2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

Kızlar cuma gunu sezeryan a giricem cok dua edin

xxcansuxx

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 14 Ağustos , 2013, 19:23:07
Kızlar cuma gunu sezeryan a giricem cok dua edin
canım neden sezeryan kusura bakma çok takip edemedim
inş. sağlıkla kucağına al senden haber nasıl alacağız var mı birinde telin hemen gir eve dönünce nete bizi habersiz bırakma  :opucuk:

sudenaz85

Bugune ksdar normal dedi cati cok dar ve sancim cok cikti odem fazla allah korusun gebelik zehirlenmesi felam olmasın dedi pazartesiyi bile kabul etmedi cuma gunu alacaklar haber veririm ins dualarinizi esirgemeyin lutfen

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 14 Ağustos , 2013, 23:48:28
Bugune ksdar normal dedi cati cok dar ve sancim cok cikti odem fazla allah korusun gebelik zehirlenmesi felam olmasın dedi pazartesiyi bile kabul etmedi cuma gunu alacaklar haber veririm ins dualarinizi esirgemeyin lutfen

Allah yardimcin olsun hayirlarla al bebegini kucagina  insallah kac haftaliksin suan

xxcansuxx

Geçmiş olsun sancında çıkmış  :-ooo :-ooo ayyy beklememesi iyi olmuş sağlıkla al kucağına inş. dua ederiz canım Allah kolaylık versin  :amin: :amin: :amin:

♣ ђคtเςє ♣

ay canım hadi gözünaydın  :hieyt: sezeryan diye sakın moralini bozma belden uyuşmalı yaptır mis gibi al bebeğini çık  ben çok rahat ettim valla sezeryanda  :icon_thumright: iyi haberlerini bekliyoruz  :opucuk:

nelss

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 14 Ağustos , 2013, 23:48:28
gözün aydın  :flowers:

özlem0609

sudecım sende alıyosun bebegını kucagına,Rabbım yardımcın olsun,bende once sezeryan denılınce ıstememıstım ama onemlı olan saglıgnızın tehlıkeye gırmemesı,hıcte zorlanmıyosun ınan,ben genel anestezı oldum,uyandıgımda bebegım yanımdaydı,dualarımız senınle,bebısını ıcınde tuttugun son anlar bugun,yarın mıs kokulun kollarında ıns :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sudenaz85

ÇOK SAĞOLUN KIZLAR ALLAH RAZI OLSUN GENEL OLÖAYACAK SANIRIM TABİKİ ÖNCE SAĞLIĞI ÖBEMLİ ŞU SÜT OLAYI VE ÇOK AĞRI OLUYO DİOLAR O KORKUTUYO BENİ.

xxcansuxx

HAYDİ BAKALIM SUDE YARIN BÜYÜK KAVUŞMA VAR DESENE  :love9: :love9: :love9: :muzz: :muzz:
Allahım sağlıkla kavuştursun sen olumsuz denilen hiçbir şeye bakma herkesde farklı olur senin ağrın olmaz diğerinin olur mesela  :opucuk: :flowers:
sütü falan takma olumlu düşün olumlu olsun gelir süt bebeğin emdikçe  :love9: :love9: :love9:

iklima

ınş hiç bişey korktugun gibi olmaz
rabbim hayırlisiyla bebisini kucağına almayi nasip sudecim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

Bende sezeryanla dogum yaptim sadece 2 gun dikis yerlerimin acisini normal olarak yasadim sonucta ameliyat  sonrasinda hicbir sorunum olmadi sute gelincede  uyandigimda goguslerim bir kac beden buyumustu sanki bana ait degillerdi cokta guzel sutum gelmisti daha ilk gunden dusunme bunlari sen  ;)

huzur

ceylan gözün aydın. Allah analı babalı huzurla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş..

sudenaz sen ne yaptın canm bugün sezeryanla doğuma gidecektin. inş herşey yolundadır.bebekte sende iyisindir inş.
şafak bana geçti ben beklemedeym hala.hayırlısı bakalım siz doğurup rahatladınız darısı bana

huzur

kızlar sudenaz doğum yapmış. face de gördüm bebişinin fotosunu. sağlıkları iyidir inşallah. bebiş fotoğrafta geyet güzel görünüyor.
sağlıkla sıhhatle büyür inşallah :nazar: :nazar: :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

masal doğum yapmış faceden gördüm  :muzz:  :muzz: doruk bebek gelmiş bugün dünyaya  :hello2:  :hello2: rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallahh  :amin:  :amin: