29 Mart , 2024, 17:01:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar içim yanıyor bebeğimi kaybettim :'(

Başlatan CAN TANEM, 06 Ekim , 2012, 10:00:15

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Kızlar malesef bebeğim beni bırakıp çok uzaklara gitti :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: içim yanıyor herşey yolundaydı dün progestan yazdırmaya doktora gittim bebeğin kalp atışı yok dedi :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: yıkıldım bittim tükendim o anda hemen merkeze kendi doktoruma gittim malesef doktorumda aynı şeyi söyledi dün sabah 9 da aldım haberi perişan oldum doktorum bebek büyümüş kendiliğinden düşmez dedi ve dün akşam kopardılar parçamı benden içim yanıyor kızlar nolur dua edin bana :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

gökkusağı

çok geçmiş olsun cnm aynısını bende yaşadım biliyorum ne demek olduğunu  :y25: .rabbim en kısa zamanda yeniden nasip etsin sende üzme kendini olacağın önüne geçilmiyor  :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

_inci_tanem_

:y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2:

Çok geçmiş olsun aynurcum

Diyecek birşey bulamıyorum aynurum   :y25:

RABBİM sabır ve dayanma gücü versinnn :y25: Ne kadar zor olsada güçlü olmaya çalış  :y25:

Neden olmuş peki dr.birşey dedimi ? kan sulandırıcıda kullanıyodun ?

RABBİM en yakın zamanda sağlıklı bir gebelik yaşatıp yavrunu kucağına alarak bu kötü günleri unuttursun inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

iklima

Canım benim ya.çok geçmiş olsun tatlım
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

niles1983

Canımmmm benim ne diyeceğimi bilemiyorum ağlattın benide ama nolur kendini hirpalama Allah buyuk gene olur bak ben yıllardır istiyorum  ama olmuyo sen hiç degilse hamile kaliyosun gene verir Rabbim..  Allahım sabır selamet versin yüreğine ferahlik versin kuzummm
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

ZéynéP.SimAy

Aynurcum cannıımmm  :'( çok üzüldüm Allahım yardımcın olsun hakkında hayırlısını versin  :amin: çok zor bi durum bilirim Allah kimselere yaşatmasın böyle bişeyi  :y25: Sen güçlü ol RAbbim bu mucizeyi sana bi kere yaşattı emin ol yine yaşayacaksın meleğini kucağına alacaksınnn  :amin: :amin:insan diyecekte bişey bulamıyoki

serserim

CANIM BENİM SENİ OKADAR İYİ ANLIYORUM Kİ AYNI ŞEYİ BENDE YAŞADIM :y25: :y25: :y25: :y25:AMA UNUTMAKİ SENİ ÖTEKİ DÜNYADA BEKLEYEN BİR MELEĞİN VAR SENİ KARŞILICAK
BEN BUNU DÜŞÜNEREK BİRAZ OLSUN RAHATLIYODUM
İNŞALLAH CANIM YİNE HAMİLE KALICAKSIN VE BEBEĞİNE TEKRAR KAVUŞUCAKSIN
NE OLUR KENDİNİ ÇOK YIPRATMA  ÇOK ÜZME
NEKADAR ÜZÜLÜREN 2. BEBEĞİN GELMESİ ZORLAŞIYOR
ÇOK ŞÜKÜR HAMİLE KALABİLİYORSUN BU ÇOK ÖNEMLİ
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM
ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  canım kıyamam ben sana  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

çok üzüldüm çoook  :crybaby2: :crybaby2: diycek söz bulamıyorum Rabbim dayanma gücü versin inşallah

Krem

rabbim dayanma gücü versin evlat acısıyla sınamasın kimseyi zordur ne desek boş ama sabret canım bundada vardır bir hayır rabbim tez zamanda yeni bebiş versin  :amin:

CAN TANEM

SAğolun kızlar Allah razı olsun....

Yelizcim aklıma ilk gelen sey igne yetersizmi sorusu oldu ama günde 2 kez vuruyordum ve dün yapılan pıhtılaşma testindede doktor kanın gayet akışkanmış dedi...  Sonra ev tasıdıgım için kendimi suçladım ama doktor bu düşük değil ne yaparsan yap bu bebeğim kalbi durmazdı senin yaptıgınla hiç alakası yok dedi ve muhtemelen bebekte yolunda gitmeyen bişeyler vardı bisorun vardı dedi şuan için durum böyle canım ama perişanım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

melek100lü

SAKIN BİTANEM KENDİNİ SUÇLAMA  :opucuk:

RABBİM HAKKIMIZDA EN HAYIRLISINI BİLİR HEP BUNUN İÇİN DUA ETMEDİKMİ  :y25: :y25: :y25:

İNŞALLAH SAĞLIKLI SIHATLİ OLSUN BİR DAHAKİ GEBELİĞİN  :amin: :amin: :amin: :amin:

BELKİ BÖYLESİ HAYIRLIDIR RABBİMİN HİKMETİNDEN SUAL OLUNMAZ

CAN TANEM

Çok sağolun kızlar içim o kadar yanıyor ki sizlerle paylaşmak istedim belki rahatlarım diye çünkü hiç aklımdan cıkmıyor hep bişeyler aklıma geliyor içim yanıyor... Daha gelişine inanamazken şimdi yokluğunun soğuklugunu hissetmek çok acı gercekten... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

CAN TANEM

Meleğim ondan şüphem yok canım ama insan içine laf geçiremiyorki Rabbim böyle hayırlı görmüşelden bişey gelmez :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

melek100lü

TAMAM GÜLÜM AĞLA İÇİNE ATMA YETERKİ  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ÇOK ZOR KOLAY DEĞİLKİ BİZNE NE DİYCEMİZİ BİLEMİYORUZ  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

EN AZ SENİN KADAR ÜZÜLDÜM AMA NOLUR KENDİNİ SUÇLAMA OLURMU CANIM  :opucuk:

melek100lü