2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

h.g didem bloğuna baktım çok güzel hazırlamışsın çok beğendim. :flowers:

Aşkk

sudecim ben 2li testi yaptıramadım haftaya bizde 3 li için gidicez ama biz de çok kararsızız 2li olmadığı için sanırım 3lüyü yaptırcaz içimde korku var kötü şeyler duyucaz die inş bebeklerimiz sağlıklıdır  :amin: :amin: :amin: :amin:

hknadide

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende inşallah ikinci kez haziran annesi olucam şu anda 26. haftam bitmek üzere doktorumla doğumu yüksek olasılık 6 haziran diye konuştuk inşallah bu sefer kız annesi olucam çok mutluyum ve heyacanlıyım allah hepinizin yardımcısı olsun bol bol dua ediyorum anne olucaklara hepinize hayırlı doğumlar :k06:

hknadide

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 07 Mart , 2013, 22:06:50
sudecim ben 2li testi yaptıramadım haftaya bizde 3 li için gidicez ama biz de çok kararsızız 2li olmadığı için sanırım 3lüyü yaptırcaz içimde korku var kötü şeyler duyucaz die inş bebeklerimiz sağlıklıdır  :amin: :amin: :amin: :amin:
içini rahat tut bence herşey yolunda gidicektir dilerim herşey güzel olur

sudenaz85

ayy ceylan inan kafamın karışmasından korkuyorum prof.lar eğer bebeğin riskine rağmen aldırmayacaksanız hiç yaptırıp kendinizi yıpratmayın diolar offf hayırlısı olsun sana dediğim gruptan bi kız 2liyi yaptırmış sorun yok demiş sonra 4lüyü yaptırmış dr.apar topar çağırmış riski çok yüksekmiş :y25: :y25:

ARieS

selam kızlar...ben de ağustos annesi olacağım inşallah hayırlısıyla...

Allah hepimize sağlıklı evlatlar,sağlıklı doğumlar nasip etsin....

huzur

bende öok korkuyorum kızlar. Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimiizi.
yarın görcem bende çok heyecanlıyım

sudenaz85

amin inş. :amin: ya tek isteğimiz sağlıkları bende sürekli görmek istiyorum ya hissetmeye başlayan oldumu :dontknow:

huzur

ben daha hissetmedim.
minik casper ım diyorum:)))))))))))))

ORNA

14. haftada çok hafif hissediyordum 16. haftada dahada net oldu şimdi 20 haftalığız hiç durmuyo kızım kıpır kıpır :)   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sudenaz85

ben hala istediğim gibi dr.bulamadım 2dr.a birden gidiyorum gelecek ayda farklıya gidicem ilgi yok hiç ya  :cildir:

sudenaz85

kızlar daha hareketli oluyormuş :k06: :k06: bazen ben hissediyo gibiyim ama bağırsaklarımdanmı geliyo acaba  :ehi: :ehi:

huzur

sudenaz güldürdün beni kız:))Allahda seni güldürsün.
benimde bağırsaklarım çok hareketli..

bende dr bulamadım hala.
hala bir takip edenim yok. yarında özel muayenehanesine gitcem bi dr un. bakalım bu nasıl oalcak

sudenaz85

amin canım hepimiz hep gülelim  :amin: ya dr.un ilgisizide kötü oluyo bişey söylemiyo sende soramıyorsun özellerde bi tuhaf aynı devlet gibi çok kalabalık en iyisi kendi muayenehaneleri olanlara gitmek onlarda 300den başlıyo  :caca:

sudenaz85

kızlar gündüz bahsettiğim arkadaş vardı ya 2lisi ii çıkmıştı 4lü çok riskli çıkmıştı malesef bebeğin kalbi durmuş :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allahım bu acıyı kimseye göstermesin bebeklerimizi bize bağışlasın :amin: :amin: :amin: