29 Mart , 2024, 02:27:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir Mucizeyi Yaşıyorum Seninle.....

Başlatan esracım, 01 Ekim , 2012, 13:09:58

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

hayırlı olsun günlüğünüz cnm  :flowers:

sabırsızlıkla maceralarınızı okumayı bekliyoruz  :opucuk: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ยรlคภ๓คz göภlüm

günlüğün hayırlı olsun... inşallah güzel paylaşımların olur

esracım

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 01 Ekim , 2012, 15:34:51
hayırlı olsun günlüğünüz cnm  :flowers:

sabırsızlıkla maceralarınızı okumayı bekliyoruz  :opucuk: :nazar: :nazar:

teşekkürler Duygucum  :opucuk: :love9: :love9:

inşallah çok çok güzel paylaşımlarımız olur :k06: :k06:

esracım

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 01 Ekim , 2012, 15:43:06
günlüğün hayırlı olsun... inşallah güzel paylaşımların olur
Ayşecim teşekkür ederiz   :flowers: :flowers:

...ŞehzadEfe...

hayırlı olsun canım günlüğünüz artık geliriz bebek görmeye inşallah  :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

esracım

Alıntı yapılan: nagihannn - 02 Ekim , 2012, 10:39:08
hayırlı olsun canım günlüğünüz artık geliriz bebek görmeye inşallah  :amin: :amin:
teşekkürler canım, herzaman bekleriz  :opucuk: ;) :love9: :love9:

esracım

SIRA KAN VERİP SONUCU BEKLEMEKTE

Hemen hastaneye gidip test yaptırmalıydık.Ebe Hanım test yapmadıklarını söyledi:başhekimlik öyle bir karar almışmış...Saat henüz 19.30 bile değil.Gecenin çok abes bir saatinde gitmiyorum.Henüz havalar bile kararmamışken onlar test yapmıyorlarmış.Tüp bebek yada aşılama mı diye soruyor.Eğer öyleyse yapacaklarmış.Yok dedim ikiside değil ama ben geçen hafta Ankaraya gittim bebek için dedim.Olsun yinede yapmıyorlarmış.En sonunda kandaki değerimize bakmaya karar verdi ve labaratuvara gönderdi.

Ebe hanım kendini dr yerine koyarak beni muayne etöel istedi.İlk başta kabul ettim.Sonra Aysel Ablamın söyledikleri geldi aklıma ve internetten okuduklarım.Sakın hamileliğin ilk aylarında muayne olmayın.Kıza itiraz ettim.Ebecik sinirlendi.Neyseki muayne olmadım.Bebeğim bence sen bugünden itibaren zaferi kazanmıştın.Muayne olsam seyir defterimiz nasıl olurdu bilemem.Büyük bir heycanla eve geldik.Sevgili babamız sonucu almak için 21.30 gibi evden çıktı.Belki biraz daha erken.....Evet şimdi baban beni arıyor.Sesi ağlamaklı inanamıyor gibi bir hali vardi.Değerimiz 1021 miş.Sonra telefonu kapatıyoruz baban yine arıyor heycandan yanlış söylemiş değerimiz 1201 miş.Babamız eve gelmiş gözleri sulu sulu.Belliki ağlamış hem de çok ama mutluluk gözyaşları.Birbirimize sarıldık.Yarın hemen Dyrsun beye gitmeliydik.Dursun beyin çok hastası varmış önceden randevü almak gerekirmiş.Ama biz ertesi gün yinede Dursun Beye gittik ve kendimize yer bulabildik.Değerimizi çok iyi buldu.Ama daha önceden kimyasal gebelik geçirdiğim için keseyi görene kadar bekleyelim dedi.Her şeye rağmen ultrasonda baktık sana ama tabiki göremedik.Progestan ve folbiol verdi.Progestan senin bana sımsıkı tutunman içindi.O ilacı içtiğim an lekelrim kesildi.Nerdeyse iki ay o ilaçları hergün içtim.Bu arada dr umuz kan testimizi yeniledi ve değerimizi birkaç saat sonra öğrenecektik.

Artık dr dan çıktık ve dışarda kahvaltı yaptık.Bir tarafım huzur dolu diğer tarafım korkaktı.Ya değerim yükselmezse ya bebeğim beni bırakırsa diye çok korkuyordum artık.

Babana böyle dedim " değerim bir yüksek çıksın artık hiç korkmayacağım" ama nerden bilebilirdim ki bu korkular içimde hiç bitmeyecekmiş.

Dolmuşa bindim ve İhsangaziye gidiyorum.Baban aradı ben dolmuştayken ve değerimiz artmış 1800
olmuş.Akşamdan sabaha çok güzel bir değerdi bu.Artık sen benimlesin bebeğim...

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:esracım hayırlı olsun canım günlüğünüz rabbim hep güzel heyecanlar yazmayı naip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:banada bir kapı daha çıktı gezecek ohhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

:love9: esraaaaa çok güzel anlatmışsın canım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

esracım

Alıntı yapılan: ayy - 02 Ekim , 2012, 11:58:58
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:esracım hayırlı olsun canım günlüğünüz rabbim hep güzel heyecanlar yazmayı naip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:banada bir kapı daha çıktı gezecek ohhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
çık gel teyzesi gezmeye sonra biz sizlere gezmeye geleceğiz.bundan eminim ve dualarım bu yönde  :amin: :amin: ayrıca teşekkür ederim canım benim güzel dileklerin için  :opucuk: :love9: :love9:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Ekim , 2012, 12:24:59
:love9: esraaaaa çok güzel anlatmışsın canım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
meleğim benim çok teşekkür ederiz  :opucuk: :opucuk: :flowers: :love9:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:ŞİMDİM YALNIZ YALNIZ GELEYİM BÖYLE İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA 2 -3 OLUR GELİRİZ İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: ayy - 02 Ekim , 2012, 14:58:11
:amin: :amin: :amin: :amin:ŞİMDİM YALNIZ YALNIZ GELEYİM BÖYLE İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA 2 -3 OLUR GELİRİZ İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
iki yada üç farketmez yeterki çoğalın.inan ayşecim hep dualarımdasın.inşallah sende en kısa zamanda sevinç çığlıklarını atacaksın.çok çok güzel paylaşımların olacak  :opucuk: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :opucuk: :hieyt: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ayy

inşallah esracım inşallah bakalım inşallah bu ay başlayabiliriz tedavimize belki hemende geliriz yanınıza   bikaç kişi birden :amin: :amin: :k06: :k06: :k06:

esracım

Alıntı yapılan: ayy - 02 Ekim , 2012, 15:15:30
inşallah esracım inşallah bakalım inşallah bu ay başlayabiliriz tedavimize belki hemende geliriz yanınıza   bikaç kişi birden :amin: :amin: :k06: :k06: :k06:
canım inşallah başlarısnız tedavinize ve mutlu sona kavuşuruz hep beraber  :opucuk: :k06: :k06: :k06: