2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

Aşkk

tabiki en önemlisi sağlıklı olması  :amin: :amin: ama insan merak ediyo işde  :k06:
hatçem bende 14. hafta da gitmiş olucam  yani öğrenebilecekmiyiz  :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

♣ ђคtเςє ♣

doktorunu ikna edebilrsen söyler ceylanım  :ehi:

ben kadına dil döktüm siz çok iyi bi doktorsunuz kaç senedir bu işi yapıyosunuz siz anlamıcaksınızda kim anlıcak cinsiyetini diye  :ehi: gaza geldi söyledi  :ehi:

Aşkk

hadi yaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sölemezse bende öyle yaparım  :suclu:  :k06: :k06: :k06: :k06:

♣ ђคtเςє ♣

aynen aynen hoşlarına gidiyo bu kelimeler ahh ah insanoğlu işte  :ehi:

Aşkk

sudenaz85

kızlar biz geldik dr dan ense kalınlığımız ölçüldü 0,95 çıktı dr iyi dedi ben anlamıyorum tabi sizinkiler nasıldı. :nazar:

Aşkk

sudecim gittiniz demek bizde p.tesi gidicez  :amin:
ne güzel iyi demiş  :nazar: :nazar: ben anlamadığım için bişi diyemicem  :dontknow:
cinsiyetle ilgili bişi demedimi  :icon_scratch:

sudenaz85

bende anlamıyorum canım kan tahliline gerek yok 1 ay sonra gelince diğer testleri yaparız dedi ilaç hakkında bişey demedi bende unuttum cinsiyeti hiç sormadım kendi söyle kimseye söyleme erkek dedi :k06: daha küçük olduğu için kimseye söyleme dedi sanırım :nazar:

Aşkk

evet canım emin olamamıştır ondan öle demiştir ben hayırlısı olsun inş  :amin: :amin:
test için sabah aç karnına falan öle bişi varmı  :icon_scratch:

muhribe

sudenazcım ense kalınlığınız çok iyi  :nazar:
3ten büyük olursa Allah korusun down sendromu riski olabiliyor

Aşkk

offf darısı başıma inş bende güzel haberler veririm  :amin: :amin: :amin:

sudenaz85

dr da öyle dedi kalınlık ii diye inş. öyledir.ceylancığım kan tahliline kalınlıkta şüphe görürsem yaparız demişti aç tok farketmiyormuş ben 1 de gittim mantar için idrar tahlili yaptı temiz dedi geçmiş sanırım. :muzz:

sudenaz85

inş. canım çok kafa yorma ben çok takıntı yaptım nasıl endişeli bakıyorum ultrasona inş. güzel haberlerle gelirsin :amin:

Aşkk

ohhh ne güzel mantardan da kurtulmuşsun  :occasion14: :occasion14:
ben çok takmıyorum sürekli aklımda değil ama aklıma gelince de endişeleniyorum  :sad1:
inş güzel haber alıcam ve sizle de paylaşıcam inş  :amin:  :muzz: :muzz: