28 Mart , 2024, 17:21:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Peygamber Efendimizin Yasakladığı İsimler...

Başlatan Sır_Çiçegi, 09 Eylül , 2012, 16:48:32

« önceki - sonraki »

burcum

hade leynnnnnnnnnnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
benden söylemesi sende koçkar falan koyayım deme :sad1: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

burcum

fıstık

Sır_Çiçegi

amil eşimin düşüncesi dedesinin adı bende pek istemiyorum
bahada eşim cok istiyor bişe diyemedim yanına isimde yakıştıramadım öle kaldı  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

nükhetcim bende hiç istemiyorum ve sürekli söylüyorum olmasın bak istemeyecek dalga geçecekelr falan diye ama yook anlamıyo inat etti resmen  :cildir: :cildir: :cildir:

burcum

:sad1: ne kadar kötü birşey inat ya hele hele çocuğunun üzerine inat :sad1: kızın büyüdüğünde adını değiştirme hakkına sahip mahkeme yoluyla 18 yaşına kadar sıkar artık dişini :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

ya dün yine söyledim ilerde sana çok kızacak yapma diye ama umursamazdan geliyo maalesef  :dontknow: ama kızımın hep arkasındayım değiştirmesi konusunda ilk destekçisi ben olacam  :icon_thumright:

muhribe

sen diğer ismiyle hitap etme konusunda ısrarcı olursan kimse bir süre sonra şaziye demez canım kızına

herkes alışır zamanla, sen taviz verme  :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

yok zaten kimse diyemez diğer ismini bitek kayınpederim der onuda koysakta der koymasakta der başka kimse diyemez yani eşimde diyemez duyunca bile içi sızlıyo aslında   :icon_scratch:

burcum

mesela benim kızın ismi hanzade derin ama derin diye hitap ediyoruz hanzade nin de adı olduğunu biliyor ama herkes derin diye hitap ediyor :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

en azından ikiside kullanılabilecek isimler ne güzel  :laughing7: benimkine okulda şaziyede kaçtı osmana diye şarkı söylerler artık  :k06: :k06:

burcum

ne diyeyim canım ALLAH kocana akıl fikir versin de koymaktan vazgeçsin :amin: