2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

huzur

kızlar merhaba nasılsınız.
dr dan geliyorum..
CRL :74,4 mm. 13 hafta 4 gğn ile uyumluymuş.
ama benim bebeğim son adet tarihime göre 12 hafta 2 gün olması lazım..
birde fetal NT 1,7 mm...
ikili tarama naasıl yapılıyorduki.. ben bu ultrasyon ile yaptırdım sanıyordum ama bugün tahlil verdim o ikili tarama oluyormuş.
10 gün sonra alıcam sonucunu..

benimle birlikte hamile kalanlar sizde durum nasıl

birde dr idarar tahlili yapmıştı. idararda kanama var dedi.
idrar kültürü testi istedi.. inş korkulacak birşey yoktur..

muhribe

elifcim kötü düşünme  :amin:
eltimde vardı tiroid sorunu
doktoru çok ciddi diyordu
ama eltim önemsemedi ilaç falan bile kullanmadı
2 tosun doğurdu maşallah bişeycikleri yok  :nazar:
sen doktorunu dinle yapılması gerekenler yapılır gerisi Allahın  :amin:
dualarımızdasın  :amin: :amin:

huzur

canım kaç aylıksın sen.
Allah yardımcımız olsun..
ne zor bir süreçmiş. bende şimdi idrarda kanama nedir onu araştırıyorum.
Hayırlısıyla bebekleimizi sağlıkla i kucağımıza alalımda başka bişiy istemiyorum

Aşkk

hayy allah ne dicemi bilemiyorum çok şaşırdım  :sad1:
elifçim senin 2.bebeğin değilmi canım ilkinde sorun olmamış inş bundan da olmayacak  :amin: :amin: :amin:
gümüşcüm ben daha test yaptırmadım ama bende şöle duyuyuyorum ultrason da yapılıyo şüphe olursa kana bakılıyo diyolar  :dontknow: belki senin dr unun yöntemi farklıdır  :icon_scratch: idrar da kan çıkması da iltihap yapmışsa ondan da olabilir  :dontknow: sıkmayın canınızı nolur daha hiçbişi belli değil şimdiden üzülmeyin  :y25:
Allah hepimizin yardımcısı olsun  :amin: :amin:

Aşkk

sinirlerinin bozulması çok normal zaten normal değiliz bide üstüne sen daha da yıprandın  :sad1:
şu dr lardan nefret ediyorum yaa hep kötü konuşuyolar  :caca: :caca: :caca:
kimden duysam bebeğine illa bi sorun bulmuşlar doğduğun da çok şükür sağlıklı o zaman nie böyle yıpratıyosunuz insanı sağlamı bile hasta ettircekler  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
bebeklerimizi kucağımıza almadan kimseye inanamıcaz  :dontknow: Allahım o günleri göstersin inş  :amin: :amin:

Aşkk

inş geçecek canım inş  :amin: :amin: göücez o günleri  :amin:

♣ ђคtเςє ♣

Aşkk

sağol hatçem  :opucuk:
sağol elifim inş canım  :amin: kan sulandırıcı iğne bugün 20.si bitti dr belki 10 tane daha veririm demişti p.tesi gidince sorucam bakalım inş vermez yaaa çok zor her gün her gün  :sad1:

Aşkk

İnş canım inş bede onun için dua ediyorum  :amin: :amin:
aşkolsun elifcim yaa olur mu öle  şey :opucuk: :opucuk:
ben pek dillendirmedim ondan bilmiyo olablirsin sohbet esnasında hastaneye gittiğimi söleyince öle bilmeye başladı herkes  :k06:
nazar değdi sonunda bana dün grip oldum bütün gece uyudum kafam kazan gibiydi şimdi de hiç keyfim yok yatıyorum hala  :sad1:

Aşkk

evet elifim öle oldu nazar ettim kendime  :k06: :k06: :k06:
hala yatıyorum bi ıhlamur içiyorum geçicek inş  :amin: :amin:
bugün dr a gidemedik cumaya kaldı  :sad1: üzüldüm ama bi yandan da seviniom az daha büyümüş olur daha iyi görürüz  :k06:

♣ ђคtเςє ♣

bende cuma gidicem ceyloş bugün aradım cumaya kadr doluymuş asistan dedi cuma 2.30 boş yazıyorum, yaz hemen dedim  :k06:

Aşkk

aynen elifçim şu hastalığımı değerlendirim diyorum  :suclu:  :k06: :k06: :k06:
inş elifcim inş  :amin: :amin:
hatçem ne güzel aynı güneyiz  :muzz: :muzz: :muzz:
offf o kadar nasıl beklicem yaa bugünü zor etmiştim  :sad1:
ama bunun heyecanı da başka  :love9: :love9: :love9:

♣ ђคtเςє ♣

ayy ne alemiz yaa şurda 4 gün sabredemiyoruz ömür geçiyo la  :ehi: bu bebeler bizi ne hale getirdii  :ehi:

Aşkk

aynen yaaa zaman baktığın da çok çabuk geçiyo ama şu randevu bi türlü gelmiyo  :caca: :caca:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: