2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

işin enterasan yani kendi dr.um hiç kan tahlili yamadı tansiyon kilo ne bileyim hiçbirşey sadece ultarasonda baktı güya ii dr.diolar ben bunun haricinde bide devlete gideyim dedim daha çok ilgilendiler kan idrar tansiyon bir sürü soru ordada ultrason sorunluydu değiştiricem dr.umu çokii bi hastane buldumda akıl alayım sizden ben daha dün gittim ya bu yeni hastahaneye nezaman gideyim 2 hafta sonramı yoksa hemen gideyimmi?

@Melek Yüzlüm@

ben devlette yaptım dogumumu doktorum çok iyi idi canım her tahlilimi falan yapıyodu yani devlette iyi ama tabi beklemek oluyo tahliller çabuk çıkmıyo o stresi var ben şu an özele gitse idim sezeryan olmuştum neyse sen git bir druna söle canım ne olur ne olmaz aklında kalıcagına için rahaltlarr

sudenaz85

annem gelecek zaten 2 haftaya kadar giderim artık yeni dr.ma :)

@Melek Yüzlüm@

Aşkk

sudecim hiç testin yapılmamış bence bian evvel dr a gitmelisin  :icon_thumright:

sudenaz85

devlet hastanesinde yapıldı ama kendi dr.um yapmadı annem gelince yani haftaya farklı dr.a gidicem :caca: :caca: :caca:

Aşkk

devlette yapıldı sonucuna baktılar mı :icon_scratch:

sudenaz85

evet canım devletteki dr baktı gayet iyi dedi. ama kendi dr.umun bundan haberi yok 8 haftalık olmuş hala istememeside garip :cussing: :cussing:

Aşkk

tabi canım sen değiştir zaten o dr u seni hiç aydınlatmıyo  :caca:
şükür ki testlerin de iyi çıkmış  :amin:
inş yeni dr un iyi çıkar  :amin:

çıtır anne

canim benim o testler mecbur yapilicak
benim dr 11. haftada istedi bazi drlarda cok erken yaptiriyo testleri
kizma dr una benim dr um butun testleri istiyo ama kilomu olcmuyo
bende ona sinir oluyorumama drumu cok seviyorum  :love9: :k06:

bhrssyy

♣ ђคtเςє ♣

bhrssyy

Balböceği

Vay anam vay eskiler yazardı her gün 5'er 10'ar sayfa sizde iş yok insan konuşmaz mı bebeğinden  :ehi:

bhrssyy

Alıntı yapılan: ❃❃Balböceği❃❃ - 18 Ocak , 2013, 17:09:39
Vay anam vay eskiler yazardı her gün 5'er 10'ar sayfa sizde iş yok insan konuşmaz mı bebeğinden  :ehi:
eskilerden bi sen kaldın edacım  :k06: