28 Mart , 2024, 21:37:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir Mucizeyi Yaşıyorum Seninle.....

Başlatan esracım, 01 Ekim , 2012, 13:09:58

« önceki - sonraki »

esracım

ZAMAN DEDİĞİN

İki hafta nasıl geçecekti hiç bilmiyorum.Annemle babama ablamlara sevdiğim birkaç arkadaşıma ve amcanla yengene durumu haber vermiştim.Çünkü onlarında dualarına ihtiyacım vardı.Sağolsunlar hiçbiri üzerimizden dualarını eksik etmediler.17 gün gibi bir zaman vardı seni görmeme...Neyseki parmak hesabı yapabiliyordum.El ve ayak parmakları toplamından azdı günlerimiz.Bu da benim tesellimdi.Hem seni hayal ediyor hem korkuyordum.Çünkü seni görmemiştik hiç.Sadece kanda belliydi varlığın.Halbuki bir hamile kalayım gerisi kolay diyen ben değilmiydim.

Baban 6 Temmuz cuma akşamı Litvanya ya gitmek için yola çıktı.Artık 8 gün bizimle değildi ama Şahin yanımızdaydı (dedenin sevgili papaanı).O bizimle olunca canımız sıkılmazdı.Çünkü bizimle konuşuyordu.Şahin olmasada sıkılmazdım çünkü sen vardın artık....

Günlerden 12 Temmuz Çarşamba Şeyda Teyzen ile birlikte doktorumuza gittik.Seni ilk defa o zaman gördüm.Aynı su damlası gibiydin.Göbeğime damlayıvermişsin sanki.Acaba o kadar mutlu olacağım gün olacakmıydı hayatımda.Şimdilik bilmiyorum.Baban ne kadar çok aramış bizi.Ama biz doktorun odasına geç girdiğimiz için geçcevap verdik baban...Babacığın iyi yada kötü bir haber ver demiş.Herzaman yanımda olduğunu söylemiş.Artık babanı aramak bana düştü ve o güzel hbaeri verdim.Bebeğimiz çok iyi içimiz huzurla dolabilir dedim.Bir insan su damlası görüntüsündeki karartıyı görürde nasıl böyle sevinebilir...İlginç değil mi....Seviniyor işte.Hem de ne sevinme.Tatile gitme fikrini sorduk dr amcamıza...Ooooo tabi gidebilirsin dedi...

esracım

Artık baban Litvanya'dan geldi.Şimdi çok daha mutluyuz değil mi bebeğim.Çünkü zaman onunla çok daha hızlı geçecek.Ramazan ayına girdik miniğim.Bu yıl hiç oruç tutmadım.Gizli gizli yemeğimi yedim suyumu içtim.Daha doğrusu bu gizliliği mesai saatlerinde uyguladım.Evimizde ise rahatça yiyebildim.Baban oruçluyken benim yiyip içmem komik oluyordu ama hepsi senin içindi.Senin büyümen gelişmen gerek, sen daha çok küçüksün.Kar tanesi gibisin..15 Ağustos 2012 Çarşamba....İşte bugün yine bşr randevü günü.Belki doktorumuz cinsiyetini söyler diye düşündük.Sence söyler mi bebeğim.Ama bundan önemlisi ikili test yapılacaktı.Bu test cinsiyetinden çok daha mühimdi.Evet o gün gelip çatmıştı.Ense kalınlığın normal çıkmıştı.Bu testin ilk aşamasıydı ve iyiydi.1.24 mm miş enseciğin.Kanda verdik onun incelemesi Ankarada yapılacakmış.Bir hafta sonra öğrenebilecektik.Doktorumuz sana dokunuyor sen nasıl oynuyorsun bir görebilsen.Görmesende bilmen gerek çünkü yaramazlığı sen yapıyordun.Kıçını bir o tarafa bir bu tarafa çeviriyordun.Dr bey amcamız cinsiyetini söylemedi.Bir ay sonra söyleyecekmiş.Ultrason görüntüne bayıldım ilkinden farkı epeyce büyümş olman.Hatta ultrason görüntülerinden baban seni bana benzetti.Aynı senin burnun ağzın diyor.Ve bu yoldan çıkarak senin kız olduğuna karar verdi.Bakalım bu ihtimal tutacak mı ?

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
kuzum kıyamam ben yerim onun totosunu rabbim onuda senide korusun canım :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

esracım

Ayşecim teşekkür ederiz canım benim.Miniğimde sana sarılıyor haberin olsun  :opucuk: :opucuk:  :love9:

esracım

BAYRAMIMIZ SENİNLE GÜZEL

Artık 3 ayı geride bırakmıştık.Yavaş yavaş söylediğimiz bebeğimizi hızlı hızlı çevreye duyurmaya karar verdik.Herkesler seni bilsin istedik.Bobannenlere bile yeni söyledik.Baban eğer sana bir şey olursa diye korktuğu için onlara dahi söyleyemedi.

Seninle geçireceğimiz bayram yaklaşıyordu.Sen bize ramazan hediyesi olarak gelmiştin.Doktorumuz bile demişti.Ayrıca şimdi ramazan hediyesi hem bayram hediyesi idin.Tatile içimiz huzur dolu gittik ama yinede babanın endişeleri vardı.Bol bol eğlendikçEminim sende eğlenceden nsaibini aldın.Çünkü ben çok mutluydum ve sende mutlu olmalıydın kanımca.Tabi son gün aksilik yaşamadık değil.Ayaklarım ve omuzlarımda nokta nokta lekeler  çıktı ve çok kaşınıyordum.Fethiyede babamızın liseden arkadaşı vardı.O bizi eşininde hastanesi olan dr a götürdü.Onlarında bebeği varmış 5 aylık.Acile gittik ve iğne vuruldum.Baban çok kızdı çok söylendi.Benide korkuttu.Neyseki korkulan olmadı ve ben zaten olacağına ihtimal vermiyordum.Yoksa kadın doğumcu dr neden böyle bir iğne versin ki değil mi....Ah şu baban çok pimpirikli.İkimizide korkutuyor.

Her şeye rağmen en güzel bayramımdı çünkü seninle yaşadığım ilk bayramdı ve benim için çok mu çok özeldi...

HASRET!M S@N@

cnm günlüğünüz hayırlı olsun inş hep güzel seyler paylasırsın

elfo

:igrenc: :igrenc: elif teyzemiz kusuyor recep ivedik tabiriyle mide özsütünü çıkartıyor  :ehi:
inş. kalp atışını duysun o da hasta olmadığı sürece yazacak buraya  :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

Canancım teşekkür ederiz  :opucuk:

Elifim bende tam seni söyleyecektim kızıma.Teyzen bak gelmiyor diye ama kızım biliyor senin miniğin annesini içini geçirdiğini.Bana ses etme anneciğim onlar rahatsız dedi.Sizin gelmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.İnşallah kalp atışını duyun bir güzel sonra fırsat buldukça yazarsınız.

mutluluk

CANIM GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN ESRACIM. :opucuk:

esracım

Teşekkürler Saadetcim.Darısı tez vakitte başınıza olsun.Öyle doldurinki sayfaları okmaya zaman yetmesin  :amin:

esracım

TATİLİMİZ BİTTİ
Tatilimiz bitti.Geri dönüş yolundayız.Canım yolda mısır görüyor onu istiyor incir görüyor bu sefer bunu istiyor.Benim canım mı istiyor yoksa senin canın mı bebeğim.Amam şu bir gerçekki ben seni bahane ederel gönlümden geçenleri yiyorum.Teşekkürler kelebeğim.Yoksa baban bana kesin çocuk gibi her şeyi istiyorsun derdi.Bu arada şöför beyleride kızdırmayalım değil mi ? Bu kız ne çok şey yiyor demişlerdir eminim.Yolda en son Sandıklı da durduk ve pide yedik.Hayatımda yediğim en kötü pideydi.Aslınmda ilk başta çok güzel gelmişti ama sonradan çok dokundu.Tüm gece yolda uyuyamadım diyebilirim.Bu arada hastaneden aradılar ikili test sonucumuz çıkmış.SHer şey normalmiş.Nihayet sabahın beşi ve evimize girdik.Evimin her köşesini ayrı özlemişiz.Yatağım sen ne rahatsın öyle.Kafamı koyar koymaz uykulara daldım.Sabah yinede erken kalktık.Çünkü Esra Teyzen ve Nahit Amcanın düğünü vardı.Yolumuz yine uzundu Çatalzeytine gidecektik.Baban güzelce kahvaltısını yaptı ama ben yapamadım.Çünkü pidenin varlığı içimde devam ediyordu.Onu hazmedemeiğim her halimden belliydi.Seninle uzun bir yola çıktık meleim.Biraz düğün yaptık oynadık.Baban beni oturtmaya çalıştı sıklıkla.Beliki hala sana bi şey olmasından korkuyor.Kimisi senin için kız kimisi erkek diyor.Benim içime her ikisi doğuyor ama baban senin için kesinlikle kız diyor.Tatil düğün derken zaman geçti ama hala 12 Eylüle çok var.

