2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

bi hareketlensinler o zman görürüm ben sizi  :ehi:

ORNA

SELAM KIZLAR BEN GELDİM BENDE TEMMUZ ANNESİ OLUCAM ALLAH NASİP EDERSE İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

Aşkk

ben ultrasonda kalp atışını duyduğum da duygulanmıştım  :y25:  :love9:
ama normal zaman da bişi yok  :dontknow:
hoşgeldin ornacım  :opucuk: Allah kucağımıza almayı nasip etsin inş  :amin: :amin:

sudenaz85

slm kızlar ben daha kötü oldum baş ağrısı,hapşuruk,boğaz nasıl şiş dr.u aradım minoset içebilirsin bol bol sıvı al dedi ama ilaç içmeye korkuyorum  :y25: 1 hafta sonra 2li teste gidicez çok heycanlıyım allahım iyi sonuçlarla gelmeyi nasip etsin hepimize :amin: :amin:ceylan sen daha iisin demi geçtimi sinirin :icon_scratch:

Aşkk

geçmiş olsun canım  :opucuk: dr un verdiyse iç ama ıhlamuru falan da ihmal etme derim ben  ;)
offf 2 li test benim de aklımda yaklaştı inş sorunsuz geçerde iyi haberlerle geliriz  :amin: :amin:
sinirmi o ne canım  :k06: :k06: :k06: çok şükür çok iyiyim yalnızım  :occasion14: :occasion14:

sudenaz85

aa gittimi hadi gözün aydın :hieyt: :hieyt: senin bu hafta gitmen gerekti demi ikili teste :icon_scratch:

Aşkk

sağol canım çok mutluyum çok  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

benim testler bu hafta değildi 2 hafta sona gidicez  :amin:

ORNA

BİZDE CUMA CİNSİYET İÇİN GİDECEĞİZ ÇOK HEYECANLIYIM KIZLAR  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aşkk

ayy ne güzel bişi hissediyomusun peki  ::)

bende 2 li testten umutluyum belki bi tahmin olur  :dontknow:

ORNA

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 06 Şubat , 2013, 17:39:16
ayy ne güzel bişi hissediyomusun peki  ::)

bende 2 li testten umutluyum belki bi tahmin olur  :dontknow:

ben hep erkek hissediyorum ama canım hayırlısı diyorum tabikide saglıklı olması önemli doktoruna bağlı canım 2li testte her doktor söylemiyor mesela benim doktorum söylemem yanıltıcı olur demişti tam kesin bu haftalarda belli oluyo sanırım bir an önce cuma gelsin ya  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

♣ ђคtเςє ♣

bana ikili testten sonra erke demişti doktor  :k06: 14. haftada yaptırdım ama ben  :k06:

sudenaz85

bugün dr.u aradım 12.hafta oluyo randevu tarihinde 2li test yapılacakmı aç tok farkedermi dedim ense kalınlığını ölçeriz gerek görürsek kan tahlili yapılır dedi saçma değilmi ya  :icon_scratch:

♣ ђคtเςє ♣

ense kalınlığı normalse zaten sıkıntı çıkmıyo canım doktorun yanlış bişey dememiş

sudenaz85

ya bebekmi hareketlendi nedir eğilip bişey alamıyorum bukadar erken nasıl böyle olur uzanıyorum kasıklarımda bi batma var :dontknow:

♣ ђคtเςє ♣

hareketlenme değilde baskı yapıyodur canım yat uzan biraz sıkıştıma çocuğu  :k06: