2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

rabbim hepimize göstersin hayırlısıyla bebişlerimizin o hallerini  :k06:

yok ceyloşum bu sepeti odama koycam 40 ı çıkana kadar yanımda kalsın diye sonra odasına beşiğine kocam, ayrıca bebek odası olucak yani dolabı şifonyer beşik falan

almila__

canım il 6 ay için öle alçak değil ama azcık hareketlenip ayaklanmaya başlayınca tırmanmaya başladıı

almila__

ya insanözeniyor çok hevesleniyor gerçekten ama yanımızda olmaları daha iyi gene oda olcaksa olsun orda oynar falan ama mutlaka yanımızda yatsınlar ben denedım pişman oldum 8 aylıkken ayırmıstım hoş dediğim gibi kalkıp kalkıp gemişti

Aşkk

elifim baktım da evet yataklar derin gözüküyo ama yataka falan gelince öle derin olmuyo  :dontknow:
ben de en çok şu özgüven olayına takmış durumdayım ona çok önem veriyorum o yüzden bebekken yapılanlar çok önemli dimi  :dontknow:
gümüşcüm link atıcam sana bi site var ona hayranım  :k06: :k06:
anladım hatçem bende öle düşünüyorum da ondan sordum canım  :opucuk:

almila__

canım ben de katıldığım semınerler de hep bu konunun üstüne gidiyorlar anneyle paylaşılan zaman bunlar çok önemli tüm hayatını etkileyen şeyler bak pedagog adem güneş diye bi yazar var onun kitaplarından birini okuyabilirsin çok güzel anlatmış orda anneyi ve çocukla anne arasındaki bağın bebeklikten nasıl güçlenceği ve özgüvenle alakalı olark

♣ ђคtเςє ♣

yani aslında gereksiz 40 gün için ama insan hevesleniyo  :k06: hem altı tekerlekli olduğu için salona bizim yanımıza falanda getirebilirz

Aşkk

kızlar beğendiğim sitenin linki daha başka site bilmiyorum şuan  :k06: :k06:

http://www.marangozatolyesi.net/bebek-besik-modelleri.html

elifim burda dediğim gibi derin bi bak istersen ne dersin  :icon_scratch:
bide beğendim beşik model nosunu verim size no 35-40 yanıma alabilmek için  :muzz:

huzur

kılzar bebek gelişimi içn falan hiç kitap okuyormusunuz..

♣ ђคtเςє ♣

ben okumuyorum 1 sene bebek gelişimi eğitimi almıştım üniversiteden önce  :k06:

almila__

ben zaten mesleğimden dolayı okulunu okumuştum ama teoride olduğu gibi olmadığı için hamileyken ve yusuf bebekken bissürü kitap okumuştum şimdi biraz kendime geliyim ayaklanıyım kardeşlerle ilgili kitaplara bakıcam

Aşkk

elifcim çok sağol canım  :opucuk: bende okumak istiyorum her şeyi aynı anda yapmak isitiyorum kafam çok karışık her şey iyi olsun istiyorum eksik olsun diyorum böle olunca telaşlanıyorum ve korkuyorum çocuğumu düzgün yetiştirememekten  :y25: :y25:
böyle tavsiye edebilceğin yazarlar olursa çok sevinirim  :opucuk:
hatçem tabi hevesleniyo insan aman boşver hevesimizi alalım işde  :k06: :k06: :k06:
evet o çok güzel bebişi taşırsın çanta gibi  :k06: :k06:  :love9: :love9:

huzur

Alıntı yapılan: almila__ - 21 Şubat , 2013, 16:49:11
ben zaten mesleğimden dolayı okulunu okumuştum ama teoride olduğu gibi olmadığı için hamileyken ve yusuf bebekken bissürü kitap okumuştum şimdi biraz kendime geliyim ayaklanıyım kardeşlerle ilgili kitaplara bakıcam

peki tavsiye edeceğin bi kitap varmı.
ne tür kitaplar okumam gerek.
hamilelik esnasında ve sonrasında

Aşkk

ben okumadım henüz hiçbişi de bilmiyorum çok cahilim  dimi :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

almila__

adem güneşin çocukluk sırrı diye bir kitabı var çok hoş gerçekten

almila__

ayy kızlar yaa valla bende ilk hamileliğimde ayyynen sizin gibiydim,
şimdi bunlar hormonların yoğunluğundan oluyor ama okumak gerçekten insanı rahatlatıyor