2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

kızlar bulantım 1 gün yoksa 2 gün var ama ne yapayım bebeğimi düşününce olsun diyorum  :love9: :love9: :love9:

♣ ђคtเςє ♣

ne kadarlıksın canım ?

bnm 3. aydan itibaren geçti 1 aydır rahatım  :love9:

çıtır anne

canim ben 5.5 aylik oldum arada bi oluyo bulantim
o senin bunyenle alakali 9 ayda olabilir hicte olmayabilir  :flowers:
bebimde kizim olucak ins  :amin:

Aşkk

şekerim yüksek çıktı kızlar cuma günü yine dr a gidicez bi kaç test yaptırcaz şeker yüklemesi de yapılacak yediklerime dikkat etmeye başladım  :sad1:

benim hiç bulantım olmadı  :nazar: :nazar: :nazar:
bebişim daha çok küçük olduğu için henüz cinsiyet belli değil  :dontknow:

sudenaz85

kızlarr uzun zamandır giremedim annemler yanımdaydı bugün gittiler :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: benim özel bölgede mantar oluşmuş dr.a gittim krem yazdı geçer inş.görünürde bişey yok sadece kaşıntı :sad1: bugün güzel güzel ciciler aldık bebeğime :occasion14: :occasion14: :occasion14: civil mağazasından aldık uygun ve çok güzel ürünler var. :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

♣ ђคtเςє ♣

ne kadarlıksın canım  :opucuk: bende bişeyler almak istiyorum ama 2 ay daha beklicem 6 . ayı bi dolduralımda

sudenaz85

3.ayımıza girdik canım hem kız hem erkek bebeklerin yeni doğunca giyebileceği şeyler aldık senin cinsiyet belli olmuştur başla bence. :binkybaby: :binkybaby:

huzur

sudenaz nasılsın canım..nasıl gidiyor hamilelik.
bende 3.aya girdim. bi iki tane tulum aldım.
aslında bi liste yapsak ne alınması gerekiyor diye. hamilelik boyunca. ve doğumda neler alınması gerek bi liste hazılıycam ama ben moda hala giremedim..

sudenaz85

iyiyim canım mantar bulantı dışında senin nasıl gidiyo.bende liste yapıcam ama cinsiyet bi belli olsun bebek kıyafetlerini normaldede çok severdim ne görsem almak istiyorum allahım sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.sen 2li testi yaptırdınmı :icon_scratch:

huzur

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 01 Şubat , 2013, 11:34:15
iyiyim canım mantar bulantı dışında senin nasıl gidiyo.bende liste yapıcam ama cinsiyet bi belli olsun bebek kıyafetlerini normaldede çok severdim ne görsem almak istiyorum allahım sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.sen 2li testi yaptırdınmı :icon_scratch:

yok canım yaptırmadım henüz. şubatın 15 inde randevum var ozaman yapılacak.

sudenaz85

aynı gün gidiyoruz demekki benide çağırdı dr.ama 2li test felan demedi yapar herhalde :dontknow:

♣ ђคtเςє ♣

ya bende bi liste hazırlayıp aldıkça üstünü çizmek istiyorum ne lazım ne alındı ne alınmadı hepsini bilirim hiç değilse  :icon_scratch:

sudenaz85

ben bi netten liste indirmiştim sizede atayım bi bakın

huzur

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 01 Şubat , 2013, 11:42:23
ben bi netten liste indirmiştim sizede atayım bi bakın

buraya yazarsan çok iyi olur canım

♣ ђคtเςє ♣