Balböceği

Hayırlı olsun canım günlüğünüz  :love9:

esracım

kelebegimm

gunlugun hayırlı olsun canım  :opucuk: :opucuk:
Cok güzel anlatıyorsun
Rabbim sag salim kucağına aldığın gunleride gostersin :amin:
Burda paylaşmayı nasip etsin bizde okuyalim ;) :flowers: 

]

esracım

Bebeğim 30 Ağustosta dinlendik.Böyle resmi tatilleri çok seviyorum.Seninle bir gün daha dinlenme fırsatı bulduk.Seni görmeme 13 gün var.Artık günleri sayıyorum.Seni çok özledim.Arada ultrason görüntülerine bakıp bakıp seni seviyorum.Ne kadar çok büyüdün.Acaba bir dahaki randevüde yine böyle büyümüş mi olacaksın.Şunu söylemeden geçmeyeyim.Baban 12 Eylülde Ankarada olacak.Senin cinsiyetini tek başıma öğreneceğim.

Müdürüm 10 Eylülde izne ayrılacak.Miniğim bize çok iş düşüyor.Müdürlüğe vekalet edeceğiz.Sen ve ben....Bana yardımcı olur musun yavrucuğum?Evet dediğini duyar gibiyim.
Ogün geldi artık üç zorlu hafta bizi bekliyor.Baban çarşamba sabahı yola çıktı ama hiç merak etme akşama gelecek.Sabah 09.45 te hastanenin yolunu tuttuk.İmren Teyzen bizimle geldi.Dışarda sıranın gelmesini bekliyoruz.Ne çok insan varmış sırada değil mi :)Bizi birazdan içeri alacaklarmış.Nihayet aldılar işte.Uzandım ve ultrasonda seni gördük.Dr a bugünü çok bekledim dedim.Çok bekletmedik 15-20 dk ancak dedi.Ben hemen yok yok bugünü çok bekledim dedim.Tamam öyleyse dedi ve gülüştük.Tutusu var ben yani anlamadım.Tutusu varmış ve kızım olacakmış.Dr kız bu kız dedi.Bir kızım olacakmış.Çok mutlu ettin beni kızım.Yüzümde bir tebessim ve seni izlemeye devam ediyorum ekranda.
Bir şey daha 120 grammışsın ve bacakların çok uzunmuş.Bunların hepsini dr amcamız söyledi.Baban Aysel Teyzen Emral Yengen Ananem bobannen bizi arıyorlar.O sırada hiçbirini açamadım.Emel aradı ve tesadüfende olsa bizden sonra ilk o öğrendi.Babanla görüştük ama söylemedim birazcık naz yaptım kızım.İyi yapmışım değil mi  :k06: :k06: :k06:Birkez daha aradı bu sefer fazla uzatmadım söyledim.Bu arada cinsiyetini söylemeden önce bari sağlığını söyle o nasılmış diye sordu.İyi olduğunu öğrenince o da birazcık babanı idare etti.
Artık herkes senin cinsiyetini biliyor söylenmedik kimse bırakmadım.İş çıkışı sana cici kıyafetler aldım.Baban geldi akşam.Birbirimize sarıldık sırf senin için.Varlığın ne güzel bizim için.İyiki bizimlesin iyiki varsın....Sana sahip olduğumuz için çok şanslıyız.Ben bir prenses annesi baban ise prenses babası olacak.