2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

Aşkk

çıtır anne

:ehi: :ehi: sen yazmissin gobegimiz bir kesildi die ama haci aramizda 7 8
yas var senin kac yasinda dustuku gobek  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aşkk

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

işte bekledim sen doğunca benim de kesildi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

♣ ђคtเςє ♣

yazın ortası yazın sıcağıı  :ehi:  kuzum temmuzda kollarımda Allahın izniylee  :love9:

Aşkk

♣ ђคtเςє ♣

evet ceylanım beraberce hamileliği yaşıcaz artık hamiş kardeşliği  :ehi:  :opucuk:

Aşkk

huzur

yaz annesi olarak bende burdayım. Allah ın izniyle sayılı gün çabuk ve hayırlısı ile geçerde bebeğğimi kucağıma aldığım günleride görürüm :binkybaby: :binkybaby:

sudenaz85

KIZLAR BU 2Lİ TESTİ KAÇINCI HAFTAYA GİRDİĞİMİZDE YAPTIRMALIYIZ ŞUAN 8 HAFTALIĞIM DR. 1AY SONRA GEL DEDİ 12.HAFTA OLUYO GEÇ KALMIŞ OLMAZMIYIM :icon_scratch: :icon_scratch:

@Melek Yüzlüm@

yok canım olmazsın bende o zaman yaptırmıştımmm

sudenaz85

ya benim dr.hiç kan tehlili istemedi çok saçma değilmi.birde bizde kan uyuşmazlığı var dr.a söylemeyi unutuyorum şuan için herhangi bişey yapılıyomu. :dontknow:

@Melek Yüzlüm@

gebelikte rutin kan tesleri arada yapılıyo şu ana kadar yapması gerekiyodu canım benimki hemen istemişti ayrı yetten kan uyuşmazlıgı varsa igne yapılıyo ne zaman yapılıyo bilmiyorum ama igne olman gerekiyo canım onu doktora söylee

kendileri niye sormuyolarki acabaa :icon_scratch:

muhribe

ablamlarda da kan uyuşmazlığı vardı iğne olmuştu
sakin ihmal etme
ne biçim bu doktor ya  :icon_scratch:
benim doktorum sormuştu kan uyuşmazlığı var mı diye