Kızlar içim yanıyor bebeğimi kaybettim :'(

Başlatan CAN TANEM, 06 Ekim , 2012, 10:00:15

« önceki - sonraki »

๑ஐtek tabancaஐ๑

Rabbim tez zamanda yeniden meleğini gönderir inş.  :amin:

Sır_Çiçegi

cnm benim üzülme diyecegim ama üzülmemek elde deil yıpratma kendini wardır herşeyde bir hayır sen inançlı bir insansın saglıksız bir bebekmiş demek ki sakın kendini suçlama olacagını warmış olmuş rabbim inş. tez zamanda bir melek daha gönderir sana tüm acıların diner  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

elfo

şimdi gördüm.  :crybaby2: :crybaby2:
hep aklımdaydın içim senin adına hep rahattı. sağlıklı gidiyordu herşey diye seviniyordum
Takdir-i İlahi bu... inş. sana şefaatçi olacak bir evlat. bu dünyadaki üzüntün sana öbür dünyada güzellikler olarak dönecek  :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

EMEL 26

geçmiş olsun canım  :'(
ne desem boş rabbim sabrını versin inşallah :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

zeynoş

Alıntı yapılan: moonlight - 06 Ekim , 2012, 10:00:15
Kızlar malesef bebeğim beni bırakıp çok uzaklara gitti :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: içim yanıyor herşey yolundaydı dün progestan yazdırmaya doktora gittim bebeğin kalp atışı yok dedi :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: yıkıldım bittim tükendim o anda hemen merkeze kendi doktoruma gittim malesef doktorumda aynı şeyi söyledi dün sabah 9 da aldım haberi perişan oldum doktorum bebek büyümüş kendiliğinden düşmez dedi ve dün akşam kopardılar parçamı benden içim yanıyor kızlar nolur dua edin bana :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
canım  pek girmiyorum son zamanlarda foruma  sana Allahtan sabır diliyorum bende 3 kez  yaşadım aynı şeyleri hayırlısı daha geridedir  muhakkak böle düşün..bir şey soracam daha önce kalp atışlarını duymuşmuydun?

xxcansuxx

:y25: :y25: :y25: :y25: üzülmemek elde değil canım ya rabbim tekrar sağlıklı gebelik  verir  :amin: :amin: :amin:
bak drun en güzel haliyle anlatmış olacağın önüne geçilmiyor Allah sabır vesin  :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Gecmis olsun canım cok üzüldüm bende iki kez yasadım simdi paşam kollarımda
Rabbim tekrar sanada nasip edecek ins bitaneyi veren Rabbim bidaha verir :amin:
Simdi cok Canin yaniyo hicbisey teselli etmiyodur bilirim ama ins hemen tekrar hamile kalirsin :amin: :amin:

]

laracroftt

ahh cnm allah sabır versın,cok gecmıs olsun. Okuduktan sonra ıcımden bısey koptu sankı. Gercekten cok uzuldum. :y25: saglıksız gebelıklerde kendılıgınden sonlanıyor veya gelısımı duruyormus. Herseyde bır hayır vardır. Ya bebegıne ıyıce alısmısken onu kaybetseydın,ya dogduktan sonra bı kusuru olsaydı ınan daha cok yanardı canın. Rabbım kımseye kaldıramayacagı yuku vermez. Takdırıne sual olmaz. Umarım yıne en kısa zamanda hamıle kalırsın ve dunya guzelı bebıslerın olur. :amin: Uzmemeye calıs kendını,ıyı gelecekse sana forumada gırme. Bıraz kafanı dınle,ıstırahat et. Ama suclama kendını lutfen. Verende alanda Allah  :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım kendini suçlama... inşallah kısa zamanda sağlıklı bir bebeğin olur, çok geçmiş olsun

°•.ℓανιηуα.•°

Rabbim tez zamanda sana yeniden hamilelik nasip etsin inşallah..

meleğin seni ahrette karşılicak. kendini böyle teselli et canım.

Allahım sabır versin. dayanma gücü versin inşallah  :amin:

mavişim80

canım okuyunca okadar cok üzüldüm ki anlatamam.

kıyamam ben sana ama bi yandan da iyi yönünden bak

kalbi kendiliğinden durmus senin yapıgın bişey yokmus

düşük olsa ev tasımandan olsa  doktorun da demiş senin hatan değil.

yanlıs giden birşeyler oldugunda kalbi dururmus

yaradanım herseyin basında eli ayagı düzgün evlatlar nasip etsin.

:amin: :amin: :amin: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

nazlıyarim

:y25: çok üzüldüm canım benim allahım sabırlar versin.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

FİGENN

ne diyeceğimi bilmiyorum   :y25:   :y25:   :y25:

Allah sabır versin kısa zamanda gebe kalacağına inanıyrum canım  :amin:

esracım

canım aynurum haftasonu nete giremedim şimdi gördüm.inan çok üzüldüm.ağlamak geliyor içimden.benim için bile anlatılması zor bir şey bu.hep beraber mutlu olmuştuk hep beraber üzüldük.dularım Allah ımdan acını dindirmesi ve meleğini sana göndermesi.inşallah bebeğin sana şefeatçi olacak öteki dünyada ve sen yine anne olacaksın.Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın.

makaron

Allahım sabrını versin. Acısını kısa zamanda unuttursun inşallah.