28 Mart , 2024, 14:28:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar içim yanıyor bebeğimi kaybettim :'(

Başlatan CAN TANEM, 06 Ekim , 2012, 10:00:15

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Canım inan diyecek cümle bulamıyorum  :y25: Ama dr.dediği gibi sanırım  :y25: Başka bir ark.'ın başına gelmişti Dr.sorduğumuzda senin dr.'unun dediği cevabı verdi  :'( :'(

RABBİM tekrarını yaşatmasın  :amin: :amin: :amin:

RABBİM tez vakitte sağlıklı bir gebelik yaşayıp yavrunu kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

fıstık

Üzüldüm canım Allah tekrarını yaşatmasın  :amin:

Ama bu durumları yaşayan o kadar çok insan varki

Yine olur hiç üzülme sen  :opucuk:

Hem doğa yolunda gitmeyen gebelikleri sonlandırıyor benimde başımdan geçti

Kolay değil gerçekten ama bazı şeylere naparsan yap engel olamıyorsun Allahın takdiri

bnsroni

Canım çok üzüldüm Allah sabırlar versin :'(
Demekki sağlıksız bir bebekti öyle avunmaya çalış.
Allah'ım tekrar nasip etsin inşallah :amin:

asya81

lütfen üzülme kolay değil zor.ama şuda var yaradılış öyle bir mucizeki en ufak kusurda gidiverir hata kabul etmezmiş bir din adamı sölemişt.yani seninle ilgisi yok vardır bundada hayır.allahım sağlıkla takrar nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

Çok sağolun kızlar çok şükür inançlı insanlarız bende bazı şeylerle kendimi teselli etmeye çalışıyorum ama daha onu ilk gördüğüm anda o evlat sevgisi yüreğime düşmüştü ve şuan yaşadıgım sey sadece bunun acısı :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: şüphesizki Rabbim böyle hayırlı gördü böyle takdir etti ama o benim annelik duygusunu tatmaya başladıgım ilk meleğimdi acım bu yüzden :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Rabbim bu acılarımı en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli be melekle dindirir inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

canım sakın kendini suçlama seninle hiçbir alakası yok
istersen tepin dünyaya geliceği varsa geliyor
benim dr um düşük yaptığımda sakın kendini yıpratma derdi
aslında şükretmek lazım dedi çünkü anneye tutunup dünyaya gelenler sorunlu bebek oluyor dedi
düşük olması daha iyi derdi senin açısından onun acısını dünyadayken yaşamak çok daha zor
Allah ım inşallah tez vakitte yollar bebeğini yine ama sen yeterki yıpratma canım kendini :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

fıstık

Alıntı yapılan: moonlight - 06 Ekim , 2012, 10:43:36
Çok sağolun kızlar çok şükür inançlı insanlarız bende bazı şeylerle kendimi teselli etmeye çalışıyorum ama daha onu ilk gördüğüm anda o evlat sevgisi yüreğime düşmüştü ve şuan yaşadıgım sey sadece bunun acısı :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: şüphesizki Rabbim böyle hayırlı gördü böyle takdir etti ama o benim annelik duygusunu tatmaya başladıgım ilk meleğimdi acım bu yüzden :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Rabbim bu acılarımı en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli be melekle dindirir inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Canımmmm bende ilk bebeğimi kaybettim hemde 23 haftalıktı

Hamile kalmaktan bile korkmuştum yine aynısı olursa diye

Kendimi suçlamıştım benim yüzümden oldu diye saçma sapan şeyler düşünmüştüm

Seni çok iyi anlıyorum ama bak şimdi 3.5 yaşında dünya tatlısı bir kızım var

Ve ikinci bebeğime hamileyim  :nazar:

Hepimiz hayatta sınavlardan geçiyoruz belkide bu da bizim sınavımızdı

Rabbim yüzlerini gördükten sonra evlat acısı vermesin yeter ki  :amin:

Çünki hamileyken değil doğduktan sonra anlıyorsun Anneliği  :opucuk:

destina06

burcum

ALLAH tez vakitte gönlünün muradını versin canım :amin: :y25:

cute552

allah sabırlar versin canım sen ne yaparsan yap olucagı varsa hiçkimse engel olamıyor allahım hiç bekletmeden ikincisini nasip etsin inşallah sağlıklı bi şekilde  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

ayy

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:aynurcum canım benim şuan ne desek yürğindeki sızıyı azaltmayacak çok iyi biliyorum istediğin kadar ağla boşal yoksa hem içinde kanıyor ama neolur kendini suçlama bizim anlayamadıgımız kabullenemediğimiz ama rabbimin bir bildiği vardır yeterki sağlığın bozulmasın yine gelir meleğin sağlıcakla  :amin: :amin: :amin: :amin:
bende 2 kez yaşadım kalbi durdu meleğimin 3 tane en iyi hastanelere gittik durmuş dedi ama ben onlara inanmadım olmaz dedim direndim aldırmamak için en son dr lar beni ikna etti o an dünyam yıkıldı ve yılbaşı gecesiydi ben öyle girdim 2006 yılına şimdi her yılbaşında benim içim parcalanıyor ama dayanmayı öğrendim rabbim sabrınıda verdi meleğimi alırken :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:bu gecen sürede hem bebeişimi isterken hemde hep korktum 3.kez aynı şeyi yaşayacağım diye ama rabbim ol deyince sağlıklı gecelek biliyorum diye hep umutla sabırla beklemeyi öğrendim ..rabbimden gelen herşeye hoşgeldin başımüstüne diyorum şimdi ve biliyorum meleklerimiz en iyi zamanda en hayırlı zamanda gelecekler :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

tuba_alanya

ne desek boş çok üzüldüm allah sabır versin biliyorum bu duyguyu ne söylesek acını hafifletmez inşallah en yakın zamanda gelir bebeğin

Balböceği

Ay cok üzüldüm  :y25: canım.. Ne desek boş Rabbim yine nasip eder inşallah   :amin:

Cok zor Allah dayanma gücü versin  :amin: :sad1:

özlem0609

içindeki acıyı senden baska kımse anlayamaz ama sunu dusun,esinde sende saglıklı ınsanlarsınız,bi daha olur bebegınız,ALlah saglıklı evlat versın yeter kı kendını sakın suclama canım.. sabretmeyı öğreniyoruz işte,hayat bize herseyi  sunarken,Allahım sabrımızı denıyo.en hayırlı8 zamanda,en saglıklısından,bebişleriniz olsun  :amin:   :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: :amin:   :amin: :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

mutluluk

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

aynurum canım ne olur ağlama diyecem ama nafile.bak hiç olmazsa sizin yaşınız küçük bak ben 14 şubatta 35 gircem.ve toparladığım para elimden uçup gitti.artık o parayı denkleştirmek çok zor benim için.çok şükür sizin yaşınızda küçük işinizde iyi bide dön bana bak. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: