2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

almila__

Allahım bebiş bekleyen herkesin bebişine sağlıkla kavuşmasını nasip eyle  :amin: :amin: :amin:
canım çok üzüldüm gerçekten Rabbim bi daha yaşatmasın  :amin: :amin:

sudenaz85

kızlar arkadaş liste yapmış sizinlede paylaşayım dedim :love9: :love9: :love9:

Kıyafet
• 4-6 çıtçıtlı badi
• 4-6 uzun kollu badi
• 4-6 tulum
• 2-3 hastane çıkışı takım
• 2 ince şapka
• 1 ince hırka, 2 yelek
• 3 çorap, patik
• Uyku tulumu
• Battaniye
Mobilya
• Beşik, park yatak yada sepet beşik
• nevresim takımı
• Dolap, şifonyer
Emzirme/Beslenme
• 2-3 büyük biberon
• 2-3 önlük
• 2 Emzik
• Göğüs pedi
• Emzirme sütyeni
• Emzirme minderi/yastığı
• Biberon yıkamak için fırça
• mama
• göğüs pompası
• su ve bebek çaylarından içirmek için küçük biberon
Bakım
• Bez
• Altını temizlemek için pamuk yada pamuklu küçük tülbent/mendiler
• Pişik kremi, bebe yağı, pudra, güneş kremi, şampuan
• 2–3 kapşonlu havlu
• Banyo termometresi
• Küvet, maşrapa ve kova
• Yumuşak bebek için tarak
• Tırnak makası
• Sabun bezi yada yine o küçük yapıla tülbentler kullanılabilir
• Ateş ölçer
Dışarıda kullanılacak şeyler
• Bebek arabası
• Kanguru
• Oto koltuğu
• Bebek bakım çantası

ayy

:nazar: :nazar:hayırlı olsun kuzumm güle güle kullanın inşallahhh :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

sudenaz85

alacağım liste ayşeciğim inş. alırda sağlıklı günlerde giydiririz darısı sanaaaaaaaa dua ediyorum canım benim :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

inşallah kuzumm sağlıcakla kullan minnağınaaa :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:
Allah razı olsun teyzesi benim meleğime hep dua ediyorsunuz biliyorumm :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

Alıntı yapılan: hknadide - 08 Mart , 2013, 12:06:15
Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 07 Mart , 2013, 22:06:50
sudecim ben 2li testi yaptıramadım haftaya bizde 3 li için gidicez ama biz de çok kararsızız 2li olmadığı için sanırım 3lüyü yaptırcaz içimde korku var kötü şeyler duyucaz die inş bebeklerimiz sağlıklıdır  :amin: :amin: :amin: :amin:
içini rahat tut bence herşey yolunda gidicektir dilerim herşey güzel olur

öncelikle aramıza hoşgeldin canım  :flowers: çok sağol canım inş güzel haberler alırız rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inş  :amin: :amin: :amin:

Aşkk

sudecim evet aldırılmıcaksa testin bi anlamı yok kesinliği de yok ama insan merak ediyo işde  :dontknow:
ben de erken hissetmeye başladım ama çok derinden ve saniyelik gün geçtikçe daha netleşiyo  :nazar: :nazar:
gümüşün bugün dr u nasıl geçti acaba  :icon_scratch: inş güzel haberlerler gelir  :amin: :amin: :amin:
bi sağlıkla hayırlısıyla doğum yapsak  :amin: :amin: :amin:

Aşkk

sudecim bu arada liste paylaşmışsın gözüm korktu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben daha hiçbişi almadım anneannesi 3 lü takım tulum aldı o kadar  :k06: :k06: :k06: :k06:

sudenaz85

bende çok bişey almadım daha tulum iç çamaşırı felan ama ne görsem almak istiyorum :k06:

almila__

ooooooooo listeye bak  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
yazınca ne kadar eksik çıkıyor hepiciğini almak istiyor insan  :k06: :k06: :k06:
bende daha hiç bişi almadım gerçi daha cinsiyetimizi bilmiyoruz bi de zate dışarda gezcek durumum olmadı ki daha hiç  ??? ???
mayıs haziran gelsin anca o zamn başlarım ben daha  :icon_thumright:

Aşkk

bende her gördüğümü almak istiyorum  :k06: :k06: :k06:
elifim aynen haziran falan iyi  :icon_thumright:

♣ ђคtเςє ♣

bende her ay bi alışveriş yapıp bişeyler alıyorum.  3 tane battaniye, hastane çıkışı, iç badisi 3 tane, pijama takımı 2 tane, zıbın,  2 tane tulum, bkaç tane çorap şimdilik bunları aldım. ama annem teyzemler falan daha bişeyler almışlar onlar bnde değil henüz  :k06:

Aşkk

annemde beni aradı dio zıbın aldım tulum aldım  :k06: :k06: :k06: :k06:
anası bi çorap almadı daha  :-ooo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hatçemmmm güle güle sağlıkla giysin inş  :amin: :amin: :amin:
prensesime nede güzel yakışır yerim onun kutusunu  :love9: :love9: :love9:  :nazar: :nazar: :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

amiin ceyloşum  :amin:  senin paşanda sağlıkla giysin kussun pisletsin hehe  :k06: yerim onu ben teyzesinin balıı  :love9:

Aşkk