2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

sudenaz85

diğer ürünlerde fazla gibi geldi gereksiz şeyler var bence.

♣ ђคtเςє ♣

onları da biz geliştiricez az olur onlr

ama yarralı bi liste teşk ederiz canım

huzur

benim internet sınırlı olduğu içn her siteyii açmıyor.. açamadım o yüzden :-[

sudenaz85

rica ederim canım yine biz her aldığımızı buraya yazalım aklımıza daha rahat gelir. :love9: :love9:

sudenaz85

gümüşçüğüm tıkladığında açılmıyomu yani :icon_scratch: :icon_scratch:

huzur

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 01 Şubat , 2013, 11:52:07
gümüşçüğüm tıkladığında açılmıyomu yani :icon_scratch: :icon_scratch:

yok canım açılmıyor. işyerinden girdiğim için pc izin vermiyor. seninle alakalı değil. her siteye giremiyoruz biz

Aşkk

kızlar test tarihlerimiz hemen hemen aynı inş hepimiz güzel haberler veririz  :amin: :amin: :amin:
bende daha alışveriş modun da değilim yaa  :-\ sanırım erken die  :dontknow:
çok işimiz var aslında çok  :-ooo liste iyi fikir  :icon_thumright:

sudenaz85

kızlarr hastaym boğazım şişti yutkunamıyorum bile ve çok fazla akıntım var mantar geçti gibi acaba onunlamı ilgili yoksa üşüttünmü belim ve boğazımda ağrıyo :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: iyi haberde var tabi bugün bulantım yok :hieyt: tabi dün okadar kustum gitmiştir artık

Aşkk

geçmiş olsun canım dikkat et grip falan olma  :honk:
şuanda mide bulantısına ve kötü olmaya o kadar çok ihtiyacım var ki belki insanlar o zaman insafa gelir ama çok zor  :y25: :y25:

sudenaz85

sağol canım öyle deme kız sonra bu dediğine pişman olursun kayınvalide gidince bu düşüncede olmazsın :k06: az daha sabret :basardim:

Aşkk

napim ama bu kadar da iyi olunmazki  :ehi: :ehi: :ehi: rol yapmaya çalışsam da beceremiyorum  :BangHead:

huzur

kızlarrr ne zaman doğacak bebeklerimiz. hala hissedemiyorum bişey

Aşkk

gümüşcüm ben hiç doğurcakmışım gibi gelmiyo kandırıyolar beni  :k06: :k06: :k06:

çünkü bende bişi hissetmiyorum  :dontknow:

huzur

aynen ya. ultrasonda gördüğümde bile hiç heyecanlanmıyom sanki.. kötü annemi olcam yoksa.
şaka gibi geliyo.
ben ne zaman büyüdümde, çocuk sahibi olcam diyom.