2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: bhrssyy - 18 Ocak , 2013, 18:43:29
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ocak , 2013, 18:37:07
Alıntı yapılan: bhrssyy - 18 Ocak , 2013, 18:27:21
ben bel ağrısından kıvranıyorum bacağımın üsütüne bile basamıyorum yeri geliyo  :sad1:
bol süt yoğurt tüket canım geçmiş olsun doğuma yakın magnezyum kalsiyum veriyor dr rahatlarsın ama o zamana kadar bol tüket sütü faydası oluyor  :opucuk: :icon_thumright:
canım bu arada hayırlı olsun hamileymişsin Allah sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: haha yanımıza yandaş çıktı ne güzel  :muzz: :muzz:
tşk ederim bahardı sanırım vayyy büyümüşsünüz  :nazar: :nazar: :nazar:
daha dün gibi tedaviye başladım başlayacağım derken oğluşun oluyormuş rabbim sağlıkla herksi kavuştursun  :amin: :amin: :amin:

bhrssyy

Aşkk

selam kızlar :opucuk:
sudecim bugün sanki biraz düzelmiştin yine başlamış hee :sad1:
Allah yardımcın olsun ya sürekli bulantı ne kötüdür  :honk:
benimde bu akşam hep canım tatlı şeyler istiyo bişiler yedim ama şimdi yine istiyo kriz gibi  :y25: :y25: :y25:

sudenaz85

evet akşamüstü düzelmiştim yemek yaptım yedim bile bulantı tekrar başladı  birde eşim yaş pasta almış dışardan içinde kıl çıktı :crybaby2: :crybaby2: ya dr.da dedi ağzın boş kalmasın die ama hiç birşey canım istemiyo    çubuk kraker bile görmek istemiyorumm :y25: :y25: :y25:

fıstık

cansucum hamileymişsin hayırlı uğurlu olsun

sayfanı gördüm ama yazamadım sanırım burdan kutlayayım  :opucuk:

kusura bakmayın sayfanıza daldım  :k06: :flowers:

fıstık

sudenaz cnm benimde 6. aya kadar oldu bulantım naneli şeker iyi geliyo

ağzında em hemen bitmediği için tesiride fazla  :flowers:

Aşkk

ayy evet sudecim yaa aynı şeyi yemekte tiksinti yaratıyo  :igrenc:
gel nagişim gel dal aramıza  :opucuk:

sudenaz85

naneli şekeri hiç duymamıştım yarın ilk işim almak olacak off birde yarın sınavda görevliyim inş. çıkarmam :y25: :y25:

Aşkk

bide bu durum da çalışmak ne kötü dimi  :cildir: :cildir:

bhrssyy

sudecim Allah kolaylık versin cnm inş kısa zamanda gecer bu sıkıntıdan kurtulursun  :amin: :amin:

sudenaz85

inş.canım yaa ben bi evi dolaşayım belki geçer oturunca daha kötü oluyorum iyi geceler kızlar :wave:

bhrssyy

bhrssyy

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Ocak , 2013, 00:37:04
Alıntı yapılan: bhrssyy - 18 Ocak , 2013, 18:43:29
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ocak , 2013, 18:37:07
Alıntı yapılan: bhrssyy - 18 Ocak , 2013, 18:27:21
ben bel ağrısından kıvranıyorum bacağımın üsütüne bile basamıyorum yeri geliyo  :sad1:
bol süt yoğurt tüket canım geçmiş olsun doğuma yakın magnezyum kalsiyum veriyor dr rahatlarsın ama o zamana kadar bol tüket sütü faydası oluyor  :opucuk: :icon_thumright:
canım bu arada hayırlı olsun hamileymişsin Allah sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: haha yanımıza yandaş çıktı ne güzel  :muzz: :muzz:
tşk ederim bahardı sanırım vayyy büyümüşsünüz  :nazar: :nazar: :nazar:
daha dün gibi tedaviye başladım başlayacağım derken oğluşun oluyormuş rabbim sağlıkla herksi kavuştursun  :amin: :amin: :amin:
amin canancıııım cümlemizi inşşşşallahh  :amin: :amin: :amin:

♣ ђคtเςє ♣

kızlarr napıyosunuz nasıl gidiyo hamilelik  :k06:  :k06: bnm bulantılarım falan geçti çok şükür çok mutluyumm  :k06:

Aşkk

çok sevindim hatçem bulantısız hayat çok güzel  :k06: :k06:

benim de kan şekerim yüksek çıktı dr emin olmak için tekrar test istemişti bugün yaptırdık dr uma gösteremedik yarın sonucunu göstericez ne bu yaaa istediğimizi de yiyemicez  :k06: