2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

çıtır anne

:amin: insaallah rabbim hepimize saglikla almayi nasip etsinn  :amin:  :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

28 Kasım , 2012, 10:38:13 #46 Son düzenlenme: 29 Kasım , 2012, 14:09:54 güzgüneşim
İsim                         Tahmini Doğum Tarihi
1-Beyna .....................    haziran

2-ceylinizmir ................ haziran
3- beta ...................    temmuz
4-sevdekip.................  4 haziran
5-ezgi0909...........     temmuz
6-niles1983...............temmuz
7-vendeta.......... 29 haziran
8-khatice_........21 temmuz

9-ORNA........... temmuz

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ORNA

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 28 Kasım , 2012, 10:38:13

8-khatice_........21 temmuz

AYŞECİM BİZİM YERİMİZE LİSTE YAPMIŞ BİLE İNŞALLAH AĞUSTOS ANNESİDE SENDE OLURSUN CANIM :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım seni unutmuşum  seni de ekledim... bu ay olursa ağustosu yakalarım o da sezaryan olacağı için yoksa bu ay bile eylülün başına geliyor

ORNA

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 29 Kasım , 2012, 14:11:03
canım seni unutmuşum  seni de ekledim... bu ay olursa ağustosu yakalarım o da sezaryan olacağı için yoksa bu ay bile eylülün başına geliyor

OLSUN CANIM KISMET DİĞER AYA OLUR İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: ALLAH SAĞLIK VERSİN  :amin: :amin:

özlem0609

bendeeee,temmuzda inş :love9: :love9: :love9: :love9:. Allah nasıp ederse,Rabbım bebıslerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın sag salım  :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

8-khatice_........  21 temmuz
9-ORNA...........        temmuz

10-özlem0609...........   temmuz       
11-aşkitoom............   ağustos

GNC

Merhaba. Ben de şu an 6,5 haftalığım doğum tarihini doktor henüz söylemedi. Sizce ne zaman doğar?

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: GNC - 05 Aralık , 2012, 00:36:19
Merhaba. Ben de şu an 6,5 haftalığım doğum tarihini doktor henüz söylemedi. Sizce ne zaman doğar?

sen hamile kaldıgın günü söle canımm

Balböceği

Maşallah kizlar Allah tamamına erdirsin  :amin:

Kadrolar dolduğuna göre sonbahar ayları kaldı emi  :ehi:

GNC

:hello2: hesaplaşdım teşekkür ederim. 25-26 Temmuz civarı muhtemel

tugbasri

Mrb arkadaşlar ben de çoktan beri uyeyim ama artik bi başka okuyrm formlari çünkü ya klasik 2 seneden beri beklediğimiz kuzumuz geliyor ins. :hello2: SAT.a gore 7+2 Dr.a gore 6 haftalik bebisimz varr  :k06: inş burada bol bol güzel paylasimlarimz olur

ยรlคภ๓คz göภlüm

14 Aralık , 2012, 09:08:37 #58 Son düzenlenme: 14 Aralık , 2012, 09:13:28 güzgüneşim
[/color]1-Beyna .....................    haziran2-ceylinizmir ................ haziran
8-khatice_........  21 temmuz
9-ORNA...........        temmuz
                                                                                                                                                                             10-özlem0609...........   temmuz                                                                                                                                                                          11-tugbasri................                                                                                                                                                                                     12-º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° .............                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               13-almila__ .................................                                                                                                                                        14-mecnunum ................................:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tugbasri

Kizlar birşey sorucam hani altta hamilelgin haftasini gösteren takvim gibi bisi var ya onu nasil yapiodk ben evlilik için önceden yapmistim ama simdi bebisim için yapamiyorm