2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

off cumaya aylar yıllar var napıcaz biz nasıl geçicek zman  :ehi:

almila__

bende yarın gidicem troid ultrasonu için tekrar ,
valla bi türlü zamn geçmek bilmedi yaa onu izle bunu izle zamn geçmedi bi türlü :-\
inş yarın güzell haberlerle gelirim :amin: :amin: :amin:

almila__

ultrasonum temiz çıktı çok şükür kızlar :amin: :amin: :amin: :amin:
tekrar kan verdim bakalım yarın ara dedi doktor duruma göre konuşalım dedi inş kanda da güzel sonuçlar çıkar :amin: :amin: :amin:

Aşkk

anammmmm elifim bakmamışım test yaptırcakmışın  :sad1:
sonucun temiz çıkmasına çok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
inş canım kan testin de çok iyi çıkar inşşşş  :amin: :amin: :amin: :amin:
haber verirsin canım tamammı  :opucuk:
evet hatçem taaaaaa cumaya da çok var yaaa  :ehi: :ehi: :ehi:

almila__

saol ceylanım bende rahatladım biraz bi de kan da ii gelirseee :amin: :amin: :amin:
valla ya daha da cumaya çokvar  :ehi: :ehi:
olsun biraz daha büyür bebeişin daha net görürsün hareketlerini ellerini falan biz ultrason da bakarken benim bebiş zıplıyprdu nasıl zıplıyo öle yaa :k06: :k06:
mucizelere tanık oluyoruzz onlar bize Rabbimin en büyük hediyesi  :amin: :amin: :amin: :amin:

Aşkk

inşşşş elifim inşşşş sonuçların iyi çıkacak  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bende aynısı diyip teselli ediyorum kendimi daha net görürüm inş diye  :muzz: :muzz:
nasıl büyümüşmüydü seninki aynıyız yaaa nasıl görcem die merak ediyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
evet elifim Allaha ne kadar şükretsek azdır  :amin: :amin: :amin: :amin:
bide isteyip bekleyenlere sıra gelse  :amin: :amin: :amin:

almila__

inş canım inş hep aklımdalar dualarımdalar :amin: :amin: :amin:
kız çok acaip bişeyy benim ikinci olmasına rağmen çok heyecanladım ultrason da öyle görünce  :k06:
güzeldi gelişimi öyle demişti yani doktor haftasıyla uyumlu  kollarını ellerini falan hareket ettiriyordu hatta parmakları sayılıyordu bide zıp zıp zıplıyordu nasıl yapıyosa :k06: :nazar:
bi cinsiyetini belli etmedi sıpa onun dışında gördük herşeyi  :nazar:

Aşkk

aynen elifim bende her gece dua ediyorum rabbim kabul etsin inş  :amin: :amin: :amin: :amin:
yaaa delimisin mucize işte 2-3-5 10 ne fark eder ki tabi her seferinde farklı hissedeceksin  :opucuk:  :love9:
ayyyy maşallah kuzuya yaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
o kadar belirgindi demek  :love9: :love9:
o kadar zıp zıpa hissedebilse insan dimi  :k06:
göstermedimi yoksa küçük diemi göremediniz cinsiyetini  :icon_scratch:

almila__

doktor normalde bu haftalarda belli olur dedi yada en azından yorum yapabiliriz şunu gördüm falan diye dedi ama seninkine bişey diyemiyorum göstermiyor dedi :k06: :k06:

♣ ђคtเςє ♣

ben salıya ertelettim  :y25: salı günü 10.30 gitcez bnm sevgili kocam tuttudu bende gelcem dye  :ehi: cuma günü işleri çok yoğun heleki öğle vakti hiç gelemem dedi salı sabahına aldık randevuyu

elfo

kızlar kaç gününüz kaldı yazın sizi şafak listesine ekleyeyim. şafak kaç topiğine yazabilirsiniz
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

huzur

şafak listesine eklenmek için daha çok yaaa.
benim taaaaaaaaaaa ağustos

elfo

Alıntı yapılan: M A S A L - 21 Şubat , 2013, 10:49:17
şafak listesine eklenmek için daha çok yaaa.
benim taaaaaaaaaaa ağustos

ben eklendiğimde sanırım 215 felandı. ne zaman geçecek diye düşünüp dururken hamd olsun 91 oldum. inş. sağlıklı bir gebeliğin olsun. göreceksin zaman su gibi akıp gitmiş

huzur

inşallah  :amin: :amin: :amin:bi anda 3 aylık oldum ama şimdi zaman durdu sanki

elfo

Alıntı yapılan: M A S A L - 21 Şubat , 2013, 11:04:12
inşallah  :amin: :amin: :amin:bi anda 3 aylık oldum ama şimdi zaman durdu sanki

bazen durur gibi oluyor bazen akar gibi ben dört gözle ikili rakamlara düşmeyi hedefliyordum. şimdi doğumu iple çekiyorum kucağıma almayı istiyorum sağlıkla huzurla. bi taraftan hatırlıyorum daha dün benim günlerimde olanların bebekleri 3-4 aylık oldu bile. yeter ki sağlık olsun huzur olsun. zaman su gibi akıp geçiyor