2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

özlem0609

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2013, 22:10:43
özlem gaz sancıları genellikle 3.haftada başlıyor korkutmak gibi olmasın her çocuk  farklıdır tabide inş. nar suyunun faydası olmuştur bende deneyeceğim zaten aklımda :opucuk: :opucuk:

şunuda yazmadan geçemeyeceğim drumuz bize gaz sancısı deriz biz ama o bebeğin bağırsaklarının büyümeye bağlı gerilmesinden dolayı acıdığı için ağlamasıdır buda çok normal çekeceksin demişti bir bebek 100 günde adapte olurmuş yeni ortamına... benim kız akşamüstü da bir başlar 11-12ye kadar kesintisiz ağlardı annem 22 gün kalmıştı hiç gıkı çıkmamıştı ondan sonra başladı zaten ağlamaları 4.ayda azaldı sonunda hiç birşey kalmadı...

cansucum dogru dıyosun,bekleyıp gorucez,inş. olmaz da bebiş de biz de rahat ederız canım

Aşkk

canancım muayneden sonra dr um çok emin konuştu canım bilemiyorum  :dontknow:
suan normal değilim zaten ağrılarım var  :icon_pale: hakkımız da hayırlısı neyse o olsun inş  :amin: :amin:
bu gece bişi olmazsa yarına belli olur her şey  :k06: dualarınızı eksik etmeyin  :amin:  :opucuk:
özlemcim duygulandırdın beni canım güzel dileklerin için çok sağol  :opucuk:

Aşkk

hakime89

Alıntı yapılan: Aşkk - 06 Ağustos , 2013, 20:18:29
hakimecim çok sağol canım benim  :opucuk:
sende sağol abla rabbim yardımcın olsun darda bırakmasın inşallah bildiğin sureleri duaları oku doğuma gireceğin an mevlam bi avazda kurtarsın.

sudenaz85

:-ooo aaaa ceylan soktayim bakk arkadasim da aynı senin gibi oldu 3cm acilma vardi hastaneye yatti kiz gün cekti suni sanci verdiler bebegin kalp atisi 200 e çıkınca sezeryan a aldılar ins senin oyle olmaz sagsalim alirsin kucağına dua larımiz seninle canım :amin:

xxcansuxx

inş. ceylan klaylıkla sağlıkla kavuşursun mis kokuluna...
sancıların düzenli mi kaç dk bir geliyor bak 3 dk bir gelen sancıların varsa doğum gerçekleşir canım suyun gelirse bekleme hast.git... dediğim arkadaşın girip çıkıyormuş 3 cm açıklığı olmasına rağmen suniyide kabul etmedi 1 hafta durdu bebek anne karnında...

huzur

okurken daha neler diyerek okudum yaaaaaaaaaaaaa..
ayyy çok korkuyorummm.
Ceylan Allah yardımcın ıolsun..
ben meral ederim şimdi. keşke telefon numaralarımızı alsaydık. nasıl haber alcaz senden..
bende bugün nst ye gircem.
dün doğumhanede dr u ararken meğer doğum yapılan yere girmişim ama kapı falan açıktkı hep. bi kadını gördüm çatalda.. görmemle odadan çıkmam bir oldu.  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
yaaa istemiyorum ben doğurmak....
oğlumun kafaası iriymiş. dr normal doğum şimdilik diyor. uff nasıl olcak.

bende hazırlıklı gideyim bari dr a.uff stres oldum yaaa.
ceylan dan kısa zamanda haber alırız inş. hayırlısıyla doğar inş bebeği

♣ ђคtเςє ♣

ben size haber veriyim o zman girmemiş haber vermek için  :k06: sancısı çıkmamış nstde açıklığı hala 3 cmmiş suni almak istemiyodu zaten dr eve yollamış sancın olunca gelin demiş evde sancısını bekliyo hayırlısıyla gelicek mis kokulu kuzumuz inşallah  :amin:

Aşkk

hatom hebr vermiş sağ olsun  :opucuk:
dualarınız için sağolun kızlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
gümüşcüm bence de hazırlıklı git  :k06: bundan sonra her an her şey olabilir  :k06:
çataladan hiç korkma canım korkulacak bişi değil  :opucuk:
bugün eksiksiz gittik yatışımız yapıldı muayne oldum açılmam aynıydı ağrım da yoktu  nst de de çıkmadı ben zaten suni istemiyordum sonuçta şu an bi acelemiz yok çok şükür dr um da suniye yanaşmadı yatış yapmamı da gerek görmedi doğal akışına bırakalım ağrın olursa gelirsin dedi  ::) bakalım oğluşum ne zaman teşrif edecek  :k06:

özlem0609

ceylancım beklıyoruz guzel haberlerını inş gözumuz kulagımız sende :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

xxcansuxx

ceylan bende merak etmiştim dün giremedim ama hep aklımdaydın dediğim gibi herkesin aynı olcak diye bir durumu yok ama o arkadaşı örnek vermiştim sana suniyi almadığın doğal akışına bırakığın iyi olmuş onun içerde sağlıkla 1 gün geçirmesi bile önemli 1 haftada o arkadşın bebeği hemen kilo almış anne karnında mesela

sudenaz85

kızlarr ceylan doğum yapmıışşş  :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
melegine kavuşmuş çok şükür darısı bizlere ha gayret :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

aminnn inş. darısı başımıza sıra bize geliyor yaz anneleri az kaldı  :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar:

nelss

gözün aydın ceylan Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin darısıda  bizlere  :flowers:

hakime89

ceylan abla gözün aydın rabbim hayırlı evlat eylesin inşallah sanada çok geçmiş olsun :muzz: :muzz: :muzz: