idrar yolu enfeksiyonu

Başlatan zeynep0655, 01 Ekim , 2012, 13:44:19

« önceki - sonraki »

zeynep0655

slm kızlar. oğlum idrar yolu enfeksiyonu oldu. ona bağlı olarak karaciğer ve dalak büyüme yapıyormuş, safra kesesi zarar görüyormuş. 1 hafta boyunca hastanede yattık. çarşamba günü çıkardılar hastaneden. önümüzdeki çarşamba tekrar kontrolü var. inşallah herşey normal çıkar. bize dua edin kızlar.

çok zor geçirdik hastane günlerini oğlum 2 yaşında. yatmak istemiyo gece gündüz 1 elimde serum 1 elimde oğlum dolaşıp durduk. 3 gün aç bıraktılar yavrum yemek diye ağladı o ağladı ben ağladım.  :y25: :y25:

Allahım bütün hastaların yardımcısı olsun :amin:

@Melek Yüzlüm@

çok geçmiş olsun canım  inşallah kısa zamanda düzelir  :amin: :amin: :amin:

asya81

çok geçmişler olsun canım kıyaymam.aç aç kurban olurum yaa :y25: inşallah düzelir kuzucuk :amin: :amin: :amin:allah daha beterini yaşatmasın zor

<<AyBüKe>>

Çok geçmiş olsun canım ya kıyamam  :'(

Çocuklarımız bi grip olduğunda nasıl üzülüyoruz  :y25:

Allah'ım şifa versin evladına , düzelir inş. kuzucuk  :amin: :amin:

laracroftt

cok gecmıs olsun cnm ınsallah ıyı olur bıran once yavrun :amin:

Dilek&Yusuf

geçmiş olsun cnm Allah bi an önce yüzünüzü güldürsün inşallah :amin:

zeynep0655

çok teşekkür ederim hepinize. kontrole gittik değerlerde iyileşme var. tam düzelmedi ama iyiye gidiyor inş. :amin: 1 ay sonra tekrar kontrol.

oğlum aç kaldığı günlerin acısını çıkarıyor şimdi. ne bulsa götürüyo valla :k06: geçen bi arkadaşım doğum yaptı bebeği görünce ne dese iyi ' soğusunda yiyim' :ehi: :ehi: :ehi:

Dilek&Yusuf

yavruuum açlıktan canı yanmş herşeyi yemek görüyor:)

Balböceği

Cok cok gecmis olsun canm acil şifalar diliyorum  :amin:

xxcansuxx

çok geçmiş olsun inş. tamamen atar kıyamam ya yemek isterken verilmemesi ne kötüdür  :sad1: :sad1:
yesin kusucuk annesi ohhh yarasın bebeğe dikkat aman ne güldüm  :k06: :k06: :k06:
soğusunda ha  :ehi: :ehi: :ehi:

Dilek&Yusuf

cnm oğlunun pipisi şişmiş miydi enfeksiyon olduğnda bizmkinin şişti ucunda pişik var ondan olurmuş ama yinede enfeksiyonmu var diye düşünüyrm götürsemmi doktora

zeynep0655

canım yeni gördüm yazını. pipisi şişti ve çiş yaparken acıdı bir kaç gün. şimdiye kadar belki götürmüşsündür doktora ama götürmediysen ihmal etme. ben çok çektim 1 hafta hastanede kaldım. ve 1 ay kontrol altındaydı şurup falan kullandı. Allahıma çok şükür olsun bütün değerler düzelmiş en son götürdüğümde şurubu falan bıraktık :muzz: :muzz: