Bir Mucizeyi Yaşıyorum Seninle.....

Başlatan esracım, 01 Ekim , 2012, 13:09:58

« önceki - sonraki »

esracım

BİR MUCİZEYİ YAŞIYORUM SENİNLE
Ah be yavrum senin haberini aldığımda neler neler yazacaktım ama günler geçti aylar geçti sana olan duygularımı şimdi ifade edebiliyorum.Gecikmesinin sebebi aslında seni ifade edebilecek en güzel cümleleri yazamamaktan korkmamdı.Şimdi en baştan başlayalım seninle başlayan hikayemize.

(Burdaki sayfamızı geç açmamızın sebebi çok sevigli teyzemiz Elif ve bebeğinin bize katılmasını beklemekti ve şimdi o günlerin içindeyiz.)

Senin gelmeni çok istemiştik.Aylar aylar geçmişti ama gelmemekte diretiyordun.Ben bazen umudumu yitiriyordum fakat baban asla yitirmiyodu.O benim en büyük destekçimdi.O yüzden benim için en iyi baba.Bizim miniğimiz nezaman gelecek diye az sormadım babamıza.O da hep hayırlı zamanda gelecek sabır dedi.Bende sabrettim.Geçen hergün bana sabrı öğretti.Ahh o önceki Esra sabredebilirmiydi.Nerde............Onun için imkansız olan bu his mümkün hale gelmişti.
Seni istediğim ilk aylardan bugüne hiçbir şey değişmedi.Bebeğim kelebek gibi göbeğime konsun istedim.Sonra içimde gün be gün büyüsün dedim.Önce bende oluşturacağı duyguyu bilmek istedim.Neymiş biliyor musun o duygu? O duygu seni korumakmış bana geldiğin andan itibaren.Bizim mutluluğumuz seninvarlığınla daha da arttı.İşte sen geldin ve ben sen gelişine dair yazılar yazıyorum.Senin için dualar ediyorum.Allah ım senin ve tüm bebekleri herzaman tüm kötülüklerden korusun.Şimdi en büyük korkularım sana dair.Ya sana bir şey olursa ile başlayan ve bunun gibi benzer sorularla biten birtakım düşünceler.

(Elif Teyzen ve bebeği bize nezaman eşlik edecek bakalım.Onlar şimdi birazcık dinleniyor.)

destina06

:) :) :) :) :) :) :) :) hayırlı olsun günlüğünüz esra.Hep güzel şeyler paylaşman dileğiyle :amin:

melek100lü

:nazar: :amin: hayırlı uğurlu olsun günlüğünüz  :love9: :love3: :love9:

hep güzel şeyler paylaşırsınız inşallah miniğinle  :opucuk: :love9:

esracım

"SU DAMLAM, YAĞMUR DAMLAM, KAR TANEMİN GELİŞİ"

16 Haziranda Ankara da Prof. Timur Gürgan ka görüşmüştük.Artık çok istiyorduk bir bebeğimiz olsun.Çaremize çare olsun derman olsun diye yollara düşmüştül.Kimselere söylemeden sessizce Ankaraya gittik.Doktorumuza sorulmadık soru bırakmamıştım.Sonra muayene ve kan testi derken doktorumuz bir sonraki randevü tarihimizi belirledi.Yaklaşık olarak 20 gün vardı.Bende günler çabuk geçsede tedaviye başlasak diye düşlüyordum.Tarih 22 Haziran işten 15 gibi çıktım.Yurtdışına çıkış için pasaport işlemlerim vardı.O gün emniyete gidene kadar bankada birtakım işlerimi hallettim.Peşinden emniyetteki işlerimi bitirdim.Kastamonuya gelmişken bir bardak İmren Hanımın çayını içmek için onun dairsine gittim.Çay kahve derken işten beraber çıktık.O dükkan bu dükkan gezdik.Birazcıkta alışveriş yaptım.O sırada müthiş bir akıntı hissediyordum ve işte lekelrim geliyor dedi.İmren Hanımlara gittiğimde ilk işim lavaboya koşmak oldu.İlk defa lekelerin çoğalmasını istedim.Böylelikletedavimize başlayacaktık.Sonraki gün yine devam etmişti o lekeler.Pazar günü yine o lekeler.Ama c.tesi sabah ateşimi ölçtüğümde ateşim yüksek çıkmıştı.Pazar sabahı uyanıp ateş ölçmedim.Büyük gün 25 Hazşran Pazartesi..Sabah ateşimi ölçmüştüm.Ateşim yüksekti ama ben senin varlığını hiç düşünmemiştim.Gelebileceğine hiç ihtimal vermemiştim.Ben hala o ateşin düşebileceğini iddia ediyordum.İşe gitmiştim.Meşhur forumlarımı açtığımda Esra eve gidince test yaptır diye tutturdular.Elimde 4 tane testim vardı ve ilk defa elim o testlere gitmemişti.Normal şartlarda çoktan bitip tükenmesi gereken testler evde beni bekliyorlardı.

esracım

Alıntı yapılan: destina06 - 01 Ekim , 2012, 13:12:58
:) :) :) :) :) :) :) :) hayırlı olsun günlüğünüz esra.Hep güzel şeyler paylaşman dileğiyle :amin:
Teşekkürler Şulem  :opucuk: :opucuk: İnşallah nice güzel şeyler paylaşırız sitemizde dualarımız hep bu yönde.

