2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

bende zıbın tulum aldım annemde birsürü şey almış.cinsiyet kesinleşsin öyle alırız bugün kanz da indirim vardı %50 indirimde olanlar vardı çok güzel ama 3 aylık felan olunca giyebilir çok güzeldi emin olmadan almak istemedim :aferin: :aferin:

Aşkk

gule gule giysin bebişin inşşş  :amin: :amin: :amin:
cinsiyete gerek yok canım beğendiklerini alsaydın beyaz sarı yesil bunlar her iki cinsiyete de olur  :icon_thumright:

sudenaz85

sağol canım ama 3 aylık kıyafet bunlar kotlar gömlekler harikaydı yaa :binkybaby:

Aşkk

heeee anladım canım neler var neler dimi  :love9: :love9: :love9:
almaya doyamaz insan   :k06: :k06: :k06:

huzur

günaydın hamilecanlar nasılsınız..
ben haftasonu gittim dra.
bebişimizi gördük. çok şükür herşey yolundaydı.
2 li testin sonucunu almadım henüz.
kum döküyormuşum dr bol bol su iç dedi.
fazla yağlı yeme dedi kolestrol varmış biraz.
onun dışında bebeğimin kollarını bacaklarını parmaklarını gösterdi.
kalbini beynini gösterdi. omurgasını gösterdi.
şimdilik bir sorun yok deid. problemli bir gebeliğe benzemiyor erken doğum riski görünmüyor dedi.
bebek sağlıklı dedi. 2 li testin sonucunu alsaydım iyiyiydi onu gösteremedim.
bu arada dr bebeğin %100 oğlan dedi. sen herkese oğlum olacak de dedi.
burdan çıkınca mavi bişey al dedi. ama pipisinide tam göremedi.şurda bi çıkıntı var pipi olduğunu düşünüyorum dedi..
özele gitmiştim ilk kez. daha iyi ilgilendi sanki.

ezgi0909

kızlar ben 6. ayımdayım hayırlısıyla haziran sonu geliyor bebeişimiz.eşim çok meraklı olduğu için şimdiden küveti olsun odası olsun kıyafetleri olsun herşeyini aldı ben se çok korkuyorum bu kadar hazırlık yaptık ya bişey olursa Allah korusun.sizce çok mu erken den almışız herşeyi.2 takım hastane çıkışı bebek arabası dönencesi.bebek telsizi havlusu bornozu.aklınıza ne geliyorsa aldık.mevlüt elbisesi bile.

sudenaz85

masalcığım inş. 2li testinde iyi çıkar.bu arada dr. gayet ilgiliymiş bizde öyle bi dr.bulaydık ii olacak.
ezgi allah korusun kötü şeyleri getirme aklına  hep son aylarda alın diyolar ama olacak olursa doğumda bile olur.bende yavaş yavaş başladım diğer sitede arkadaşlar 3 aylık ama arabası araba koltuğu bornozu herşeyini almışlar onları görüncede ben geçmi kaldık diyorum hapside biranda olmuyo sonuçta bence tadını çıkar canım. :amin: :amin: :nazar: :nazar:

huzur

sudenaz evet iyi ilgilendi. özel muayenehanesine gittik. renkli ultrasyona giridm çok net göründü.
çokşükür. inş sende bulursun canım. eşim özelden yana değil ama ben bu dr da devam edeceğimi düşünüyorum.

ezgi ne güzel aslında. biizmde ilk bebişimiz ama eşim hiçbişey aldırtmıyor. daha erken diyor hep.
Allahın izniyle inşallah bişeycik olmaz.
sudenin de dediği gibi olacağı varsa doğum anındada oluyor. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi.

huzur

kızlar alacaklarını hep 0 yaş mı  alıyorsunuz.
çocuklar çokerken büyüyormuş. 0-3 ay 3-6 ay falanda alın.

sude eklediğin liste çok az geldi bana yaa.

sudenaz85

evet canım bir arkadaş yapmış o listeyi banada az geldi sayılarını çoğaltırız mesela zıbın çıtçıtlı badi çok kullanılıyo dr.un muayenehanesine gidince farklı ilgileniyo tabi peki kan tahlili idrar tahlili vermek isteyince hastaneyemi yönlendiriyo :icon_scratch:

huzur

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 11 Mart , 2013, 13:40:55
evet canım bir arkadaş yapmış o listeyi banada az geldi sayılarını çoğaltırız mesela zıbın çıtçıtlı badi çok kullanılıyo dr.un muayenehanesine gidince farklı ilgileniyo tabi peki kan tahlili idrar tahlili vermek isteyince hastaneyemi yönlendiriyo :icon_scratch:
evet canım öyleymiş galiba.
ben kan ve idrar tahlilimi sağlık ocağına yaptırmıştım bir gün önce

almila__

Alıntı yapılan: M A S A L - 11 Mart , 2013, 13:34:42
kızlar alacaklarını hep 0 yaş mı  alıyorsunuz.
çocuklar çokerken büyüyormuş. 0-3 ay 3-6 ay falanda alın.

sude eklediğin liste çok az geldi bana yaa.

ohh kızlar ii alışverişler :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers:
güle güle kıysin bebişler cicilerini
ama bende katılıyorum masala kızlar çok küçük almayın çok hızlı büyüyor bebişler çünkü hatta buna sizde inanamıcaksınız bi giydirdiğiniz tulumu 15 gün sonra bi bakcaksınız olmucak :k06: :icon_thumright:
biraz da büyük almakta fayda var derimm  :icon_thumright:  :opucuk: :flowers:

almila__

ben en çok beşikte kararsızım
yusufuma buyuyen beşik almıştım herkes şu park yataklardan çok memnun acaba ondan mı baksam diye düşünüyorum bu sefer öle bişi mi alsam acep :dontknow:
siz bakmaya başladınız mı  :opucuk:

muhribe

park beşik çok iyi ya  :icon_thumright:
sallanabiliyor, kademeleri var ister yüksekte duruyor ister alçakta
işin bitince katla kaldır yer kaplamasın
bi de bayağı sağlamlar, yiğit 19 aydır kullanıyor ne bi tarafı yırtıldı ne bişey  :nazar:
daha bıraksam 1 sene daha kullanır sığar içine yani

almila__

Alıntı yapılan: Bahar Yorgunu - 11 Mart , 2013, 15:40:33
park beşik çok iyi ya  :icon_thumright:
sallanabiliyor, kademeleri var ister yüksekte duruyor ister alçakta
işin bitince katla kaldır yer kaplamasın
bi de bayağı sağlamlar, yiğit 19 aydır kullanıyor ne bi tarafı yırtıldı ne bişey  :nazar:
daha bıraksam 1 sene daha kullanır sığar içine yani

bak bunu öğrendiğimiyi oldu canım artık daha sıcak bakıyorum ben pek görünüşünü beğenmiyodum ama kullanışlıysa sorun yok o kadar masraf edip kullanamamaktansa  :icon_thumright: :icon_thumright:
teşekkür ederim betülcüm bişi sorcam peki düşme tehlikesi oluyo mu park yatakta yani sanki yan dönebilir gibi geliyo bana