28 Mart , 2024, 22:41:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bezi bıraktırıyorm da yardmcı olur musunz?

Başlatan Dilek&Yusuf, 04 Ekim , 2012, 13:39:57

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

oğluma bezi bıraktırıyorm 2 yaşını bi ay geçti çişi geldiğnde söylemiyor ama tuvalete gttğmzde yapıyor. Merak ettğm 2 şey var gece bezleyeck miyim bezlemezsem nekadar süreyle götürmem gerekr.Bide klozet mi daha iyi normal tuvalete mi götürmem iyi olur.bu konuda önerilernz neler?çoook teşekkrler

burcum

canım gece bez bağlamayacaksın sonra kafası karışıyormuş uyku da işeyebiliyormuş altında bez olmadığını anlayacak ki bilinç altı gece altına işimesini engelleyecek ben ilk başladığımda gece 3 defa kalkıp wc ye götürüyordum oturtuyordum ve işiyordu sonra sonra ağlamaya istememeye başladı gece 12 de yaptırıyordum 1 de 1 kere arada kaldırıyordum şimdi yatmadan önce ne zaman işedi diyelim 9 da 10 da uyuyor sabah kalkınca yapıyor :nazar: klozet adaptörü almıştım geçen sene hala ona oturtuyorum gece normal klozete oturtuyorum bende yere oturuyorum uyuduğu için kafasını omzuma koyup uyumaya devam ediyor bir yandan işiyor :ehi:

<<AyBüKe>>

Ayyyy Nüket gözümün önüne getirdim de ne güldüm haaaa sen çok yaşa emii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Dilek&Yusuf

şırnakta olduğm için dışarı çıkıp alamam zaten kesin yoktur burda klozet adaptörü ama internetten bakarm o iyi olur aslında.lazımlkta almadmda alsammı acaba sonra bide lazımlığı bıraktrmaya uğraşr mıyım ki.

burcum

vallahi lazımlık bana hiç steril gelmiyordu almadım :icon_thumright: wc yi sürekli domestosluyorum :icon_thumright:
e-bebekten almıştım ben canım çok kullanışlı dur linkini bulursam koyayım :icon_thumright:

burcum

aybükecim seni de görücem anacım maymun oluyorsun maymun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

<<AyBüKe>>

Bebeler yüzünden girmediğimiz hal kalmadı o şekle de gireriz anasını satayım  :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Tecrubeli bayan cevap wermis  :icon_thumright:

Bende lazimlik aldim 1 ay once basliyim diye oturmaya korkttu klozete oturmak istiyor ama sirf oturmak icin oturuyor bi keresinde wcye yetistircem diye kakasini avucuma micti  :igrenc:  :ehi:

Gecen alistirmak icin krese gittiginde eve gelinceye kadar cis dedi ordaki cocuklardan gordu sanirim eve geldik lazimliga oturuyor ama keyif yapiyor hanim hic yapmaya niyetinde degil insallah ordaa ogrenirr de beni cis ogretmekten kurtarir ogretmenler  :k06:

<<AyBüKe>>

Nur  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Korkuttunuz anacım beni  :-ooo   :ehi: :ehi: :ehi:

En zoru tuvalet eğitimi sanırım ya çok sabır gerektiren bi iş  ::)

burcum

derin geçen sene tam kendiliğinden istedi 2 yaşındaydı öğrenmeye başlamıştı bir gün oyun yapıyor wc de kızdım yeter artık bittiyse çık dedim bitti dedi indirdim sen git salona dedim ben yukarıdan sana külot alıp geleyim ana bi geldim ki ne göreyim salona bencik bencik öbek öbek sıçmış :-ooo aklımı oynatacaktım ALLAH tan halı yoktu yerde ay ben bir bağırırsın bacağına vurdum bir de :y25: o oldu çocuk 3 ay tuvalete oturmadı bezime yapıcam dedi :sad1: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bu yaz başında kurtulduk bezden 3 yaşındayken siz siz olun sakın kızmayın bağırmayın vurmayın hemen beze dönüyorlar :sad1:

Lă_Tăhzen!

Evet bende hic zorlamadim ters tepmesin diyee oyuzden kaldi boyle :)

Dilek&Yusuf

Link için tşk ederm cnm yorum yazan herkes sağolsn gerçektn sabır işi sabah beri 5 kere tuvalet 4 kere külot olmak üzere bayağı bi çiş yaptı sık sık götürym ama yinede yaptı yanii napalm alıştırana kadar epey çile çekecz