2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

fıstık

sen ondan değilde torunları görünce pabucun dama atılacağından ağlıyon herhaldeeee

ii tamam doğurmayın bende tek başıma doğururum ohhh olsun  :y25:

Balböceği

fıstık

Balböceği

suzannn

bu konuyu yeni gördüm bende artık yeni aylar geldi açayım demiştimki edacım açmış :)

isteyen herkes bu sayfada yer alır inşallah

suzannn

ben geldim bu sayfaya rabbim nasip ederse 4 haziran inşallah allahım o günleri nasip et bize

burcum

ay ne güzel yaz bebeği olacak suzanım :binkybaby: :nazar: :hello2: :muzz: :hieyt: :occasion5: :occasion14:

burcum

şuan 5 haftalıkmısınız suzanım? 1-2 haftaya bulantılar öğürmeler de başlar :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: :nazar:

suzannn

suzannn

Alıntı yapılan: burcum - 02 Ekim , 2012, 11:22:13
şuan 5 haftalıkmısınız suzanım? 1-2 haftaya bulantılar öğürmeler de başlar :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: :nazar:
son adet tarihine göre 5 haftalık değerim daha düşük cuma günü iğne yazdırmaya gittiğimde bakar  inşallah güzel haberler veririm inşallah

burcum

ALLAH ın izniyle güzel haberlerle geliceksin :amin: :binkybaby: :nazar:

suzannn

melek100lü

:opucuk: hoşgeldin suzan cım  :love9: hayırlu uğurlu olsun sayfanız  :love9: Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Ekim , 2012, 11:37:19
:opucuk: hoşgeldin suzan cım  :love9: hayırlu uğurlu olsun sayfanız  :love9: Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
amin canım sağol bu sayfada dolsun inşallah

melek100lü

İNŞALLAH CANIM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

SENİ YANLIZ BIRAKMASINLAR DEĞİLMİ  :k06: HAYDİN KIZLAR ÇALIŞMALARI HIZLANDIRIN BAKİİİİİM  :k06: :love9: