29 Mart , 2024, 04:20:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebegım Yere Düştü:(

Başlatan esmerim:)), 16 Eylül , 2012, 17:33:53

« önceki - sonraki »

esmerim:))

Kızlar bebişim 3aylık dun uzun yoldan gelıyoduk altını degıstırıcektım yavrumu pusetınde tasıyordum bı anda nolduysa bebısım yuzu koyun yere kapaklandı pusetten dustu :y25:
noldugunu anlamadım esım karsıda duruyordu ona gıdıyordum pusetle esım bagırdı cocuk dustu dıye hıc farkında bıle olmadım dalmısım pusetı tasırken hemen yuzu koyun dusen yavrumu yerden kaldırdım tas zemıne dustugu ıcın dudagı patlamıstı yavrumun bırde kemıklerı tam olusmadıgı ıcın dılının alt kısmı kan toplamıs mos mor..yavrum kac saat agladı cok acıktı ememedı benı dudagı cok acıdıgı ıcın doyuramadık.doktora goturduk gorunuste bısey olmadıgını soyledı mecbur mama vermek zorunda kaldık gogsumu almadı ama bıberonu aldı.bugun ıse gogsumu almıyor 1gunde unuttu gogsumu napcam bılmıyorum dudagının sısı ındı ama kafasını gerı gerı cekıyor nasıl aglıyor hıc aglamıyan yavrum huy kaptı sureklı kucakta gezıyor hep aglıyor herseye.napcam bılmıyorum sankı bana sucluymusum gıbı bakıyor cok uzuluyorum ya bıdaha benı emmezse yavrum :'(
hep boyle aglarmı?nasıl ıyılesıcek gulen yavrum gıttı sımdı sureklı aglıyor

laracroftt

puset dedıgın otokoltugu mu? Degılse bebek arabasından bebek nasıl duser? Anlamadım valla  ???  Gecmıs olsun. Korkmus bellıkı unutana kadar aglama krızlerı olabılır bence. Gecıcegını umuyorum yeter kı suan bı sıkıntısı olmasın. Bı agrısı sızısı falan. Bebekler memeyı unutmaz. Bıberon daha kolay geldıgı ıcın memeyı reddeder genelde. Sık sık ugras gerekmedıkce mama vermemeye calıs. Ac kalınca alır belkı bılmem kı cok zor bı durum  :(

Alıntı yapılan: laracroftt - 16 Eylül , 2012, 19:48:06
puset dedıgın otokoltugu mu? Degılse bebek arabasından bebek nasıl duser? Anlamadım valla  ???  Gecmıs olsun. Korkmus bellıkı unutana kadar aglama krızlerı olabılır bence. Gecıcegını umuyorum yeter kı suan bı sıkıntısı olmasın. Bı agrısı sızısı falan. Bebekler memeyı unutmaz. Bıberon daha kolay geldıgı ıcın memeyı reddeder genelde. Sık sık ugras gerekmedıkce mama vermemeye calıs. Ac kalınca alır belkı bılmem kı cok zor bı durum  :(
evet cnm otokoltugu ona koymus elımde tasıyordum sonra bı baktım cocuk yerde:(
evet cnm hemen bıberona alıstı 2kez vermıstım halbukı dun vermıyorum bugun ama asırı derecede gogsumu reddedıyor ınsallah gerı alır.gogsumu veremedım dun dudakları patladıgı ıcın ememedı benı mecbur bırberon verdım.bugunde kucagıma aldıgım an baslıyor aglamaya zorla aglata aglata verıyorum gogsumu bıraz alıyor.

Lă_Tăhzen!

Cok gecmis olsun ya  :'(

Zorlada olsa ver memeni yazik daha 3 aylikmis 

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 16 Eylül , 2012, 22:48:53
Cok gecmis olsun ya  :'(

Zorlada olsa ver memeni yazik daha 3 aylikmis
evet cnm zaten surda nerdeyse yaklasık 2aydır emıyor ne guzel emıyor artık mama vermıyorum dıyordum demez olsaydım :y25:
basta almadı gogsumu bıberon verdım sonra gogsume cok zorla alıstırdım emıyo dıye sevınıyordum napıyım ben dırenıcem aglıya aglıya verıcem ıkı aglar ucuncuye susar galıba.ama oyle bı aglıyokı gozlerı cok kırmızı oluyor :y25:

burcum

Canim sen baska bir dr a gotursen belki bir yeri aciyordur
Kiyamam ya gelmis gecmis olsun sen sutunu sag kasikla
icir gene biberon ve mama  verme

laracroftt

bencede. Illa bıberon ıstıyorsa senın sutunu ıcsın gunah bosa gıtmesın.

fıstık

röntgen falan çekmediler mi belki biyerine bişi olmuştur tabi Allah korusun  :amin:

sütünü sağıp ver bence hem sütün kesilmez

ayy kıyamam yaaa

gelmiş geçmiş olsun

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun insallah hemencik iyilesir  :amin: :amin: herhalde kemerini baglamadinda düstü yoksa düsmesi imkansiz  :dontknow: :dontknow: dikkat edin Rabbim korusun bebislerimizi  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

seda87

off canm yaa çoooook geçmş olsuuun :y25: :y25: :y25: :y25: inş hemen iyileşir bebeğin.rabbim daha beter kazalardan korusun inş.artık sabret canm iiyileşene kadar böyle olur.ama memeni ver mutlaka canm yoksa unutur tutmaz allah korusun uykulu falan olmasını bekle mutlaka tutar
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Balböceği

Gecmis olsun canım. Allah bir daha yaşatmasın  :amin:

rukiyeylmz

çok üzüldüm yaaa :( kıyamam geçmiş olsun..Allah bebeklerimizi korusun.ağlamaya dewam ediyorsa baska bir doktora daha götür belki röntgen çektirir hakikaten.emmeyi bırakmaması için sütünü sağ ve kaşıkla wer bence bi kaç gün..

iklima

Canım çok geçmiş olsun.kormustur bence okursanız iyi olur bence
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

hepınıze cok tesekkur ederım Allah razı olsun alıyor artık gogsumu tesekkurler :amin:

burcum

maşallahhhhhhhhhhhhhhh :nazar: cork cork emişsin annesiyle et but döt olsun :amin: :binkybaby: :nazar: