2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

Aşkk

evet hatçem  :opucuk:
sudecim evet daha erken ama çok kilo aldıysan  :dontknow:
ben ne biçim hamileyim yaaa turp gibiyim hiçbişim yok  :-ooo :-ooo
sadece erkenden 2-3 kilo aldım oda ödem çıktı  :sad1:

bhrssyy

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 18 Ocak , 2013, 18:19:13
evet hatçem  :opucuk:
sudecim evet daha erken ama çok kilo aldıysan  :dontknow:
ben ne biçim hamileyim yaaa turp gibiyim hiçbişim yok  :-ooo :-ooo
sadece erkenden 2-3 kilo aldım oda ödem çıktı  :sad1:

ne güzel canım işte maaşallah neyin olsun istiyosun ki  :k06:

♣ ђคtเςє ♣

aman ceylan töbe de benm bulantılarım yeni geçmeye başladı yat kalk şükret  :amin:

Aşkk

belamı istiyorum sanırım dimi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aman nazar değmesin  :nazar: :nazar: :nazar:
böle konuşa konuşa çıkartçam bişi  :caca:

bhrssyy

ben bel ağrısından kıvranıyorum bacağımın üsütüne bile basamıyorum yeri geliyo  :sad1:

Aşkk

hadi yaaa  :sad1: 18 haftalıkmısın  ??? bide ismin ne  ::)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: bhrssyy - 18 Ocak , 2013, 18:27:21
ben bel ağrısından kıvranıyorum bacağımın üsütüne bile basamıyorum yeri geliyo  :sad1:
bol süt yoğurt tüket canım geçmiş olsun doğuma yakın magnezyum kalsiyum veriyor dr rahatlarsın ama o zamana kadar bol tüket sütü faydası oluyor  :opucuk: :icon_thumright:

bhrssyy

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ocak , 2013, 18:37:07
bol süt yoğurt tüket canım geçmiş olsun doğuma yakın magnezyum kalsiyum veriyor dr rahatlarsın ama o zamana kadar bol tüket sütü faydası oluyor  :opucuk: :icon_thumright:
canım onları da tüketiyorum bide magnezyum verdi doktorum ama pek bi fayda görmedim  :cildir:

bhrssyy

Aşkk

bhrssyy

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ocak , 2013, 18:37:07
canım bu arada hayırlı olsun hamileymişsin Allah sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: haha yanımıza yandaş çıktı ne güzel  :muzz: :muzz:

bhrssyy

Aşkk

sudenaz85

iyi geceler kızlar okadar çok bulantım varki çıkarmamak için zor tutuyorum hergün hergün çıkar ölüyorum yaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 19 Ocak , 2013, 00:29:29
iyi geceler kızlar okadar çok bulantım varki çıkarmamak için zor tutuyorum hergün hergün çıkar ölüyorum yaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
offf ya canım gerçekten zor günler... sürekli gece de dahil olmak üzere çıkartarak geçti ilk hamileliğim 16.haftaya kadar saatler geçmiyor günler bitmiyordu...

kaç haftalıksın aç kalma sürekli tuzlu leblebi atıştır faydası olmuyor ya belki bastırır birde çok kötüysen dr git serumla gözün açılıyor...