yeniden aranızdayım...bebeğimle :)

Başlatan gökkusağı, 03 Ekim , 2012, 15:45:59

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2012, 19:52:28
Canım iyi olmana  ve tekrardan hamile kalmana çok sevindim.RABBİM bu sefer kucağına almayı nasip etsin insallah...hosgeldin tekrardan aramıza... :flowers: :flowers:

saol cnm amin inşş hoşbulduk  :flowers: :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Ekim , 2012, 01:11:53
Kadommmm canım cok sevindim Rabbim sağlıklı sihhatli kucağına almayı nasil etsin böceğim  :hieyt:

:nazar:

edoşum saol cnmm aminn inşşş bu defa nasip olur  :flowers: :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

hüzünden_gelme

BİR GÜZEL HABER DAHA  :flowers: :hieyt:

ARAMIZA TEKRARDAN HOŞGELDİN BEBEĞİN HAYIRLI OLSUN RABBİM KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin: :amin:

EMEL 26

hoşgeldin :flowers:
hayırlı olsun canım  :k06:
allah tamamına  erdirsin :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

gökkusağı

Alıntı yapılan: » Ŧıѕıʟтı « - 05 Ekim , 2012, 21:24:08
BİR GÜZEL HABER DAHA  :flowers: :hieyt:

ARAMIZA TEKRARDAN HOŞGELDİN BEBEĞİN HAYIRLI OLSUN RABBİM KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin: :amin:

saol cnm amin inşş :))
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 06 Ekim , 2012, 00:12:31

hoşgeldin :flowers:
hayırlı olsun canım  :k06:
allah tamamına  erdirsin :amin:

hb cnm amin inşş  :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

aydinays

Canım çok sevindim. Hoş geldin. Bebeğim online bir bebeği daha var. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin cnm arkadaşım. Eskilerden bir bir güzel haberler geliyor nasıl mutlu oluyorum anlatamam.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

gökkusağı

Alıntı yapılan: aydinays - 08 Ekim , 2012, 11:22:46
Canım çok sevindim. Hoş geldin. Bebeğim online bir bebeği daha var. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin cnm arkadaşım. Eskilerden bir bir güzel haberler geliyor nasıl mutlu oluyorum anlatamam.

cnm çok saol ayşecimm  :opucuk: burda olmayı da özlemişim girmek istemiyordum hiç hala bile endişelerim var inşş hepsi yersizdir sağsalim alırım bebeğimi kucağıma dua edin bana  :flowers: :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

aydinays

Alıntı yapılan: kadriyee - 08 Ekim , 2012, 12:20:01

cnm çok saol ayşecimm  :opucuk: burda olmayı da özlemişim girmek istemiyordum hiç hala bile endişelerim var inşş hepsi yersizdir sağsalim alırım bebeğimi kucağıma dua edin bana  :flowers: :flowers:

etmez miyim canım. Rabbim ol dedi. İnşallahla sağlıcaklada kucağına ver diyecek. Bizde dualarımızla rabbimden isteyeceğiz.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

mutluluk

Alıntı yapılan: kadriyee - 04 Ekim , 2012, 14:48:10
Alıntı yapılan: mutluluk - 04 Ekim , 2012, 10:30:13
canım arkadaşım tebrikler inş inş bu sefer kucağına alıcan canım benimmm. :opucuk:

sadom benim seviomseni inşş kuzum inşş hepimiz alalım kucağımıza  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

canımsın minnak kadişim benimm :opucuk: :opucuk: :opucuk:zeynoş nerede ona söle onu çok özlemişim.öpüyorum onu kocaman. :opucuk:

gökkusağı

Alıntı yapılan: aydinays - 08 Ekim , 2012, 12:21:46

etmez miyim canım. Rabbim ol dedi. İnşallahla sağlıcaklada kucağına ver diyecek. Bizde dualarımızla rabbimden isteyeceğiz.

saol cnm amin inşş kayra da kocaman olmuş maşallah ne kadar tatlı olmuş tam ısırmalık  :binkybaby: :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: mutluluk - 08 Ekim , 2012, 12:23:20
Alıntı yapılan: kadriyee - 04 Ekim , 2012, 14:48:10
Alıntı yapılan: mutluluk - 04 Ekim , 2012, 10:30:13
canım arkadaşım tebrikler inş inş bu sefer kucağına alıcan canım benimmm. :opucuk:

sadom benim seviomseni inşş kuzum inşş hepimiz alalım kucağımıza  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

canımsın minnak kadişim benimm :opucuk: :opucuk: :opucuk:zeynoş nerede ona söle onu çok özlemişim.öpüyorum onu kocaman. :opucuk:

az önce mesajlaştık annesi gildeymiş bugün o da geçenlerde seni soruodu iyiler nisayla konuştum internette bi gör cadı neler neler sölüo tam dilli düdük  :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

aydinays

Alıntı yapılan: kadriyee - 08 Ekim , 2012, 12:23:33
Alıntı yapılan: aydinays - 08 Ekim , 2012, 12:21:46

saol cnm amin inşş kayra da kocaman olmuş maşallah ne kadar tatlı olmuş tam ısırmalık  :binkybaby: :k06: :k06:

Canım orda küçük dur yeni fotosunu ekliyim. Şimdi kocaman abi oldu :)

gökkusağı

oyyymaşallahh tosunumaaa ne kadar tatlı olmuşş allahım bağışlasın minicikti tam abi olmuş artık  :k06: :k06: kurban olurum seni veren allaha  :binkybaby: :binkybaby:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

aydinays

Alıntı yapılan: kadriyee - 08 Ekim , 2012, 12:31:52
oyyymaşallahh tosunumaaa ne kadar tatlı olmuşş allahım bağışlasın minicikti tam abi olmuş artık  :k06: :k06: kurban olurum seni veren allaha  :binkybaby: :binkybaby:

evet cnm çok şükür büyüdü. Şimdi sıra sizde. Bizde sizinkileri sevicek allahın izniyle. :amin: :amin: