2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

almila__

bende buna bayıldımmmm ama işte ilk aylar için sonra nasıl olcak azcık hareketlenınce

Aşkk

yaaaaa bunlar çok güzeller  :love9: :love9: ama çok az kullanılacak  :dontknow:
elifim kafam karışık die bi yerden başlayamıyorum yani ama bu dediğin iki kitabı da alıcam  :icon_thumright:
ve bize bildiklerini anlatmanı istiyorum  :k06: :k06: :k06:
aydınlat bizi  :k06:
leeennn siz benim verdiğim linke bakmadınız mı  :caca: :caca: :caca:  :y25: :y25: :y25:

♣ ђคtเςє ♣

bana yolladığından beri çok baktım o linke ceyloşum çok güzel şeyler var  :love9:

Aşkk

heh hatçem baktınmı  ::) bende dedim bakmadı heralde hiçbişi demedi  :y25: :y25:
çok güzeller dimi acaba fiyatları nedir  :icon_scratch:

almila__

ceylanım baktım gerçekten ordakiler de çok güzel bunlara bayıldım da ondan koydum ama hayatta almam 3 ay için :k06: :k06:
senin verdiğin likte derin bi beşik var öyle bişi istiyorum ben

♣ ђคtเςє ♣

bnde merak ediyormda beğendiğimzn kodlarıyla arayıp sormak lazım  :icon_scratch:

almila__

ben ikea da bi beşik baktım istediğim gibi aynı derin hemde rengi de beyaz 270 diyo ki oda çok uygun

Aşkk

elifim beşik dio ama işte öle derin bi yatak olsa diyorum  :dontknow:
ama tekli bazamı da kullanmak istiyorum sıfır onu vermem kimseye  :-ooo
hatçem benim de elim çok gitti ama cesaret edemedim uygun fiyat dio da hiçte öle durmuyo belli  :dontknow:

Aşkk

heeee elifim biz de ıkeaya bakmak isityoruz çok uygunmuş harbiden ama betüş bakmış sağlamlığı yok dedi  :icon_scratch:

almila__

ceylanım bende öle çok çok bildiğim bişi yokda inş okuduklarımdan dınledıklerımden anlatmaya çalışırım ama iş uygulama bitiyor teoride ne kadar okursan oku önemli olan neyi ne kadar uygulayabildiğin uygulayabildiğimiz

almila__

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 21 Şubat , 2013, 17:14:57
heeee elifim biz de ıkeaya bakmak isityoruz çok uygunmuş harbiden ama betüş bakmış sağlamlığı yok dedi  :icon_scratch:
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
anaaaaaa üzüldüm bak şimdi çok beğenmiştim hemde şaşırmıstım anaa ne kadar ucuz diyee
yusufun beşiğini 600 e almıştık çünkü

Aşkk

evet elifim haklısın  teori en önemlisi zaten  :sad1:
ondanmış demekki  :dontknow:
ee peki o dediğin beşiği ne zamana kadar kullanılır az zamansa belki idare eder die sordum  :icon_scratch:

almila__

almila__

ikea daki bu 270 diyo hemde derinliği falan çok hoşumagitmişti