:amin: :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Ekim , 2012, 13:17:30
:nazar: :amin: hayırlı uğurlu olsun günlüğünüz  :love9: :love3: :love9:

hep güzel şeyler paylaşırsınız inşallah miniğinle  :opucuk: :love9:

teşekkürler meleğim :opucuk:.Allah ım hepimiz için güzel şeyler paylaşmayı nasip etsin  :amin: :amin:

esracım

Öğleden sonra hiç tuvalete gitmemem gerekti.Çünkü idrarım koyu olmalıydı ki bir şey varsa hemen testte çıksın.O gün ne çok sıkışmıştım.Birde Fatmanın yanına gitmiş duble böğürtlen çayı içmiştim.Artık eve giderken altıma yapacağımı düşünüyordum.Eve gittğimde nasıl rahatlamıştım anlatamam.Bu konuya değinmeden geçemezdik :))

Artık sıra o adi dediğim kitleri (hamilelik testini) idrara batırmam gerekti.Birini batırdım ve banyodan çıktım.Telefonumu 5 dk sonraya alarmını kurdum.Aslında batırdığımda ikinci çizgi görünür gibi olmuştu ama ben yinede alakadar olmadan hemen ordan çıkmıştım.Alarm çaldı korka korka banyonun yolunu tuttum.Aman Allah ım o neydi ikinci çizgi ilk defa ilkinden daha koyuydu.Evde sevinç çığlıkları atıyordum.Babana hep bir sürpriz yapma hayalim vardı ama hiçbirisini yapamadım.Hemen babanı aradım.Nerdesin dedim.Eve yakınmış geliyormuş.Çabuk gel dedim.Test yaptım ikinci çizgi kopkoyu dedim.Cidden böyle bir koyuluk görmemiştim.Bu arada ben bir test daha yaptım o da pozitif çıktı.Baban eve gelmişti.O da inanamıyor görünüyordu..

suzannn

burcum

günlüğünüze hep güzel şeyler yazmak nasip olsun :amin: :binkybaby: :nazar: :opucuk:

ZéynéP.SimAy

Canım günlüğünüz hayırlı olsun  :opucuk: :opucuk:  :nazar: :nazar: :nazar:

elfo

esracım günlüğümüzü açmışsın  :hello2: :hello2: :hello2: inş. hep güzel şeyle yazarız.  :amin: :amin: :amin: bugün bi baygınlık geçirdiğim için ayaklarımı dikip yatacam kendimi çok iyi hissetmiyorum en kısa zamanda size eşlik etmeye başlayacaz inş.  :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

Alıntı yapılan: βαhαƦıʍ - 01 Ekim , 2012, 14:03:35
CANIM GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN
Teşekkür ederiz canım.Sizlerin günlüğünü bekliyoruz peşimizden  :love9: :love9:

esracım

Alıntı yapılan: burcum - 01 Ekim , 2012, 14:07:53
günlüğünüze hep güzel şeyler yazmak nasip olsun :amin: :binkybaby: :nazar: :opucuk:
Teşekkürler Burcum o güzel dileklerin için  ;) :love9:

esracım

Alıntı yapılan: zynpesra - 01 Ekim , 2012, 14:52:31
Canım günlüğünüz hayırlı olsun  :opucuk: :opucuk:  :nazar: :nazar: :nazar:
Teşekkürler Zeynep Teyzesi  :opucuk: :love9: :hello2: :muzz:

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 01 Ekim , 2012, 15:07:24
esracım günlüğümüzü açmışsın  :hello2: :hello2: :hello2: inş. hep güzel şeyle yazarız.  :amin: :amin: :amin: bugün bi baygınlık geçirdiğim için ayaklarımı dikip yatacam kendimi çok iyi hissetmiyorum en kısa zamanda size eşlik etmeye başlayacaz inş.  :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Sabırsızlıkla sizi bekliyoruz ama en azından bir tuş kadar yakınsınız yazmaya.Beklediğimizden daha kısa bekleyeceğiz  :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :occasion5: