne kadar zor geldi annem bir bilsen  :y25:

Annem seni öğrendiğim günden sonra oturup kalktığımda kasığımda varlığını hissettiren batmalar vardı ya şimdi yerinde ki boşluğun acısı kaldı orada Annem :crybaby2: :crybaby2:

Doktor diyemedi seni kaybettiğimi kelimeler boğazında düğümlendi annem duramadım ben sordum bebeğim iyimi dedim kalp atışını alamadım dedi annem  :y25: :y25:

Yıkıldım önce inanamadım salak gibi oldum ama artık senden kurtulmanın yollarını anlatmaya coktan baslamıştı doktor annem  :y25: :y25:

13 ay senin tırnağını bile bulamazken seni içimden nasıl almalarına izin verecektim annem  :crybaby2: :crybaby2:

Evlat neymiş acısı nasılmış daha senin 1 aylık varlığında ikisini birden yaşadım annem  :crybaby2: :crybaby2:

Herkes ayrı ayrı teselliler verdi cennete sen girmeden girmeyecekmiş sana bir bulut olacakmış dediler gercekten beni bekleyecekmisin annem  :crybaby2: :crybaby2:

Sana olan sevgimi yazmaya korkarken şimdi arkandan içimdeki acıyı anlatmak istedim annem belki hafifler dedim annem seni üzecek bişey yaptıysam 1 aylık sürede bana hakkını helal et annem asla seni üzmek istemezdim sen benim en kıymetlim ilk göz agrımdın ve ilk gönül acım olarakta kalacaksın annem  :crybaby2: :crybaby2:

Biliyorum bir melek olup cennete uçtun sen, Orda Efendimizi görürsen ona layık bi ümmet olamasamda benden selam götür annem  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

İlk göz ağrım benim minik kelebeğim  :crybaby2: :crybaby2: 

Sakın ola kardeşlerini beklerken seni unuttuğumu sanma annem sen benim hep ilk göz ağrım olarak kalacaksın :y25: :y25:

Nedendir bilmiyorum ama seni öğrendiğim ilk gün den sonra hep kız olduğunu hisetmiştim Annem :crybaby2: :crybaby2:

Geçen gün bahsettim babana isim koymalıyız bebeğimize diye ve ben seni hep kız hissettiğim için sana esma ismini koduk annem öbür dünyada seni adınla çağıracağım bi melek olup gelecekmisin bana annem  :crybaby2: :crybaby2:

Bugün herşey yeniden aklıma geldi yeniden içim parçalandı meleğim inşallah en kısa zamanda kardeşine kavuşurum ve içimdeki bu acı diner annem  :crybaby2: :crybaby2:

muhribe

aynurum  :y25:

ben de ilk bebeğimi hep kız hissetmiştim, halbuki daha 8 haftalıktı onu içimden kopardıklarımda  :y25:

ama sonra Yiğit'im geldi, her şeyi unutturdu bana.. aklının bir köşesinde kalıyor acısı ilk günkü gibi ama Allah tesellisiyle avutuyor gönlünü..

sabret güzel arkadaşım, senin de tesellin yakındır inş  :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

İnşallah betülüm  :amin: :amin: :amin:  Bu aralar biraz kafamdan çıkmış gibiydi ama sadece kendimi kandırıyorum birden aklıma geldi hersey gözümün önünden geçti  :y25: :y25:

Belki yeniden meleğim gelse bu kadar çok olmayacak ama meleğimin gelmediği her gün içimin acısı daha da artıyor sanki canım  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

CANIM  benim inşallah esma'nın  kardeşini en kısa zamanda kucağına alacaksın... Dünkü hayal kırıklığından sonra yazdıkların inanılmaz duygulandırdı

muhribe

bana ilk kaybımdan sonra hep şey derlerdi

bak bir kez oldu, yine olur.. nasıl kızardım sanki teselli etmek değil de içimi acıtmaya çalışıyorlar sanırdım.. şimdi düşünüyorum da diyorum bir kez oldu, Allah bir daha nasip etti  :amin:

gerçekten arkadaşım en azından bir kez olması bile umut veriyor insana.. inşallah yeni bebek haberi çok yakındır  :amin:

sudenaz85

:y25: :y25: :y25: canım benim yazılarınla okadar duygulandımki allahım herşeyin sabrını veriyo inş.göbüşün tekrar dolar bu acını hafifletir  :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Canimm :y25:
O acıyı iki kez yasamış biri olarak Rabb'ime binlerce kez sukur bi yavrum olarak hala unutmuş deilim
Unutulmuyo ama alışıyo insan :'(
Dediğin gibi yerine bi melek gelse kafan daha cok meşgul olcak
Ama efe olduğu halde benim aklıma hep gelir yasadiklarim tek basıma yanımda kimse olmayrakdan yasadım skintilarimi ama betulun dediği gibi Rabbim bi kere verdi elbet Bitane daha verir  :amin:
İns bu ay aşılaman tutmustur da seninde acıların hafifler bi nbze olsun unutturur  :amin: :opucuk:

]

♣ ђคtเςє ♣

:y25: aynurum meleğinin kardeşlerine kavuşucaksın inanıyorum ben buna  :y25: fazla bişey yazamıcam çok duygulandım

...ŞehzadEfe...

aynurum betülün dedigi bir kere oldum mu rabbim ikincisinide verir en yakın zamanda allah kimseyi bu yolda aratmasın  :amin: :amin: hiç kimseyi allah herkese versin isteyene  :amin: :amin: :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

<<AyBüKe>>

Rabbim daha fazla aratmadan kucağını doldursun inş. canım  :amin: 

Yıpratma kendini , senin kafan rahat olsunki gelsin meleklerin  :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

Çok sağolun kızlar Rabbim kimsenin sevincini yarım bırakmasın gerçekten çok zormuş...  :crybaby2:

Ama kaldıramacağımız daha ağır yüklerde yüklemesin İnşallah... :amin: :amin:

Biliyorum Rabbimin hazinesi çok geniş inşallah bizlere de tattıracak bu duyguyu yeterki sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin :amin: :amin:

ayy

:sad1: :sad1:
rabbim bidaha yaşatmasın aynurum hiçbirimize inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 07 Mart , 2013, 11:33:17
  :sad1: :sad1:
rabbim bidaha yaşatmasın aynurum hiçbirimize inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk:

Amin Ayşemmm İnşallah  :amin: :amin: :amin:

elfo

çok duygulandım aynurum  :y25: :y25: :y25: ne denir nasıl teselli edilir bilmem. bu acını dindirebilecek tek varlık Yüce Mevla  :y25:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.