çözemediğim uyku problemleri...

Başlatan Dilek&Yusuf, 23 Eylül , 2012, 01:21:22

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

2 yaşında oğlum var salıncağında uyuyor ayakta sallasam kesinlkle durmuyor biberonla uyuyor bazen yatakta ama uykudan delirmesi lazm salıncakta zor oluyor büyüdü artk.bide sabah erken kalksa öğlen çok uyuyor geç kalksa öğlen uykusunu geç uyuyor her durumda gece geç saatlerde uyuyor ne yapmam lazım bana bi çare?şimdiden teşekkürler arkadaşlar

laracroftt

23 Eylül , 2012, 09:30:46 #1 Son düzenlenme: 23 Eylül , 2012, 09:32:25 laracroftt
benımkıde ayakta sallanmazsa uyumuyor. Kucuk daha gercı 8.ay yenı bıtıcek.Sabah hep 8de kalkıyor. 2 saat sonra uyuyor. Gun ıcerısınde 2 saat arayla uyumak ıstıyor. Gece gec yatmasını ıstemıyosan 6dan sonra yatırma. Ben oyle yapınca 9.30 -10 gıbı tamamen uykuya gecmıs oluyor. Buda bana yetıyor. Herzaman olmuyor tabı ama cogu zaman bu duzenı korumaya calısıyorum. Oglen uykusu 2 saatı gecmesın. Gecerse uyandır bence.

asya81

benim kız 8 ay boyunca canıma okudu çingene salıncağında sonra öyle böyle alışcak dedim ayakta sallıyorum 20dk felan sonra yatağına.önceden 2saat salladığımı bilirim salıncakta :cildir: :cildir: arkadaşın dediği gibi 6dan sonra uyutmamak lazım

Dilek&Yusuf

teşekkürler arkadaşlar ama öğlen uyumadıysa saat 4 gibi uykudan deliriyor uyuyor 6 yı nadir geçiyordur ama yine geç uyuyor gece ama illa 12yi devirecek

Balböceği

Dilek bende hakoyu söyle uyutuyorum anacim, aksam 10:30 da beraber yatağa giriyoruz sip sak 10 dakika içerisinde uyuyor, sabah 8:30 veya 9 da kalkıyor öğle uykusuna saat 2 ila 3 arası uyutuyorum 2 saat kalkıyor..

Sonra yine aynı bu aralar sabah  yanında yokum yoksa benimle beraber 10:30 da kalkıyordu yine, yattığı saatte..

İnşallah tekrar düzelecek  :amin:

Dilek&Yusuf

hmm çok güzelmiş maşallah senin hako bizim oğlana özel uyku dersleri versin:))emiyomu peki beben;)

Balböceği

Maalesef 4 aya kadar Anca dayandık sutum yoktu mama verdim..

Şimdi süt iciyor zaten..

Dilek&Yusuf

emerek uyuyosa kolay olur dedm ondan sordm cnm bizim paşanın çişi geldi yaptırdm şmdi uyumadı geri onu uyutmaya çalışıyorum:)