2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

almila__

betülcüm bide bu park yatağın içindeki yatak süngermi ortapedik yatak oluyor mu içine acep 
hazır kullanan ve memnun kalan biri varken bi soruyum dedim ::) ::)

sudenaz85

almila__

teşekkür ederim sudecim bende böle bişi buldum beğendim aslında ama yatak olarak içime sinmiyo ortapedik mi acaba süngerse bebek rahat eder mi ondan emin olsam aslında düşünüyorum böle bişi almayı

http://kidycity.com/?urun-2420-PARK-YATAK-P1-C10.html

sudenaz85

oda çok güzel canım valla ben alttan anneme binder tarzı yaptırıp üstüne öyle yatak almayı düşünüyorum daha rahat oluyormu.

almila__

olabilir aslında doğru bende diktirebilirim yada o ölçülerde yatak varsa onu araştırım olmadı diktitirim
bak daha bi içime sindi evet evet park yatak alalım :k06: :k06: :opucuk: :flowers:

sudenaz85

alalım alalım güzel günlerde kullansınlar bebişler :amin:

almila__

ammmiiiiiiiiinnn canım inşşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
sağlıcakla kavuşuruz bebişlerimize inş  :amin: :amin: :amin:

Aşkk

bende park yatakçılardan olcam sanırım  :y25: :y25: :y25: :y25:
hiçte sevmiom yaaa görüntüsü de kötü  :igrenc: :igrenc:
sizde parka karar vermişiniz heee hadi hayırlı olsun  :hello2: :hello2:

almila__

şimdi ceylanım aslında benım sansım su bu benım 2. ya ben kullanıslı kısmaına bakıyorum daha çok  :k06: :k06:
birincide mobilya aldık bi hevees 8.ayda odasını ayırıp hemen oda yaptım dolabıyla faln herşeyiyle hevesimi aldım 1. de yani (ve gerçekten hiç memnun kalmadım :tongue3: :tongue3:)
şimdi de kullanışlı olup ne kadar rahat bişi olursa ve yerden tasarruf edersem benım için okadar ii  :k06: :k06:

aslında güzel modeller varyaa ben baktıkça daha çok ısınıyorum :k06: :k06:
benım tek içime sinmeyen yatak kısmı onuda biraz ayaklanıp gezmeye başlayınca araştırcam :icon_thumright: :icon_thumright:

bak sana beğendiğim modellerden bi kaç tane resmini koyim  :icon_thumright:

♣ ђคtเςє ♣

bnde sevmiyorum onun duruşunu ya  :-[ ama ben oda alıcam zaten ama tek beşik alsam park yatak almazdım yine heralde  :-[

muhribe

elifcim sormuşsun cevap vereyim canım:

park yatakların iki kademesi var, bebek dönmeyi ve ayağa kalkmayı öğrenene kadar üst kademede yatırıyorsun. bu anne için kolaylık çünkü emzirmek için yerinden almak falan kolaylaşıyor. zaten düşme tehlikesi yok, için rahatça yatırabilirsin. ayağa kalmaya çalıştığı zamanlar hemen ikinci kademeye indiriyorsun, ayağa kalsa da düşemez çünkü boyunu aşıyor  :k06:

ben visco ortopedik yatak aldım içine. bayağı tanınmış bir marka. terletmiyor, üst kılıufı var yıkanabiliyor falan. çok kullanışlı  :icon_thumright: yatağımız kraft marka

sudenaz85

bahar bilgilerin için sağol yatak konusunda özellikle.ben önce güzelce odasını yapıp birde yatak odasına beşik düşünüyordum ama yengem hiç kullanmaadı bebeğin yatağını şimdide büyüdü öyle kaldı şimdi park yatak alıcam büyüyünce genç odası alırız :k06: :k06: :k06:

almila__

ayy çok saol betülüm ya :opucuk: :opucuk: yatak konusunda tereddütlüydüm biraz ama demekki yatak oluyormuş içine teşekkür ettim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

almila__

gece resim koycaktım net yavaşladı sinir oldum koyamadım dur şimdik bakim