2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

almila__

toktorcuğumu aradım  :muzz: :muzz: :muzz: değerlerin normal ama bi dahaki geldiğinde gene kontrol edelim dedi.  :opucuk: hamilelikten dolayı ve benim bu kusmalarımdan dolayı baskılı çıkmış
bi daha ki ne gene bakıcakkk şimdilik bi sorun yok korkmana gerek yok dediiiii :hieyt: :hieyt: :hieyt: :opucuk: :opucuk:

almila__

kızlarrr alışverişe ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz
ben oğluşuma hamileyken 7 aylık olunca başlamıştım alışverişe ama bu sefer çok sabırsızım hemen alasım varr internetten beşik modellerine falan bakıyorum bazee çok güsell şeyler var yaa çok heyecanlanıyorum baktıkça :k06: :k06: :k06: :k06:
Rabbim hayırlısıyla sağ sağlim sağlıcakla kavuşmamızı nasip etsin bebişlerimize inşşş :amin: :amin: :amin:

ORNA

aynen bende sabırsızlanıyorum başlasammı başlamasammı karar veremedim  :love9: :love9: :love9: :love9: daha hiç bişey almadım kızıma  :love9: :love9:

almila__

benimkinin daha cinsiyeti bile belli olmadı ama herşeyde gözüm beyaza çarpıyorr  :love9: beyazı bebişlere çok yakıştırıyorum ya :love9: :love9: :nazar: 
gene de biz birazz daha duralım bakalım göbüşler biraz daha büyüsün öyle başlayalım 14. haftamız da bitti 15 e girdik artık  :love9: :love9:

Aşkk

bence de daha şafak saymaya daha çook erken  :dontknow:
elifim çok sevindim temiz çıkmasın yaaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:  :muzz: :muzz: :muzz:
Allahım inş benim de iyi olur lütfen  :amin: :amin: :amin: :amin:
bende aynı hiçbişi almadım daha erken die ama sabırsızlanıyorum da  :k06: :k06:
cinsiyet belli olsun başlarım diyorum o zaman da mı erken  :-ooo :-ooo
bende şuan sadece beşik ve oda takımlarına bakıyorum çok güzeller öle bi topik varmı yaa birbirimize fikir veririz oda konusunda beşik konusun da bide şimdiden oda yapmayı düşünüyomusun benim çok merağım var çok istiyorum ama kararsızım da  :dontknow:

huzur

kızlar merhaba..
ceylan bende onu düşnüyorum oda yapsammı yapmasammı diye bide ev kira kısa zamanda taşınırsak diye yapmasammı diyorum ama hevesleniyorum çok güzeller.
zaten bi süre benim odamda yatacak ayrı olmaz küçücük çocuğu nasıl ayırıcaz.

tecrübeli anneler bu konuda fikir versin.

Aşkk

ayy hatçem sana yazcaktım diom bişi daha vardı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hatçem ben dr a hep sevgili kocamla gidiom onsuz gitmem laaaa  :love9: :love9:  :k06:
bizim de yarın ama inş p.tesiye kalmaz  :-ooo :-ooo nasıl geçer yaaa  :BangHead:  :k06: :k06: :k06:

huzur

ben eğer mobilya olarak alırsam beşiğini falan beyaz almak istiyorum.
ama 4-5 yaşından sonra falan artık bebeklikten çıkıyor. çok bebeksi olsun istemiyorum aslında.

Aşkk

gümüşcüm kiracıyım bilmem  ne diye düşünürsen ohoooo hiç yapamazsın o odayı  :sad1:
bizim kendi evimiz bizde 1 sene sona falan taşınmayı düşünüyoruz bende acaba diyorum beklesemmi çok istediğim için kafam çok karışık  :dontknow:
burda çok sordum kızlara 1-2 yaşına kadar çocuklar zaten yanınızda olur diyolar odaya gerek yok deniyo
sonuçta yatmasa da eşyaları olcak diyorum  :dontknow: çok istiyorum çok odası olsun doğmadan önce hazırlıyım her şeyini Allahım inş kısmet eder  :amin: :amin:

almila__

ya ben oğluşumda ilk 8 ay odaya aldım bebişiği dolabı falan tam 8 aylıkken oda yaptım beşiğin seti vardı zate bi dolap aldım takıma uygun ama sonra bin pişman oldum hemen oda yaptım diye sıpa kaç kere düştü beşiktenn :sad1: tırmanmış ne kadar derın olursa olsun azcık ayaklanınca hemen tehlikeli işlere giriyorlar ??? bide oda ayrı olunca hep bizim yanımızagelmek istedi yanımızda yatmak istedi gece emzirirken ben odaya götürmeye üşendim bazee zor bi bebektti çünkü ne zaman uyudugu bellı degıldı.
o yuzden bu sefer hemen öyle oda yapmayı dusunmuyorum yaşına kadar durur yanımızda beşikte diye düşünüyorum ama tabi bakalım hayırlısı

almila__

bide kızlar beşiklere bakarken sakın şu büyüyen beşik saçmalığına baklmayın ben yusufuma ondan almıştım hiç mi hiç memnun kalmadım zate geçen yaz da baza aldım

Aşkk

gümüşcüm bende bembeyaz istiyorum mobilyayı aksesuarlarla renklendiricem  inş  :amin: :amin:
elifim bende şöle düşünüyorum ne dersin tecrübene dayanarak odası olacak ayrı yeten beşiği olacak beşikte yanımız da olcak sonuçta emzirmek için ayrı odaya gidemem  :icon_scratch:

♣ ђคtเςє ♣

ben aldım ufak tefek şeyler rennkleri genelde sarı, yeşil, beyaz falan  :k06:

amaan ceyloş kalmaz inşallah ikili testte yaptırcn zamanı geçmesin  :icon_scratch:

aa ben sepet aldım bebişime 40 gün yanımızda sepette yatcak sonra doğru odasınaa  :k06:

huzur

işte bende bütün bunlar yüzünden kararsızım..
evimdede çok eşya var. benim bekarlık eşyalarım yatağım vardı.
gradrobum var acaba onu boyatsam beyaza kullansam.çünki yeni eşya alırsam onları nereye koycam.

1 yıl falan park yatakmı alsam sonra oda yapsam bilmiyorum yaa.
parasında değilim aslında. 2 ay çocuğum için çalışmışım çokmu.
4000 falan annemler bi yerde sormuşta.

bide bi küçük beşik alayım diyorum o salonda durur taşınabilir beşik ayrı birde karyola

Aşkk

elifim demek istediğim de buydu çocuk odası yapmak istediğim oda da tekli yatağım var bazalı o dursun diyorum
şöle güzel afilli bi beşik de benim yanım da olsun işde hergün bişi düşünüyorum  :k06: